Koltuk yüzü değiştirme

Koltuk kılıfı değiştirme/ Koltuk yüzü değiştirme

Her yıl mobilya firmaları yeni koltuk takımları üretiyor. Mobilya trendi gün geçtikçe değişim gösteriyor. Yeni moda renkler, kışa göre koltuk takımları, yaza uygun koltuk modelleri gibi her dönemde değişik modeller çıkıyor. Evinizde salon yada oturma odanızda bulunan ve tarihi oldukça eski model koltuk takımları, böylesine sürekli değişim gösteren mobilya dünyasında canınızı sıkması gayet normal. Hergün aynı renkte ve desende oturma grupları, çekyatlar, köşe koltuklar ve diğer koltuk takımları artık size hoş görünmüyor olabilir. Fakat koltuğunuza baktığınızda, koltuğun oldukça sağlam olduğunu ve eskimediğini görürsünüz. Üstelik zamanında oldukça ciddi paralar ödeyerek aldığınız koltuğu atmak da istemiyorsunuz. Öyleyse yapmanız gereken şey koltuklarınızın yüzünü değiştirmek.

Dekorasyon yaparken herkes için önemli olan koltuk takımları bu yıl yeni çizgilerle karşımıza çıkarak hepimizin beğenisini kazandı. Eşyalarını değiştirmek isteyenler, yeni evlenenler ve ev satın alarak yeni mobilyaya gereksinim duyanlar <strong>Koltuk modelleri </strong>ile evlerini döşemeye başladılar bile. Firmamızın üretimi olan kaliteli ve garantili ürünleri bir arada bulabileceğiniz internet adresimiz size koltuk takımlarımız hakkında fikir verecektir.

Online olarak yurdun dört bir tarafına hizmet veren firmamızın ürünlerine ulaşmak uygun fiyatları nedeni ile çok kolay. <strong>Koltuk modelleri </strong>o kadar geniş bir skalada görüntüleniyor ki sizler için mutlaka bir modelimiz olacaktır. Dayanıklı, kaliteli el işçiliği ile üretilmiş olan muhteşem koltuklarımız sizi konforla tanıştıracaktır.

Üzerlerine oturduğunuz zaman büyük keyif alacağınız trend koltuklarınızın tasarımları ünlü dizaynırlar tarafından uzun uğraşlardan sonra hazırlanmaktadır. <strong>Koltuk modelleri </strong>ile tarz sahibi olduğunuzu ve evinizi kendinizin yaratabileceğini herkese kanıtlamış olacaksınız. Renklerin seçimi, tasarımlardaki özgünlük ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmemeniz için ortada hiçbir neden yok.

Koltuk yüzü değiştirmek için sadece oturma gruplarının renk ve desenlerinden sıkılmak gerektirmez. Koltuk iskeletinin sağlam olması ve buna rağmen koltuk kumaşının eskimiş olması yada yırtılmış, yanmış olması da bir olasılıktır. Bu durumda da yine koltuk yüzünü değiştirmek istemeniz gayet normal.

Marmara Koltuk olarak her türlü koltuk takımı, kanepe, oturma gurubu, salon takımı, sandalye yüzü değiştirme, çekyat, köşe koltuk yüzü değiştirme ve yenileme işlemlerinizi itina ile yapılmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından mail yada telefon ile bize ulaşmanızdır.

Konuyla ilgili koltuk kaplama hizmetlerimiz:
Çekyat yüzü değiştirme
Minder yüzü ve kılıfı değiştirme
Yastık yüzü ve kılıfı değiştirme
Kanepe yüzü ve kılıfı değiştirme
Sedir yüzü ve kılıfı değiştirme
Berjer, losefin, tekli koltuk, kileopatra koltuk kılıfı ve yüzü değiştirme ve tamir etme.
Oturma grubu yüzü değiştirme ve yeni sıfırdan dikme hizmetlerinin tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bu yazımızda size koltuk yüzü değiştirme ile ilgili bilgi verdik. Benzer konulara da arşivimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz firmamızı ziyaret ederek kumaşlar ve süngerler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.