Beyoğlu koltuk tamiri ve kaplama

Anasayfa : Koltuk tamiri İstanbul : Beyoğlu koltuk tamiri ve kaplama
Beyoğlu koltuk tamiri ve kaplama

Modern ve klasik her türlü Koltuk kaplama hizmeti olarak bir marka haline gelmiş olan Marmara koltuk Beyoğlu ilçesi için de koltuk tamiri servisi yapmaktadır.

KOLTUK KAPLAMA VE KOLTUK TAMİRİNDE DOĞRU ADRES

Koltuk kaplama denilince insanların aklına o eskidenmiş artık garanti hizmeti var, diye gelmektedir. Geçmiş dönemlerde insanların en çok ihtiyaç duyduğu koltukları eskidiğinde yada bir yeri kırıldığında koltuk kaplamacısına yada koltuk tamircisine götürmekti.

beyoğlu koltuk tamiri

İnsanlara sunulan teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde koltuk kaplama işi neredeyse tarih olmaktadır. Her alınan mobilyanın yıllar süren garantisi sayesinde insanlara daha hesaplı gelmektedir. Çünkü garanti demek belli bir süre bütün ürünleri ücretsiz yaptırmaktır. Fabrikalardan çıkan ürünler ne kadar test edilse de malzemelerin içerisindeki insan sağlığını tehlikeye atan kimyasal ürünler olduğu için insanlara güven vermemektedir. Fakat koltuk döşemeciliğinde kullanılan ürünler sağlığa elverişli olduğu için daha çok tercih edilmelidir. Beyoğlu koltuk kaplama ve koltuk tamiri sayesinde geçmişte alışılagelmiş hizmeti vermektedir. Koltuklarınızı fabrikada üretilen ürünlerden daha kaliteli, daha uzun ömürlü olarak koltuk döşeme hizmeti ile sizlere teslim etmekteyiz. Eski mobilyaların değişimi maddi olarak daha çok para tutar iken koltuk değişimi ve buna ilaveten koltuk tamiriniz daha hesaplı olacaktır. Örneğin koltuk kaplama işine karar verdiniz aynı zamanda tamirde yaptırmak istiyorsunuz. Bu durumda Beyoğlu koltuk kaplama ve koltuk tamiri en iyi şekilde size bu hizmeti vermektedir. Mobilyanızın sadece kaplamasını değil yatak haline gelebilmesini istiyorsunuz bu durumda geniş ürün tamirinizin hizmetiyle eski koltuklarınızı yatak olabilir hale getirebiliriz. Fakat eski mobilyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz ürün değişimi yapacaksınız. Hem mobilyanın ahşabının iyi olmasına hem yatak olabilen bir model seçmeniz ve buna benzer ek detayları göze alarak karar verirseniz mobilya kaplama tercihiniz daha hesaplı olacaktır.

İnsanların sınırsız istekleri sayesinde mobilyalarının daha iyisi olsun, ucuz olsun isterler. Hepsinin bir arada olduğu hizmeti özel yapımla bulabilirler. Bu özel yapım firması da Beyoğlu koltuk kaplam ve koltuk tamiri birçok hizmeti içinde barındıran firmamızdır.

Beyoğlu Koltuk Döşeme firması uzun yıllardır Beyoğlu ilçesinde hizmet vermektedir. Beyoğlu ilçesinin her yerine servis imkânı sunan şirket ücretsiz keşif hizmetini gerçekleştirerek koltuklarınız için fiyatlandırma ve usta personeli ile işçilik hizmeti sunmaktadır. Zamanında teslimat hususunda da titiz olan şirket koltuk döşeme, koltuk tamiri ve koltuk kaplama işinde Beyoğlu ilçesine hizmet vermektedir. Beyoğlu Koltuk kaplama işlemlerinde kumaş kullanımı çok hassas bir konu olup, kumaşta da kaliteden ödün vermemektedir. İşçilik aşamasında kumaşın teknik özellikleri bile göz önüne alınmaktadır. Beyoğlu ilçesine koltuk döşeme, koltuk kaplama ve koltuk tamiri alanlarında hizmet veren Beyoğlu Koltuk Döşeme, döşeme sanatında da modern ve klasik çalışmaları ile beğeni kazanmıştır.

beyoğlu koltuk modelleri

Online olarak Beyoğlu’na hizmet veren firmanın internet sayfasından da her türlü hizmetler ve referansları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Koltuk döşemelerinizi ve Kanepe döşemelerinizi hatta oturma gruplarının döşemelerini çok uygun fiyatlara, Koltuk takımlarınızı, sevdiğiniz renklerle, desenlerle ve kaliteli kumaşlarla, usta bir işçilikle buluşturan Beyoğlu Koltuk tamiri, yaşam kalitenizden ödün vermemeniz için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçeleri ile birlikte Beyoğlu ilçesine hizmet veren firmanın tek amacı müşteri memnuniyetidir. Firmamızı tercih ettiğinizde sadece memnun kalmayıp, sevdiklerinize ve çevrenizdekilere de tavsiye edeceksiniz.

Her türlü mobilyaya, mobilyanın yapısına zarar vermeden, hatta sünger gibi malzemesi bozuksa, bunu onararak kaplatmak mümkündür. Eğer bu mobilyanızın belli kısımları ahşapsa cilalanarak o da yeni bir görüntüye kavuşturulabilir. Böylece yeni bir mobilya takımı almaktan kurtulursunuz. Eski mobilya ve koltuklarınızı, çekyatlarınızı, sandalyelerinizi Beyoğlu Koltuk Döşeme firmasında gönül rahatlığı ile tamiratını, döşemesini ve kaplamasını yaptırabilirsiniz. Beyoğlu Koltuk Döşeme sayesinde eski koltuklarınızdan vazgeçmemiş hatta yepyeni görünüm sağlamış olursunuz.

Koltuk kaplama ve koltuk döşeme hizmeti verdiğimiz Beyoğlu ilçemizin mahalleleri şu şekildedir:

Arapcami · Asmalımescit · Bedrettin · Bereketzade · Bostan · Bülbül · Camiikebir · Cihangir · Çatmamescit · Çukur · Emekyemez · Evliya Çelebi · Fetihtepe · Firuzağa · Gümüşsuyu · Hacıahmet · Hacımimi · Halıcıoğlu · Hüseyinağa · İstiklal · Kadı Mehmet Efendi · Kalyoncukulluğu · Kamerhatun · Kaptanpaşa · Katip Mustafa Çelebi · Keçecipiri · Kemankeş · Kılıçalipaşa · Kocatepe · Kulaksız · Kuloğlu · Küçükpiyale · Müeyyetzade · Ömeravni · Örnektepe · Piripaşa · Piyalepaşa · Pürtelaş · Sururi · Sütlüce · Şahkulu · Şehitmuhtar · Tomtom · Yahya Kâhya · Yenişehir
Beyoğlu ilçesinde bulunan semtler Semtler
Ayaspaşa · Azapkapı · Çıksalın · Çukurcuma · Dolapdere · Fındıklı · Galata · Galatasaray · Hacıhüsrev · Hasköy · Kabataş · Karaköy · Kasımpaşa · Kuledibi · Şişhane · Taksim · Talimhane · Tarlabaşı · Tepebaşı · Tophane · Tünel

 

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.