Bebek beşiği için sünger minder

Bebek sünger yatak modellerine gelmeden önce kısa bir bilgilendirme yapalım: Bebekler için piyasada birçok beşik sünger yatak modelleri bulunuyor. Bunların her biri kullanılan malzeme, sünger ve kumaşa göre farklı kalite ve fiyatlara sahip. Tabi bu noktada en önemli konu, sizin hangi yatağı arıyor olmanız. Eğer en ucuz yatağı arıyorsanız, malzeme ve işçilik bakımından üretilmiş en uygun yatağı internet ortamından rahatlıkla bulabilirsiniz. Fakat siz en sağlıklı yatak noktasında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızda sizin için önemli bilgiler paylaşıyoruz.

Yazımıza başlamadan önce “bebek yatağı nasıl olmalı?” konusunda belirtmek isteriz ki, bebekleriniz için asla ucuz yatak aramayın. Bebeğinizin sağlığı için kaliteli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış yatakları tercih edin. İçerisinde metal ve yay olan yaylı yatakları beşik içinde kullanmayın. Bebek beşiği yatağı konusunda bilgi almak için bu yazıyı okumanız yeterlidir. Yukarıda belirttiğimiz gibi kullanılan kumaş pamuklu olmalıdır. Yıkanabilir ve fermuarlı bir kılıf olmalıdır. Bebek için sünger yatak malzemesi olarak çok yoğun ve aşırı kalın beşik süngerine ihtiyaç yoktur.

 

 

Solda müşterimizden gelen, beşik ve karyola içinden çıkan yatak örneği sağda firmamız tarafından imalatı yapılan sünger bebek yatağı resmi bulunuyor. Bu iki yatak arasındaki bir kaç farkı şöyle sıralayabiliriz:
1. Soldaki yatak polyester ve oldukça ucuz astardan yapılmış. Firmamızın ürettiği özel ölçü bebek yatağı ise %100 pamuklu ham kumaştan yapılmaktadır.
2. Soldaki yatakta kullanılan sünger en ucuz ve kalitesiz olan, omuz vatkasında kullanılan bulaşık süngerinden daha kalitesiz süngerdir. Firmamız gri süngerin en kalitelisi olan 32 DSN süngeri kullanmaktadır.
3. Müşteriden gelen yatakta elyaf kullanılmamış, firmamızın ürettiği yataklarda sünger çevresi elyaf ile sarılmaktadır.
4. Yatak kılıfı fermuarsızdır. Firmamızın yatağı fermuarlıdır, yıkanabilir özelliğe sahiptir.
5. Soldaki yatakta işçilik oldukça kalitesizdir, Firmamızın yatağında oldukça dikkatli bir emek sarf edilmiştir.

 

En sağlıklı bebek yatağı

 

Bebek Beşiği İçin Sünger Yatağı Nasıl Olmalı?

Bebek beşiği alırken ahşap kısmı en gösterişli, en pahalı ve en lüks malzemeyi seçiyoruz. Ama mobilyanın ne kalitesi, ne gösterişi, ne tasarımı çocuğunuzu ilgilendirmiyor. Çocuk için önemli olan yatak olan kısım. Mobilyaya binlerce lira para verirken sıra yatağa gelince, en ucuz ve adi malzemeden yapılmış bulaşık süngeri ile imal edilmiş yatakları mı tercih ediyorsunuz? Arama motorlarına “Bebek beşiği için yatak” yazıp, en ucuz olan yatağı seçeyim.. Oh mis, adrese de geliyor” mu diyorsunuz? Size bir tavsiye de bulunalım. Gerekirse mobilyayı en ucuz ve hatta 2. el alın. Ama beşik yatağını kalitesiz almayın. Çünkü bebeklerin gelişme gösterdiği en önemli evrelerde kaburga yapısına zarar verecek çöp değerinde en ucuz malzemelerden üretilmiş yataklara çocuklarını yatırmayın. Düşünsenize yaratıcı, aklın çok ötesinde bir korumayla bebeği anne karnında öyle bir muhafaza ediyor ki, buna mucize deniyor. Sonra siz yeni doğan bebeği en kalitesiz bir yatağa koyuyorsunuz.

🎯 Sünger Kaç Dansite Olmalı? (Detaylar İçin Tıklayın): marmarakoltuk.com/dosemelik-sunger

 

 

SÜNGER YATAK FİYATLARI için mağaza kısmında sipariş verirken karşınıza çıkacak tabloyu kullanarak fiyat alabilir, havale yada kredi kartı seçenekleri ile ödeme yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Özel Ölçü Sünger bebek yatakları 6 iş günü içinde istediğiniz ölçüde hazırlanır ve MNG kargoya teslim edilir.

En İyi Bebek Yatağı Hangisi?

Öncelikle kafanızdan alışveriş sitelerinde satılan, seri üretimle üretilmiş, piyasanın en ucuz yataklarını çıkarın. Kalitesizlik noktasında adeta yarış halinde bulunan bu firmalar, “nasıl daha ucuz ürün çıkarılabilir” hesabını yapmaktalar. Bunun için daha ucuz sünger, daha ucuz kumaş tercihi yapılır. Pekiyi bizim firmamız ucuz yatak satıyor mu? Evet. Boyasız ham kumaştan üretilmiş, gri sert sünger ve etrafı elyafla çevrilmiş fermuarlı, yıkanabilir kılıflı birinci kalite ile kıyaslarsanız en uygun fiyatta bebek yatağı sattığımızı göreceksiniz. Fakat piyasada 30-40 liraya satılan yataklarla kıyaslarsanız, evet bizde ucuz yatak yok 🙂

 

 

İyi bebek yatağının nasıl anlaşılacağı konusuna gelirsek. Elbette iyi yatak yün yataktır. Fakat piyasada artık pek bulunmuyor. Alternatif ise doğal, tamamen pamuktan üretilmiş ve boyasız kumaştan yapılmış kılıfa sahip olan sert gri sünger yatakları tercih edebilirsiniz. Süngerin üzerinde elyaf kaplanması, ince bir yumuşaklık verir. Bu detaylara göre en uygun yatağı alabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz bize 35-45 DNS arasında sünger soruyor. 32-36 numara sünger bebek yatağı var mı diye soranlar oluyor. Beşikte kullanmak istediklerini belirtiyorlar. Full ortopedik yada yarı ortapedik bebek yatağı hakkında bilgi almak istiyorlar. Önce şunu belirtelim: Süngerlerde numara değil DNS dediğimiz kalite yoğunluğu var. 35 ve üzeri yoğunlukta sünger sadece para israfıdır. Çünkü 28 DNS süngeri daha yoğun süngerlerden ayırt etme ihtimaliniz yoktur. Beşik için alacağınız sünger yatak (kalınlık 10 cm olması şartı ile) 28 DNS olması dahi yeterlidir. En fazla 32 DNS olabilir. Çünkü bebeklerin fazla bir ağırlığı yoktur. Tabii siz yine 10 cm üzerinde de sipariş verebilirsiniz. Üstelik bu yataklarda yay da olmadığı için, hem yoğun ve hem de daha güçlü bir yapıya sahiptir. Piyasada bulunan full ortopedik adıyla satılan bebek yataklarında metal yay olduğunu unutmayın. Yarı ortopedik bebek yatakları için de aynı şey geçerli.

 

Günümüz koşullarında bebekler için üretilen, içinde demir parçalarından oluşan yaylı yataklar yerine sadece süngerden yapılmış sert yatakların daha sağlıklı ve kullanışlı olduğu herkes tarafından biliniyor. Esasında bu sıraladığımız konular sadece bebek ve çocuklar için değil yetişkin yatakları için de geçerlidir.

Bebek Yatağını Nasıl Yapıyoruz? Beşik Süngeri Sert mi Yumuşak mı?

Sünger bebek yatağı tabii ki sert olması gerekiyor. Çeşitli e-ticaret sitelerinde çok ucuz fiyatlara verilen sünger yataklarda kullanılan süngerin en kalitesiz beyaz yada grinin en ucuzu olan 15 yada 17 DNS’den yapılmış yataklar olduğunu unutmayın. Sadece süngerle bitmiyor. Dış kısımda kullanılan kumaş da oldukça önemlidir.

Firmamızın yapmış olduğu yataklar, yukarıda da belirttiğimiz gibi yaysız ve yıkanabilir kumaştandır. Süngerin etrafı elyafla sarılmıştır. Yatağın yüzeyinde hafif bir yumuşak doku bulunuyor. Sünger yatağı kılıfında %100 pamuklu ham kumaş kullanmaktayız. Bu kumaş fermuarlı olup, yıkanabilir özelliktedir. 30 derecenin altında yıkayabilirsiniz. Mümkünse elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Ürün tamamen pamuklu olduğu için çekme ihtimalini göz önünde bulundurun.

İstanbul dışında bulunan müşterilerimiz de gönül rahatlığı ile sipariş verebilir. Kargo ile kapılarına kadar paketlenmiş olarak tertemiz ulaşır.

Yeni doğan bebek yatakları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

🎯 Yeni Doğan Bebek Yatağı Nasıl Olmalı❓ (Detay İçin Tıklayın)

Son olarak beşik yatağı fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz mağaza sekmesinden bebek yataklarını tıklayarak fiyat bilgisi alabilir. Aşağıdaki yorum kısmını kullanarak merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Sünger reflü yatağı olarak bilinen eğimli kesim özel bebek yatak fiyatları için telefon yada mail ile de bilgi alabilirsiniz. Standart ölçüler için telefonda fiyat verilmemektedir. Sadece mağaza kısmındaki tabloyu kullanmanızı rica ederiz.

Bebek Reflü Yatağı

 

Eğimli bebek yatağı bir diğer adı ile reflü yatağı bir tarafı diğer tarafa göre daha yüksek olan bir yatak çeşididir. Resimde de göreceğiniz gibi bir tarafı 14 cm yükseliğe sahipken, diğer taraf 5 cm’dir. Birçok bebek ve hatta yetişkinlerde reflü rahatsızlığından dolayı uzmanlar eğimli yatak tavsiyesinde bulunmaktadır. Eğimli reflü bebek yatağı sipariş vermek için TIKLAYIN

Özel Ölçü Kılıflı Bebek Yatağı Fiyatı Hesaplama

🎯 Sünger Kaç Dansite Olmalı❓ (Detaylar İçin Tıklayın) 

Bebekler için en ideal yaysız sert sünger bebek yataklarıdır. Hem yıkanabilir kılıfları ve hem de sağlıklı olmaları sebebi ile yaylı yataklardan daha avantajlıdır. Sünger bebek yatağı ile ilgili merak ettiğiniz yada farklı konuda bilgi almak istediğiniz soruları alt panelden bize yazabilirsiniz. Sorularınız ziyaretçi yoğunluğuna göre sırayla yanıtlanmaktadır.

ÖNEMLİ: Oval yatak fiyatları tablo dışında hesaplanmaktadır. Ölçüleri alıp bize ulaştırırsanız size fiyat verebiliriz. Oval yatak ölçüsü nasıl alınır?

Oval bebek yatağı detayları için: marmarakoltuk.com/oval-bebek-besik-yatagi

 

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

 • Lütfen sipariş detaylarını dikkatli şekilde doldurunuz. Özel bir detay varsa açıklama kısmına yazabilirsiniz.
 • Bilgi almanız için web sayfamızda yeterli detaylar mevcuttur. Lütfen sünger, yatak yada minder hakkında bilgi almak için telefon açmadan önce yayınladığımız bilgileri ve alt panelde sorulan sorulara verdiğimiz yanıtları okuyunuz. Yeterli bilgiye ulaşamadığınız taktirde telefon, whatsapp yada mail ile iletişim kurabilirsiniz.
 • Özel ölçü siparişler iade alınmamaktadır. Lütfen ölçüleri dikkatli giriniz.
 • Kargoda meydana gelebilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Gerekirse mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.
 • 150 TL ve üzeri siparişleri için kargo ücreti firmamıza aittir. Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilir.
 • Kargo firmasının alıcıya ulaşamadığı durumda, iade olan (geri gelen) kargonun ücreti alıcıya aittir.
 •  Ürünü firmadan teslim alacak müşterilerimiz adres yerine “Firmadan Alınacak” notu düşmesi yeterlidir.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Park Yatak Süngeri Bebek Yatak Ölçüleri

Beşik yatağı ölçüleri konusunda tabii ki bir ölçü yazmak yanlış olur. Çünkü her beşiğin ölçüsü farklıdır. Fakat bize bebek yatak ölçülerini belirtirseniz, beşiğinize göre sünger yatak yapabiliriz. Piyasada standart olarak en fazla iki ölçü bulunuyor.

60 cm Eninde Full Ortopedik Sünger Yatak Ölçüleri

 • 60×90 cm
 • 60×100 cm
 • 60×110 cm
 • 60×120 cm

 

70 cm Eninde Sünger Yarı Ortopedik Bebek Yatağı Ölçüleri

 • 70×130 cm
 • 70×100 cm
 • 70×110 cm
 • 70×120 cm
 • 70×140 cm

 

80 cm Eninde Sünger Bebek Yatağı Ölçüleri

 • 80×130 cm
 • 80x 140 cm
 • 80×180 cm

Park yatak süngeri ve sepet beşik süngeri ölçüye göre değişiyor. Sert bebek sünger yatağı yaylı yataklara göre daha sağlıklı ve kullanışlıdır. Firmamızın ürettiği beşikler için sünger yataklar kılıflı olup, yıkanabilir özelliğe sahiptir. Ölçü vererek bebek beşiği için full ortopetik yatak sipariş verebilirsiniz.

 

Bebek yatak süngeri yani kılıfsız olarak sadece sünger siparişi de verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basit. Mağaza kısmından sünger sekmesini tıklayarak özel ölçü beşik süngeri siparişi verebilirsiniz.

 

Marmara Koltuk bir imalatçı firmadır. Satışlarımızın %90’ı özel ölçü olması sebebi ile stok üzerinden satışımız mevcut değildir. Vermiş olduğunuz siparişler ortalama olarak 6 iş gününde kargoya verileceğini unutmayın. 

 

Benzer Yazılar

99 Yorum

 1. İyi günler ,90-150 Montessori yatağımızın mobilyasını yaptırdık,fakat yatağımızı bir türlü alamadık , tesadüfen sitenizle karşılaştım, sipariş vermek istiyorum ama sizinle iletişime geçmek de istedim , yatağımızın boyu uzun muhtemelen 9-10 yaşına kadar kullanacak, daha sonra küçük bebeğim de var , oda kullanacak , hem bebeklik hem çocukluk dönemine uygun yatak sipariş vermek istiyoruz , tavsiyede bulunur musunuz

  1. Merhaba. Çocuk yataklarımız bebeklere ve aynı zamanda gençlere de uygundur. Sünger kalitesi ve dayanıklığı bakımından da yatağın ömrü yeterlidir.

 2. Uzun araştırmalar sonucunda, firmanıza ulaştık, hem iletişimdeki nezaket ve duyarlılığınız hem de malzeme kalitesi açısından mükemmellik için çok teşekkürler. Erzincan’a çok güzel paketlenmiş bir halde geldi üstelik 2 gün gibi kısa sürede. Bebeğimiz 3 aylık ve rahat bir şekilde uyuyor. Tekrardan çok teşekkürler.

 3. Merhaba beşik yatağı alacagım 32 dns ama yumuşak mı sert mi almam gerekiyor sert demişsiniz ama. Bazı sitelerde ne yumuşak ne sert olmalı şeklinde yorumlar var kafam karıştı yardımcı olur musunuz

 4. merhabalar kolay gelsin iyi çalışmalar beşiğiizin etrafına koruyucu sünger yaptırmak istiyorum.. ölçüler boy uzun tarafı 1,20 en kısa tarafı 61 yükseklik hepsinin yüksekliği aynı 35 fiyat bilgisi nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz

 5. Beşik için 32 densiti yatak istedik diyarbakırda olmamıza ragmen çok kısa surede elimize ulaştı. Hem ürün hem pamuklu kuması harika. Yalnız ürün olçüleri küçük geldi beşiğin alt tablasına göre alınmasını soylemiştiniz baya Bi küçük oldu yatak. Ölçülere dikkat edilerek Kalitesinden dolayı mutlaka tercıh edilmeli.

  1. Güzel yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Eğimli süngerlerde daha çok müşterinin verdiği ölçüyü baz alıyoruz. Bizden yapmamızı istediğiniz bir talebiniz var mı Gül hanım?

 6. Merhaba, bebeğimin 80*180 cmlik montessori yatağına yan koruma almak istiyorum fakat, ölçüleri girince çıkan 1 adet ürün müdür? yani4 taraf için ayrı bilgi mi gireceğim? uzunluk 180- genişlik 80 cm olduğunda yükseklik için verilen ölçü 10 cm maksimum gözüküyor, bu yastık yüksekliği mi olacak eni mi? yükseklik için 10 cm çok kısa olmaz mı üstünden düşebilir gibi geldi? teşekkürler.

 7. Merhaba park beşik üst kısmı için 8 cm mi idealdir 10 cm mi? acaba?
  Birde 1- 1.5 yaşına kadar kaç dansite olması gerekiyor? Bazı internet sitelerinde 15 dansite 20 dansite gibi işbir sünger diye sünger satılıyor bunlar mı çok yumuşak 32 dansite çok mu sert anlamadım kafam karıştı.

 8. Öncelikle çok teşekkür ederim. Herşeyden önce güzel açıklamalar için. Ürün burada belirtilen şeklinde zamanında geldi. Web sayfanız ve sisteminiz çok güzel. Basit ve herşey açıklayıcı. Bebek yatak geldikten beri o kadar güze uyuyor ki.. Keşke daha önce firmanızla tanışsaydık. Yetişkin sünger yatağı da yapıyorsunuz yeni farkettik. Yakın zamanda sipariş vereceğiz. Yatak firmaları yaysız sünger yatakları çok yüksek fiyattan satıyor. Sizin fiyatlar yarı yarıya daha uygun. Üstelik çok kaliteli. Sağolun varolun. Yine görüşeceğiz. Tekrar teşekkürler.

  1. Ayda hanım güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Saygılar.

 9. Merhabalar, 60 *120 bebek yatağı için sipariş vermek istiyordum sipariş verirsem eğer göndereceğiniz ürün 32 dns sünger full ortopedik yatak mı oluyor yoksa sünger dns si aynı yarı ortopedik yatak mı oluyor?Bebekler için yarı ortopedik yatak tavsiye ediliyor genelde

  1. İki tür sünger yatak yapıyoruz. Sert ve yada yumuşak. Ama bebek omurilik sağlığı için sert olanı tercih etmelisiniz.

 10. merhaba ; 90*190 bebek yatağı için kenar korumalığı yaptırmak istiyorum. fakat kaç dns ,cm olması gerektiğini bulamadım.yardımcı olur musunuz ? ayrıca 90*190 yatağımızın bir kapısı açık olduğundan toplamda 190+190+90=470 cm lik bir kenar korumalığı için ücret bilgisi edinebilir miyim?

 11. Yükseklik için 10 cm altı az mı olur bizim alacağımız beşiğin içinden çıkan yatak 5 cm yüksekliğinde.
  Uzunluk genişlik ve yüksekliği yazıp aldığımız fiyatta dansite seçemiyoruz kaç dansite olarak yapıyorsunuz?

  1. Merhaba. 32 DNS yapıyoruz. Genel olarak 10 cm yapıyoruz bebek beşikleri için ideal ölçü budur. Fakat 5 cm de alabilirsiniz. İçinde yay olmadığı için sorun olmaz.

 12. Merhaba,park yatak için sünger bebek yatağı sipariş vermek istiyorum ölçüleri için patk yatağın ölçülerini mi vermemeiz gerekiyor 70×120 büyüklüğünde bizim yatak

   1. Merhabalar park yatak için bebek süngeri almak istiyorum ama 60 eninde olanlar full ortopedik yazıyo. 70 eninde olanlar yarı ortopedik yazıyo nedenini öğrenebilir miyim? Yazılarınızı hepsini okudum ama bununla ilgili bişey bulamadım

    1. Merhaba. Yataklarımızın tamamı yaysız sünger yatak ve 32 dns yoğunluğunda olduğu için full ortapediktir.

 13. Merhaba sepet beşik yatak ölçüleri aşağıdaki gibidir. Fiyat alabilir miyim?

  80 cm turuncu
  42 cm yeşil
  40 cm mavi

 14. Merhaba ben 4.yaşındaki oğluma bir karyola yaptım büyüdükçe de kullansın ıstiyorum. Ebatlar 102×202 cmdir. Bebek sunger yataği mi kullanmaliyim yoksa aklimda şu var 32 dns lik 25 cm yukseklik 102 en 202 boy. Haricen sırtlık var(35*20*202)lakin meyilli. Ve başucu ayakucu için de (18.5*18.5)kare lakin sadece önleri yine meyilli. Bunlar için yardimci olur musunuz . Sünger evladımız için sağlıklı olur mu

 15. 60*120 32dsn yatak siparişi verdim 2gün içinde tarafıma teslim edildi. İlk teslim aldığımda kılıfın bir tarafı oldukça bol bırakılmış olduğunu gördüğümde görsel olarak hoşuma gitmedi, ancak kılıfı 20derecede makinde yıkayıp süngere geçirip cuk oturduğunu gördüğümde aslında o bolluğun yıkamalardaki çekmelere karşı bırakıldığını anladım:)ürün gerçekten kaliteli teşekkürler:)

  1. Merhabalar.

   Cansın Hanım. Üründen memnun kalmanız bizi ziyadesi ile memnun etti. Güzel yorumunuz için teşekkürler.

   Saygılar.

 16. Merhabalar,70*130 bebek karyolası için (bebek yeni doğacak ve 2-3 yaşına kadar o yatakta yatıcak) yatak kaç cm kalınlık ve dns seçmem gerekir?Teşekkürler

 17. İyi aksamlar 60x 120 bebek yatağı fįyatı ne kadar ôğrenebįlirmīyïm yer îstanbul pendîk

 18. Merhaba, 60×120 bebek yatağı sipariş verdim park yatak için, oval istemiyorum kenarlarını belirtmem gerekiyor mu bunu ? Fiyata kargo dahil yazıyor yorumlarda bazıları kargo ücreti sormuş, karşı ödemeli mi geliyor yoksa fiyatın içinde mi ?

 19. Oncelikle kolay gelsin. Bilgiler o kadar isime yaradiki anlatamam. Oval sepet besik icin fiyat almak isterim. Detayli bilgi icin tiklayin yaziyor ama ana sayfaya yonlendiriyor. Bu yuzden yorum yaziyorum. En 45cm, boy 85cm, yukseklik 10cm olacak ve 28dns yeterli olacaktir. Simdiden tesekkurler 🙂

  1. Merhabalar. İstediğiniz şekilde yapılabilir. İletişim kısmından telefon ile irtibat sağlayabilirsiniz.

 20. ürün tam istediğim gibi geldi. çok memnun kaldım. sipariş verirken aklımda soru işaretleri vardı. iyi ki bu siteden alışveriş yapmışım dedim.

 21. Merhaba, kullandığınız süngerler hijyenik ve antibakteriyel mi?kılıf olarak % 100 pamuk mu kullanıyorsunuz? süngerin yüzeyinde kılıf harici herhangi bir kaplama var mı(yanlarına elyaf kullandığınızı yazmışsınız) Ben Ankara da ikamet ediyorum buradan teslim alabileceğim bayiniz varmı?

 22. Merhaba ben bebek yatagi yaptirmak istiyorum fakat bambu besik oldugu icin yani kenarlari oval dogru olcu nasil alicam bilmiyorum heryeri esit olmadigi icin. Bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz

 23. Merhaba,
  89×38 cm ölçüsünde 10 cm kalınlığında sunger bebek yatagına ihtiyacım var. Yukarıda fiyat alırken sünger ve sünger yatak olarak iki farklı seçenek var. Fark nedir bilgi verebilirseniz sipariş vereceğim. Tesekkurler

  1. Bebek yatağı almak istiyorsanız, bebek yatağı sekmesini işaretleyerek sipariş verebilirsiniz.

 24. Şehir dışından sipariş verdim. Oldukça kaliteli bir yatak geldi. Her ne kadar tereddütlü sipariş versem de, önyargım kırıldı. Teşekkür ederim tekrar.

   1. 32 dns sünger için çok sert duyumlar aldım taş gibi oldugu söyleniyo o yüzden çok kararsızn 32 mi 28 dns mi yaptrsam yardımcı olurmusnz

 25. Merhaba 70*100 cm dikdörtgen ebatlarında 32 dns ve 7 cm yatak fiyatını öğrenebilirim miyim? Bu ölçülerde İzmir’e kargo ortalama ne kadar tutar?

 26. 70×120 bebek yatağı siparişim tam istediğim ölçülerde ve hızlı bir şekilde elime ulaştırıldı. Çok güvenilir, anlayışlı bir alışveriş oldu. Çok teşekkür ederim..

  1. Feyza hanım değerli yorumunuz bizi memnun etti. Teşekkür ederiz. Güle güle kullanın.

 27. Selamlar,

  olculer 80x130x10 cm ve 45x90x5 cm bebek yatagı ıcın fiyatınızı ogrenebılır mıyım? İlçe Kartal

 28. Selamlar,

  olculer 80x130x10 cm ve 45x90x5 cm bebek yatagı ıcın fiyatınızı ogrenebılır mıyım? İlçe Kartal

 29. Merhabalar

  80x130x10 cm ve 50×70 cm 32dns bebek yatagi istanbul kartal icin kargo dahil fiyatinizi ogrenebilir miyim?
  Kolay gelsin.

 30. Merhabalar. 65×95×10olculerinde 28dns sertlik ayarinda yatak siparisi vermek istiyorum. Afyona gelecek. Odeyecegim kargo ucret miktari nedir acaba?

 31. Merhaba
  70x110x10 ve 32 densite bir yatak yaptirmak istiyorum.
  İstanbul icin kargo dahil fiyat alabilir miyim?
  Kapida odeme var midir ayrica?

  1. Bebek beşiği için sünger yatak kalınlı 10 cm olması ideal. Bunun üzerine çıkmanın çok da avantajı yok.

 32. 60*120 sünger yatak almak istiyorum bebeğim 10 kg şu an. 32 dns olsun istiyoruz. Yükseklik standart mı 10 cm mi? Fiyat alabilir miyim bu ölçülere göre

  1. Merhabalar 90-190-90 ölçülerinde Montessori bebek yatağına yan korumalık yapicam sünger fiyatı verirmisiniz rica etsem

 33. Merhaba,
  65×96×10 cm bebek yatağı icin kargo dahil fiyat alabilir miyim? Kargo Büyükçekmece’ye olacak.

 34. 70x120x12 cm ebatlarında 32 dansite bir adet yatak almak istiyorum. Ödeme hangi şekilde olacak ve yatak kılıfı kargosu dahil bize ne kadara mal oluyor bilgi verirseniz sevinirim

 35. Bebek beşiği için 49cm X 71cm X 10cm yada 15cm, 32 densite yatak fiyatı verebilir misiniz?

 36. Bebeğim için sünger yatak siparişi vermek istiyoruz. Sipariş verildikten kaç gün sonra hazırlanır tahmini ?

 37. Merhaba 55×80 ebat, 15 cm kalinliginda, 32 dns sunger fiyati verebilir misiniz ? Bebegimiz icin almak istiyoruz

 38. 68x36x8 cm 28 dansite sunger yatak icin fiyat alabilir miyim?
  Koselerde biraz ovallik var. Olculeri gosteren resim yollayabilirim.

 39. Merhaba 30-35 dansite sert süngerden, 60-120cm ölçülerinde 10 cm yüksekliğinde bebek yatağı hazırlandığında fiyat ne kadar tutar?

 40. Merhaba;
  70x130x15 cm ebatlarında 32 dansite sünger yatak için fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim. Sadece 1 adet ihtiyacım var.
  Teşekkürler, İyi çalışmalar…
  Tel: 0555 768 22 28

 41. Bebek oyun alanı için 1,80*1,80 5 cm kalınlığında kaplanmış sünger fiyatı nedir

  1. Süngerin üzerine diktiğiniz %100 pamuklu kumaşın bebege sağladığı ekstra bi konfor veya rahatlık varmıdır. Bu kumas ne derece önem arz etmektedir. Sadece süngeri alıp kumaşını evimizdeki malzemelerden temin etsek olur mu?

   1. Genelde yatakların kılıfların kullanılan kumaşların içinde polyester gibi içinde kimyasal bulunan işlem görmüş kumaşlar kullanılıyor. Bu sebeple %100 kumaş daha sağlıklı olduğu için tercih ettik. Bunun dışında Elyaf da kullanıyoruz. Uyku sendromu yapacak kadar kalın elyaf değil tabi. İdeal seviyede, hafif bir yumuşak doku sağlamak amacıyla. Bununla beraber ürün yıkanabilir ve fermuarlı oluyor. Tabii sadece ham sünger siparişi vererek kendiniz de yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir