Bebek Sünger Yatağı

12640 defa okundu 55 defa yorumlandı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Bebekler için piyasada birçok beşik sünger yatak modelleri bulunuyor. Bunların her biri kullanılan malzeme, sünger ve kumaşa göre farklı kalite ve fiyatlara sahip. Tabi bu noktada en önemli konu, sizin hangi yatağı arıyor olmanız. Eğer en ucuz yatağı arıyorsanız, malzeme ve işçilik bakımından üretilmiş en uygun yatağı internet ortamından rahatlıkla bulabilirsiniz. Fakat siz en sağlıklı yatak noktasında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızda sizin için önemli bilgiler paylaşıyoruz. Yazımıza başlamadan önce “bebek yatağı nasıl olmalı?” konusunda belirtmek isteriz ki, bebekleriniz için asla ucuz yatak aramayın. Bebeğinizin sağlığı için kaliteli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış yatakları tercih edin. İçerisinde metal ve yay olan yaylı yatakları beşik içinde kullanmayın. Bizi arayan bir çok müşterimiz “Beşik yatağı nasıl olmalı?” şeklinde soruyor. Bebek beşiği yatağı konusunda bilgi almak için bu yazıyı okumanız yeterlidir. Yukarıda belirttiğimiz gibi kullanılan kumaş pamuklu olmalıdır. Yıkanabilir ve fermuarlı bir kılıf olmalıdır. Bebek için sünger yatak malzemesi olarak çok yoğun bir süngere ihtiyaç yoktur. Aşağıda ölçünüze göre bebek yatağı fiyatı da verdiğimiz bu yazımızda, sipariş vermeden önce şu bilgileri muhakkak okumanızı tavsiye ederiz.

🎯 Sünger Kaç Dansite Olmalı? (Detaylar İçin Tıklayın)

Solda müşterimizden gelen, beşik ve karyola içinden çıkan yatak örneği sağda firmamız tarafından imalatı yapılan sünger bebek yatağı resmi bulunuyor. Bu iki yatak arasındaki bir kaç farkı şöyle sıralayabiliriz:
1. Soldaki yatak polyester ve oldukça ucuz astardan yapılmış. Firmamızın yatakları ise %100 pamuklu ham kumaştan yapılmaktadır.
2. Soldaki yatakta kullanılan sünger en ucuz ve kalitesiz olan, omuz vatkasında kullanılan bulaşık süngerinden daha kalitesiz süngerdir. Firmamız gri süngerin en kalitelisi olan 32 DSN süngeri kullanmaktadır.
3. Müşteriden gelen yatakta elyaf kullanılmamış, firmamızın ürettiği yataklarda sünger çevresi elyaf ile sarılmaktadır.
4. Yatak kılıfı fermuarsızdır. Firmamızın yatağı fermuarlıdır, yıkanabilir özelliğe sahiptir.
5. Soldaki yatakta işçilik oldukça kalitesizdir, Firmamızın yatağında oldukça dikkatli bir emek sarf edilmiştir.

En sağlıklı bebek yatağı

Bebek Beşiği İçin Sünger Yatağı Nasıl Olmalı?

Bebek beşiği alırken ahşap kısmı en gösterişli, en pahalı ve en lüks malzemeyi seçiyoruz. Ama mobilyanın ne kalitesi, ne gösterişi, ne tasarımı çocuğunuzu ilgilendirmiyor. Çocuk için önemli olan yatak olan kısım. Mobilyaya binlerce lira para verirken sıra yatağa gelince, en ucuz ve adi malzemeden yapılmış bulaşık süngeri ile imal edilmiş yatakları mı tercih ediyorsunuz? Arama motorlarına “Bebek beşiği için yatak” yazıp, en ucuz olan yatağı seçeyim.. Oh mis, adrese de geliyor” mu diyorsunuz? Size bir tavsiye de bulunalım. Gerekirse mobilyayı en ucuz ve hatta 2. el alın. Ama beşik yatağını kalitesiz almayın. Çünkü bebeklerin gelişme gösterdiği en önemli evrelerde kaburga yapısına zarar verecek çöp değerinde en ucuz malzemelerden üretilmiş yataklara çocuklarını yatırmayın. Düşünsenize yaratıcı, aklın çok ötesinde bir korumayla bebeği anne karnında öyle bir muhafaza ediyor ki, buna mucize deniyor. Sonra siz yeni doğan bebeği en kalitesiz bir yatağa koyuyorsunuz.

⇓ SÜNGER YATAK FİYATLARI için aşağıdaki tabloyu kullanarak fiyat alabilir, daha sonra sipariş sekmesini tıklayarak ödeme yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Özel Ölçü Sünger bebek yatakları 3-5 gün içinde istediğiniz ölçüde hazırlanır ve MNG kargoya teslim edilir.⇓

Çocuk Park yatak minderi

En İyi Bebek Yatağı Hangisi?

Öncelikle kafanızdan alışveriş sitelerinde satılan, seri üretimle üretilmiş, piyasanın en ucuz yataklarını çıkarın. Kalitesizlik noktasında adeta yarış halinde bulunan bu firmalar, nasıl daha ucuz ürün çıkarılabilir derdindeler. Pekiyi bizim firmamız ucuz yatak satıyor mu? Evet. Boyasız ham kumaştan üretilmiş, gri sert sünger ve etrafı elyafla çevrilmiş fermuarlı, yıkanabilir kılıflı birinci kalite ile kıyaslarsanız en uygun fiyatta bebek yatağı sattığımızı göreceksiniz. Fakat piyasada 30-40 liraya satılan yataklarla kıyaslarsanız, evet bizde ucuz yatak yok 🙂

İyi bebek yatağının nasıl anlaşılacağı konusuna gelirsek. Elbette iyi yatak yün yataktır. Fakat piyasada pek bulunmuyor. Alternatif ise ham boyasız kumaştan yapılmış kılıfa sahip olan sert gri sünger yatakları tercih edebilirsiniz. Süngerin üzerinde elyaf kaplanması, ince bir yumuşaklık verir. Bu detaylara göre uygun yatağı alabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz bize 35-45 DNS arasında sünger soruyor. 32-36 numara sünger bebek yatağı var mı diye soranlar oluyor. Beşikte kullanmak istediklerini belirtiyorlar. Full ortopedik yada yarı ortapedik bebek yatağı hakkında bilgi almak istiyorlar. Önce şunu belirtelim: Süngerlerde numara değil DNS dediğimiz kalite yoğunluğu var. 35 ve üzeri yoğunlukta sünger sadece para israfıdır. Çünkü sizin 28 DNS süngeri daha yoğun süngerlerden ayırt etme ihtimaliniz yoktur. Beşik için alacağınız sünger yatak (kalınlık 10 cm olması şartı ile) 28 DNS olması yeterlidir. En fazla 32 DNS olabilir. Çünkü bebeklerin fazla bir ağırlığı yoktur. Tabii siz yine 10 cm üzerinde de sipariş verebilirsiniz. Üstelik bu yataklarda yay da olmadığı için, hem yoğun ve hem de daha güçlü bir yapıya sahiptir. Piyasada bulunan full ortopedik adıyla satılan bebek yataklarında metal yay olduğunu unutmayın. Yarı ortopedik bebek yatakları için de aynı şey geçerli.

Günümüz koşullarında bebekler için içinde demir parçalarından oluşan yaylı yataklar yerine sadece süngerden yapılmış sert yatakların daha sağlıklı ve kullanışlı olduğu herkes tarafından biliniyor.

Bebek Yatağını Nasıl Yapıyoruz? Sert mi Yumuşak mı?

Sünger bebek yatağı tabii ki sert olması gerekiyor. Çeşitli e-ticaret sitelerinde çok ucuz fiyatlara verilen sünger yataklarda kullanılan süngerin en kalitesiz beyaz yada grinin en ucuzu olan 17 DNS’den yapılmış yataklar olduğunu unutmayın. Sadece süngerle bitmiyor. Dış kısımda kullanılan kumaş da oldukça önemlidir.

Firmamızın yapmış olduğu yataklar, yukarıda da belirttiğimiz gibi yaysız ve yıkanabilir kumaştandır. Süngerin etrafı elyafla sarılmıştır. Yatağın yüzeyinde hafif bir yumuşak doku bulunuyor. Sünger yatağı kılıfında %100 pamuklu ham kumaş kullanmaktayız. Bu kumaş fermuarlı olup, yıkanabilir özelliktedir. 30 derecenin altında yıkayabilirsiniz. Mümkünse elde yıkamanızı tavsiye ederiz. Ürün tamamen pamuklu olduğu için çekme ihtimalini göz önünde bulundurun.

İstanbul dışında bulunan müşterilerimiz de gönül rahatlığı ile sipariş verebilir. Kargo ile kapılarına kadar paketlenmiş olarak tertemiz ulaşır.

Yeni doğan bebek yatakları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

🎯 Yeni Doğan Bebek Yatağı Nasıl Olmalı❓ (Detay İçin Tıklayın)

Son olarak beşik yatağı fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz aşağıdaki yorum kısmını kullanarak ölçüleri yazabilir. Bu şekilde bebek yatağı fiyatları hakkında bilgi verebiliriz. Eğimli kesim özel bebek sünger yatak fiyatları için telefon yada mail ile de bilgi alabilirsiniz. Standart ölçüler için telefonda fiyat verilmemektedir. Sadece aşağıdaki tabloyu kullanmanızı rica ederiz.

Özel Ölçü Kılıflı Bebek Yatağı Fiyatı Hesaplama

🎯 Sünger Kaç Dansite Olmalı❓ (Detaylar İçin Tıklayın) 

ÖNEMLİ: Oval yatak fiyatları tablo dışında hesaplanmaktadır. Oval yatak ölçüsü nasıl alınır? Detaylar İçin Tıklayın

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

 • Aşağıdaki formu dikkatli şekilde doldurunuz. Özel bir detay varsa açıklama kısmına yazabilirsiniz.
 • Ödeme yapılmadan oluşturulan siparişler silinmektedir.
 • Bilgi almanız için web sayfamızda yeterli bilgiler mevcuttur. Lütfen sünger, yatak yada minder hakkında bilgi almak için telefon açmadan önce yayınladığımız bilgileri okuyunuz. Yeterli bilgiye ulaşamadığınız taktirde telefon, whatsapp yada mail ile iletişim kurabilirsiniz.
 • Kredi kartı kullanmadan EFT yada havale yaparak da siparişinizi aktif edebilirsiniz.
 • Aşağıdaki sipariş tablosunda koltuk ve sedir siparişi verilmemektedir.
 • Kargoda meydana gelebilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.
 • 100 TL ve üzeri siparişleri için kargo ücreti firmamıza aittir. Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilir.
 • Ürünü firmadan teslim alacak müşterilerimiz adres yerine “Firmadan Alınacak” notu düşmesi yeterlidir.

Sipariş Sorgulama

veya

 

En kaliteli bebek yatağı hangisi?

Günümüz koşullarında bebekler için içinde demir parçalarından oluşan yaylı yataklar yerine sadece süngerden yapılmış sert yatakların daha sağlıklı ve kullanışlı olduğu herkes tarafından biliniyor.

Bebekler için en ideal yaysız sert sünger bebek yataklarıdır. Hem yıkanabilir kılıfları ve hem de sağlıklı olmaları sebebi ile yaylı yataklardan daha avantajlıdır. Sünger bebek yatağı ile ilgili merak ettiğiniz yada farklı konuda bilgi almak istediğiniz soruları alt panelden bize yazabilirsiniz. Sorularınız ziyaretçi yoğunluğuna göre sırayla yanıtlanmaktadır.

 

Sünger Bebek Yatak Ölçüleri

Beşik yatağı ölçüleri konusunda tabii ki bir ölçü yazmak yanlış olur. Çünkü her beşiğin ölçüsü farklıdır. Fakat bize bebek yatak ölçülerini belirtirseniz, beşiğinize göre sünger yatak yapabiliriz. Piyasada standart olarak en fazla iki ölçü bulunuyor.

60 cm Eninde Full Ortopedik Sünger Yatak Ölçüleri

60×90 cm

60×100 cm

60×110 cm

60×120 cm

En sağlıklı bebek yatağı

70 cm Eninde Sünger Yarı Ortopedik Bebek Yatağı Ölçüleri

70×130 cm

70×100 cm

70×110 cm

70×120 cm

70×140 cm

80 cm Eninde Sünger Bebek Yatağı Ölçüleri

80×130 cm

80x 140 cm

80×180 cm

Bebek sünger yatakları ölçüye göre değişiyor. Sert bebek sünger yatağı yaylı yataklara göre daha sağlıklı ve kullanışlıdır. Firmamızın ürettiği beşikler için sünger yataklar kılıflı olup, yıkanabilir özelliğe sahiptir. Ölçü vererek bebek beşiği için full ortopetik yatak sipariş verebilirsiniz.

 

Marmara Koltuk bir imalatçı firmadır. Vermiş olduğunuz sipariş için lütfen termin isteyiniz. Stoklu çalışmamız olmadığı için müşteri temsilcilerimiz size vereceği termin tarihini beklemeniz gerektiğini unutmayın.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz

55 Yorum
 • EcemCevapla

  Merhabalar,70*130 bebek karyolası için (bebek yeni doğacak ve 2-3 yaşına kadar o yatakta yatıcak) yatak kaç cm kalınlık ve dns seçmem gerekir?Teşekkürler

  Mar 26, 2019 11:04
  • MarmaraCevapla

   Bütün detaylar açıklama kısmında yazıyor. Saygılar.

   Nis 24, 2019 17:15
 • ZeynepCevapla

  İyi aksamlar 60x 120 bebek yatağı fįyatı ne kadar ôğrenebįlirmīyïm yer îstanbul pendîk

  Mar 09, 2019 22:12
  • MarmaraCevapla

   Ölçülerinizi tabloya yazarak fiyat alabiliyorsunuz.

   Mar 13, 2019 18:48
 • Nuri GürdalCevapla

  Merhaba, 60×120 bebek yatağı sipariş verdim park yatak için, oval istemiyorum kenarlarını belirtmem gerekiyor mu bunu ? Fiyata kargo dahil yazıyor yorumlarda bazıları kargo ücreti sormuş, karşı ödemeli mi geliyor yoksa fiyatın içinde mi ?

  Şub 11, 2019 21:04
  • MarmaraCevapla

   100 TL ve üzeri firmamıza aittir.

   Şub 22, 2019 19:46
 • Beste bilgiliCevapla

  Oncelikle kolay gelsin. Bilgiler o kadar isime yaradiki anlatamam. Oval sepet besik icin fiyat almak isterim. Detayli bilgi icin tiklayin yaziyor ama ana sayfaya yonlendiriyor. Bu yuzden yorum yaziyorum. En 45cm, boy 85cm, yukseklik 10cm olacak ve 28dns yeterli olacaktir. Simdiden tesekkurler 🙂

  Şub 06, 2019 15:43
  • MarmaraCevapla

   Merhabalar. İstediğiniz şekilde yapılabilir. İletişim kısmından telefon ile irtibat sağlayabilirsiniz.

   Şub 08, 2019 21:04
 • büşraCevapla

  ürün tam istediğim gibi geldi. çok memnun kaldım. sipariş verirken aklımda soru işaretleri vardı. iyi ki bu siteden alışveriş yapmışım dedim.

  Şub 01, 2019 13:56
 • barisCevapla

  Açıklamalarınız için teşekkürler, çok bilgilendirici oldu bizim için. 🙂

  Ara 17, 2018 19:39
 • oguzCevapla

  Merhaba, kullandığınız süngerler hijyenik ve antibakteriyel mi?kılıf olarak % 100 pamuk mu kullanıyorsunuz? süngerin yüzeyinde kılıf harici herhangi bir kaplama var mı(yanlarına elyaf kullandığınızı yazmışsınız) Ben Ankara da ikamet ediyorum buradan teslim alabileceğim bayiniz varmı?

  Ara 15, 2018 12:40
  • MarmaraCevapla

   Merhaba. Bütün detaylar yazıyor. Okumanızı tavsiye ederiz. Saygılar.

   Ara 22, 2018 19:48
 • mCevapla

  merhaba, yatakları müşterilerinize vakumlayıp mı gönderiyorsunuz?

  Ara 15, 2018 00:02
  • MarmaraCevapla

   Hayır normal şekli ile.

   Ara 22, 2018 19:49
 • Meral IşıkCevapla

  Merhaba ben bebek yatagi yaptirmak istiyorum fakat bambu besik oldugu icin yani kenarlari oval dogru olcu nasil alicam bilmiyorum heryeri esit olmadigi icin. Bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz

  Ara 12, 2018 12:50
  • MarmaraCevapla

   Meral hanım bizimle telefonda irtibat kurarsanız yardımcı oluruz.

   Ara 12, 2018 13:29
 • SinemCevapla

  Merhaba,
  89×38 cm ölçüsünde 10 cm kalınlığında sunger bebek yatagına ihtiyacım var. Yukarıda fiyat alırken sünger ve sünger yatak olarak iki farklı seçenek var. Fark nedir bilgi verebilirseniz sipariş vereceğim. Tesekkurler

  Kas 24, 2018 09:53
  • MarmaraCevapla

   Bebek yatağı almak istiyorsanız, bebek yatağı sekmesini işaretleyerek sipariş verebilirsiniz.

   Kas 24, 2018 17:20
 • Özlem ateşdenyılmazCevapla

  İşinizi bukadar mükemmel yaptığınız için tebrik ediyorum.sizin gibi esnafların aldığı para kuruşuna kadar helâli hoş olsun.cok memnun kaldım.ilginize ayrıca teşekkür ederim.

  Kas 14, 2018 13:47
 • AytenCevapla

  Şehir dışından sipariş verdim. Oldukça kaliteli bir yatak geldi. Her ne kadar tereddütlü sipariş versem de, önyargım kırıldı. Teşekkür ederim tekrar.

  Kas 11, 2018 23:26
 • MerveCevapla

  Park beşik için ideal yükseklik ve dns ne kadar olmali?

  Kas 08, 2018 20:23
  • MarmaraCevapla

   10 cm kalınlık ve 32 DNS olabilir.

   Kas 14, 2018 13:40
   • CansuCevapla

    32 dns sünger için çok sert duyumlar aldım taş gibi oldugu söyleniyo o yüzden çok kararsızn 32 mi 28 dns mi yaptrsam yardımcı olurmusnz

    Nis 15, 2019 17:59
    • MarmaraCevapla

     32 Yumuşak sipariş verebilirsiniz.

     Nis 24, 2019 16:03
 • FulyaCevapla

  70*100 dikdörtgen bebek yatağı 32 dns 7 cm kalınlığı fiyat ne olur?

  Eki 31, 2018 20:41
 • Fulya Türkistan DemirelCevapla

  Merhaba 70*100 cm dikdörtgen ebatlarında 32 dns ve 7 cm yatak fiyatını öğrenebilirim miyim? Bu ölçülerde İzmir’e kargo ortalama ne kadar tutar?

  Eki 30, 2018 18:32
 • Feyza AslanCevapla

  70×120 bebek yatağı siparişim tam istediğim ölçülerde ve hızlı bir şekilde elime ulaştırıldı. Çok güvenilir, anlayışlı bir alışveriş oldu. Çok teşekkür ederim..

  Eki 23, 2018 21:47
  • MarmaraCevapla

   Feyza hanım değerli yorumunuz bizi memnun etti. Teşekkür ederiz. Güle güle kullanın.

   Eki 25, 2018 13:32
 • ERHAN AKTICevapla

  Selamlar,

  olculer 80x130x10 cm ve 45x90x5 cm bebek yatagı ıcın fiyatınızı ogrenebılır mıyım? İlçe Kartal

  Ağu 13, 2018 13:48
 • ERHAN AKTICevapla

  Selamlar,

  olculer 80x130x10 cm ve 45x90x5 cm bebek yatagı ıcın fiyatınızı ogrenebılır mıyım? İlçe Kartal

  Ağu 13, 2018 13:48
  • MarmaraCevapla

   Tablodan fiyat alabilirsiniz.

   Ağu 14, 2018 19:20
 • erhan aktiCevapla

  Merhabalar

  80x130x10 cm ve 50×70 cm 32dns bebek yatagi istanbul kartal icin kargo dahil fiyatinizi ogrenebilir miyim?
  Kolay gelsin.

  Ağu 12, 2018 07:35
  • MarmaraCevapla

   Hangi ilçe?

   Ağu 12, 2018 22:58
 • ElifCevapla

  Merhabalar. 65×95×10olculerinde 28dns sertlik ayarinda yatak siparisi vermek istiyorum. Afyona gelecek. Odeyecegim kargo ucret miktari nedir acaba?

  Ağu 01, 2018 14:25
  • MarmaraCevapla

   Takriben 20-25 TL arası tutar.

   Ağu 02, 2018 18:07
 • FeyzaCevapla

  Merhaba
  70x110x10 ve 32 densite bir yatak yaptirmak istiyorum.
  İstanbul icin kargo dahil fiyat alabilir miyim?
  Kapida odeme var midir ayrica?

  Tem 28, 2018 21:08
  • MarmaraCevapla

   Kapıda ödeme yok maalesef. Sünger fiyatları sayfasını kullanabilirsiniz.

   Ağu 02, 2018 18:10
 • Sedat gayinCevapla

  Yatağın kalınlığı ile konforlu olması arasında bir bağlantı varmidir

  Haz 14, 2018 12:12
  • MarmaraCevapla

   Bebek beşiği için sünger yatak kalınlı 10 cm olması ideal. Bunun üzerine çıkmanın çok da avantajı yok.

   Haz 18, 2018 13:59
 • CeydaCevapla

  60*120 sünger yatak almak istiyorum bebeğim 10 kg şu an. 32 dns olsun istiyoruz. Yükseklik standart mı 10 cm mi? Fiyat alabilir miyim bu ölçülere göre

  May 21, 2018 17:16
 • İnciCevapla

  Merhaba,
  65×96×10 cm bebek yatağı icin kargo dahil fiyat alabilir miyim? Kargo Büyükçekmece’ye olacak.

  May 21, 2018 09:27
 • OğuzCevapla

  70x120x12 cm ebatlarında 32 dansite bir adet yatak almak istiyorum. Ödeme hangi şekilde olacak ve yatak kılıfı kargosu dahil bize ne kadara mal oluyor bilgi verirseniz sevinirim

  May 17, 2018 12:54
  • MarmaraCevapla

   Kargo nereye olacak?
   Ödeme kart yada havale şeklinde olabilir.

   May 19, 2018 19:30
 • Recai ODABAŞICevapla

  Bebek beşiği için 49cm X 71cm X 10cm yada 15cm, 32 densite yatak fiyatı verebilir misiniz?

  May 02, 2018 12:33
  • MarmaraCevapla

   10 cm olursa 63 TL.

   May 02, 2018 12:40
 • CeydaCevapla

  Bebeğim için sünger yatak siparişi vermek istiyoruz. Sipariş verildikten kaç gün sonra hazırlanır tahmini ?

  Nis 15, 2018 19:40
  • MarmaraCevapla

   Yoğunluğa göre değişmekle birlikte genellikle 2-7 gün arasında hazır oluyor.

   Nis 15, 2018 22:51
 • Anıl acarCevapla

  Merhaba 55×80 ebat, 15 cm kalinliginda, 32 dns sunger fiyati verebilir misiniz ? Bebegimiz icin almak istiyoruz

  Nis 09, 2018 21:45
  • MarmaraCevapla

   10 cm standart ve idealdir. Dilerseniz 10 cm yapalım? Hem daha uygun fiyatlı olur.

   Nis 10, 2018 12:13
 • KorayCevapla

  68x36x8 cm 28 dansite sunger yatak icin fiyat alabilir miyim?
  Koselerde biraz ovallik var. Olculeri gosteren resim yollayabilirim.

  Haz 17, 2017 10:47
  • marmaraCevapla

   Merhaba

   Sünger fiyatları kısmını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

   Teşekkürler.

   Tem 02, 2017 20:05
 • Şeyda EmiroğluCevapla

  Merhaba 30-35 dansite sert süngerden, 60-120cm ölçülerinde 10 cm yüksekliğinde bebek yatağı hazırlandığında fiyat ne kadar tutar?

  Eyl 26, 2016 11:55
 • EbruCevapla

  70*110ölçülerinde 15cm 32 dansite Sünger yatak için fiyat alabilir miyim?

  Ağu 16, 2016 22:19
 • Hakan BoncukCevapla

  Merhaba;
  70x130x15 cm ebatlarında 32 dansite sünger yatak için fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim. Sadece 1 adet ihtiyacım var.
  Teşekkürler, İyi çalışmalar…
  Tel: 0555 768 22 28

  May 31, 2016 18:25
 • Merve TopçuCevapla

  Bebek oyun alanı için 1,80*1,80 5 cm kalınlığında kaplanmış sünger fiyatı nedir

  Mar 13, 2016 10:15