Döşemelik kumaş çeşitleri ve fiyatları

Anasayfa : Döşemelik kumaş çeşitleri ve fiyatları

Döşemelik kumaşların, pamuklu, keten, leke tutmayan ve polyester olarak çeşitleri bulunuyor. İstanbul’da bulunan firmamızda koltuk minder kılıfı ve sandalye, yastık, yatak kılıfında kullanıma uygun dokuma ve yıkanabilir kumaş modellerinden yüzlerce örnek bulunuyor. Türkiye’nin her neresinden sipariş vermek isterseniz, bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Online olarak kadife ve nubuk kumaş kartelamazı inceleyebilirsiniz. Koltuk döşeme kumaşlarının metre fiyatları hakkında detaylı bilgi de bulacaksınız. burada bulunan leke tutmayan kumaş kombinlerini sürekli güncelleyeceğiz. Teknik ekibimiz, zamanla bütün kumaş türlerini online olarak yayınlamış olacak.

Daha fazla model, fiyat ve sipariş için TIKLAYIN

Kadife Döşemelik Kumaş Modeli: HANZALA

Şönil Dokuma Kumaş Modeli: KERVAN

Kadife Döşemelik Kumaş Modeli: KONAK

Döşemelik Kumaş Modeli: YÖRÜK

Koltuklarınızın döşemelerini değiştirmek istiyorsanız eğer farklı desenlerde ve dayanıklılıklarını da göz önünde bulundurmalısınız. Dayanıklı olması için ie sık dokunan kumaşları tercih etmelisiniz. Kumaş çeşitleri ise , sentetik, doğal ve suni kumaşlar olarak üç farklı çeşittir. Doğal kumaşlara örnek verecek olursak eğer keten, ipek, yün ve pamuklu kumaşları örnek verebiliriz.

ha fazla model, fiyat ve sipariş için TIKLAYIN

Eğer sentetik kumaşlardan naylon, likra yada polyester varsa elinizde bunları ılık suyla yıkayın. Çok fazla ısıya gelmezler ancak kolay kolay buruşmazlar. Suni kumaşlardan rayon, asetat ve viskoz olanlar ise kolay renklerini kaybetmezler ve nem emmezler.

Döşemelik kumaşlar en yeni tasarımları ve koleksiyonlarında perdelerden nevresim takımlarına, çarşaflara ve havlulara kadar bir çok ürün içermektedir. Linens yeni şık modelleri ile latin havasını yansıtmış.Daha çok ışıltılı ve parıldayan koyu tonları tercih etmiş. Geçmişin modern renklerini öne çıkaran ve baharın sıcak ve renkli havasını taşımış. Daha parlak ve renkli olan desenli kumaşlar ile dikkat çekiyor.

Orleans yatak odaları için bordo ve bej renkler ile karşımıza çıkıyor. Çarpıcı desenler ile gizemli bir hava katmış. Yatak odaları için nevresim takımları çift kişilik olarak üretiliyor.

Doğu ve Batının ortak esinlenmeler taşıyan yazlık ve modern bir havasına sahip olan ipekler, brode nakışlar ve desenli kadifeler gibi zengin kumaşlar kullanılmış.

Döşemelik yastık yada minder kılıfı için kumaşları her yerde bulabilirsiniz. Fakat kaliteyi uygun fiyatlar ile almak herkesin hakkı öyle değil mi? Ucuz döşemelik kumaş ararken kalitesiz ve hızlı deforme olan kumaşlar paranızı heba etmekten başka birşeye yaramayacağını unutmayın. Bu sebeple önce sağlığınız ve sonra bütçeniz açısından kalitesiz kumaşa para harcamanızı tavsiye etmeyiz. İstanbul koltuk kumaşı markalarına ev sahipliği yapan şehirlerden birisi olsa da bizler rekabetten korkmadan hızlı bir şekilde yolumuza devam ediyor ve siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duyabileceğiniz tüm iyi seçenekleri tek bir çatı altında sunuyoruz. Bu şekilde sizler de en yeni ürünleri en uygun fiyatlar ile satın alabilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Döşemelik tay tüyü kumaş fiyatları

Koltuk kumaşı fiyatları genel itibari ile üzerine marka değeri de bindiği zaman farklılık gösterebiliyor. Firmamız sadece koltuk kumaşı satmıyor. Aynı zamanda koltuk, minder dikimi ve sedir gibi ürünler de üretiyor. Özel koltuk imalatı konusunda da kısa bir zaman dilimi içerisinde hitap etmek istediğimiz kitleye ulaştık ve web sitemiz yardımı ile de sürekli büyüyen bu sektör içerisinde hızlı bir şekilde hareket etme yoluna da gidiyoruz denebilir. Birkaç senelik dilim içerisinde daha yeni seçenekleri sizlere sunma yolunda araştırmalarımız da tüm hızı ile devam ediyor.

ha fazla model, fiyat ve sipariş için TIKLAYIN

Döşemelik kumaşlar online satış
Marmara Koltuk Türkiye’nin her bölgesine koltuk kumaşı satışı yapmaktadır. Fiyatlar toptan ve perakende olarak iki kısımdır. Toptan fiyatlar 20 TL’den başlamaktadır. Kumaş türleri ve örnekleri için bizimle irtibata geçin.

Koltuk kaplama kumaşı fiyatları

Koltuk imalatı konusunda bizler diğer markalara nazaran çok daha etkin adımlar atıyoruz ve attığımız adımların birkaç senelik dilim içerisinde niteliği artış gösteriyor. Kaliteli markalar insanların kafasında yer ediyor ancak bizim gibi web siteleri üzerinden de etkin bir şekilde müşteri bilgilendirmesi yapan markalar ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Üretim anlamında kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibimiz ile birlikte uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz en mükemmel koltukları sizler için geliştiriyoruz. Üstelik bunu çok cüzi fiyatlara yapıyor ve sizleri bu anlamda bizlere ulaşmaya davet ediyoruz.

Leke tutmayan koltuk kaplama kumaşı

İster bizden döşemelik koltuk kumaşı satın alın, ister bize minder kılıfı dikimi için sipariş verin. Her zaman müşteri temsilcilerimiz size bilgi vermek için hazırdır.

Koltuk minder kılıfı için nubuk, keten yada kadife döşemelik kumaş türleri online olarak İstanbul’da bulunan firmamız tarafından toptan ve perakende satılıyor. Leke tutmayan döşemelik kumaş kataloğu ve metre fiyatları için bizimle irtibata geçin.

ha fazla model, fiyat ve sipariş için TIKLAYIN

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.