Şezlong minderi

Tatil mekanları için bahçe, teras, havuz ve sahillerde kullanıma uygun katlanır şezlong minderi imalatı yapan firmamız, minder kılıfı dikimi ve sünger satışı da yapmaktadır.

Şenzlong, genellikle tatil mekanlarında, balkon, teras ve bahçe gibi güneş gören alanlarda üzerine uzanılan seyyar bir yatak aracıdır. Genellikle pilastik malzemeden yapılmaktadır. Ağaç ve metal şenzloglar da yaygındır. Fakat ağaçlar dış mekana dayanıklı cins bir ağaç olması sebebi fiyatlar yüksektir. Metaller de paslanmaz olması gerekmektedir. Arka kısmı ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Tatil mekanlarında, otellerde, plajlarda bolca görebilirsiniz.  Şezlong üzerinde 3 yada 5 cm’lik minder konulmaktadır. Bu minderler eğer fermuarlı olursa yıkanabilir özelliğe sahip olur. Genellikle dış mekanda kullanılan şezlong minderleri çabuk kirlenebiliyor. Bu sebeple fermuarlı ve yıkanabilir kumaştan yapılmış minder olması büyük avantaj olur.

Firmamız yıpranan ve eskiyen şezlong minderin yüzünü yada süngerini değiştirme hizmeti vermektedir. Ölçüye göre minder kılıfı yada yatak kılıfı sipariş verebilirsiniz. Şezlong minderi fiyatları kaliteye göre değişiklik gösterebiliyor. Dış mekan kumaşı, sünger kalitesi ve sünger kalınlığı ücretlerde en büyük etkenlerdir. Genellikle piyasada şezlonglar için yapılan yataklarda oldukça kalitesiz malzeme ve beyaz sünger kullanılmaktadır. Bu tür ucuz süngerler çok kısa zamanda deforme olduğundan firmamız beyaz sünger ile şezlong minderi yapılmasını tavsiye etmemektedir. En düşük olarak 22 DNS süngere sahip olan yatak alırsanız ve yatağın kılıfı fermuarlı olursa, bu minderi yıllarca kullanabilirsiniz.

Özel ölçü şezlong minderi de yapan firmamız İstanbul’da olup Türkiye’nin bütün illerine sevkiyat yapmaktadır. Toptan yada perakende sipariş verebilirsiniz.

Şezlong süngeri nasıl olmalı?

Evet şezlong süngeri için çok ucuz sünger tavsiye etmiyoruz fakat çok da kaliteli sünger almanıza gerek yok. Orta kalitede ve bütçeniz doğrultusunda sünger alabilirsiniz.

Şezlong süngeri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız SÜNGER FİYATLARI konulu yazımızı tıklayabilirsiniz. Burada her kalitede sünger fiyatları bulunuyor. Aynı zamanda sünger fiyatı nasıl hesaplanır? konulu yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir