Kalın sünger yatak ve minder dikimi

Firmamızın iletişim kısmını arayarak istediğiniz ölçüde ve kalınlıkta sünger siparişi verebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız sünger siparişi verebilirsiniz.

Üretmiş olduğumuz sünger yatak ve minder özellikleri:

  1. Sağlıklıdır
  2. %100 pamuklu kumaştan kılıf dikilmiştir.
  3. Fermuarlıdır
  4. Yıkanabilir (düşük derecede sadece pamuklu ve narin yıkama)
  5. Sert ve dayanıklı süngerden üretilmektedir
  6. İçinde yay yada farklı bir metal yoktur.
  7. Sünger elyaf ile sarılıdır.
  8. Üst kalite ve gerçek ortapediktir.

Aşağıdaki tabloyu kullanarak ölçünüze göre yatak yada kılıflı minder fiyatı alabilirsiniz. (Kısa bir süreliğine %20 indirim kampanyamız başlamıştır.)

[SungerHesaplamaFormu tur=”Kılıflı”]

Kalın sünger nerelerde kullanılır?

Kalın sünger genelde döşeme sektöründe kullanılır. Minder yapımında yerden yüksek minder yapmak isteyenlerin kullanmış olduğu sünger çeşididir. Koltuk ve minder imalatı yapan bir çok firma kalın sünger kullanmaktadır. Kalın minder yapmak için tercih edilen bu süngerlerin kalınlığı 10 cm’den fazla olup genellikle 40 cm’ye kadar çıkabilmektedir.

döşemelik kalın minder süngeri

Kalın minderin ölçüsü ne olmalıdır?

İdeal bir kalın sünger yada kalın minderin yerden yüksekliği 20 cm ve 40 cm arasında olmalıdır. Bu tamamen müşterinin tercihidir. Eğer evinizde kullanacağınız minder yere yakın olmasını istiyorsanız 20 cm, yerden yüksek yani bir koltuk kadar olmasını istiyorsanız 40 cm kalınlığında yapılmasını tavsiye ederiz.

sünger döşemelik

Süngerin ölçüleri ne olmalıdır?

Eğer minderin üzerinde yatılmayacaksa, ideal ebat 60cm dir. Arka yastık da 10 cm olduğunu farz edersek 50 cm’lik bir oturma alanı olur. Minderin çok geniş olması avantaj değildir. Çünkü sırt kısımda boşluk olur. Yani yaslanan kişinin sırtı boşta kalır. Fakat süngerin üzerinde yatılacaksa 90 cm’ye kadar geniş olabilir. Yatak süngeri almak isteyenler buna dikkat edebilir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.