Fatih koltuk döşeme

Anasayfa : Koltuk tamiri İstanbul : Fatih koltuk döşeme
Fatih koltuk döşeme

Koltuk imalatı ve servis hizmetleri veren ve bir marka haline gelmiş olan firmamız her türlü koltuk işlemleri için İstanbul’un bütün semtlerine ve mahallelerine hizmet vermektedir.

 fatih koltuk imalat ve döşeme

Usta kadromuz ve büyük atölyemizle şimdide Fatih’lilerin hizmetindeyiz. Ey Fatihliler, koltuklarınızı ellere değil usta ellere, bize verin size istediğiniz gibi yapıp getirelim. Fatih koltuk kaplama işimizi atölyemize gelerek görebilirsiniz. Koltuklarınızı ücretsiz servis hizmetimizle evinizden alıp tekrar evinize bırakıyoruz.

Fatih koltuk döşeme işlerinde de bundan sonra bizi tercih edecek. Elimizdeki geniş desen ve model kataloğumuz ile döşeme gereken koltuklarınızı eski haline getiriyoruz. Koltuklarınızın modelinde sıkıldıysanız onu da değiştiriyoruz. Önce müşteri memnuniyeti politikasıyla bugünlere gelen işletmemiz siz Fatih’li müşterilerimize de hizmet götürmekten memnun kalacaktır. Fatih’ten elinizden alacağımız koltuklarınızı atölyemizde usta eller ve birinci sınıf malzemelerle yenileyip tekrar evinize teslim ederek sizi yormuyoruz.

Tamiri gereken, eski ancak sizler için manevi değeri olan koltuklarınızı da artık eskidi diye atmanıza gerek kalmadı. Fatih koltuk tamirinde de bizi seçecek, çünkü biz en iyisiyiz.

Ayrıca koltuklarınızı evinizde görüp keşfini yaparak sizi fiyat konusunda önceden bilgilendirerek ödeme konusunda zor durumda kalmanızı da engellemiş oluyoruz. Siz Fatih’li müşterilerimize bir telefon kadar yakınız, siz arayın biz gelelim, koltuğunuzu görelim, fiyatımızı verelim, çayımızı içelim. Yaptırmak şart değil, maksat muhabbet olsun. Yeter ki siz memnun olun.

İsterseniz koltuklarınız resmini bize yollayın ve size internet üzerinden veya telefonla bilgi verelim, siz nasıl isterseniz biz öyle yapalım. Bizim için müşteri memnuniyeti, sizin mutluluğunuz ön plandadır. Yaptığımız işlerdeki müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük ödül ve gurur kaynağıdır.

Atölyemize gelin ve bizi yakından tanıyın, tecrübeli elemanlarımızla tanışın, kullandığımız malzemelerin kalitesini görün içiniz rahatlasın. Ondan sonra Fatih koltuğu nasıl yaptırmak istediğine karar versin.

Biz size güven verelim, sizde bize koltuğunuzu verin, ikimizde kazanalım.

 

Koltuk imalatı yapan firmamız koltuk döşeme ve koltuk kaplama hizmetleri verdiği Fatih ilçesinin mahalleleri aşağıdaki gibidir: 

Aksaray · Akşemsettin · Alemdar · Ali Kuşçu · Atikali · Ayvansaray · Balabanağa · Balat · Beyazıt · Binbirdirek · Cankurtaran · Cerrahpaşa · Cibali · Demirtaş · Derviş Ali · Eminsinan · Hacıkadın · Hasekisultan · Hırkaişerif · Hobyar · Hoca Gıyasettin · Hocapaşa · İskenderpaşa · Kalenderhane · Karagümrük · Katip Kasım · Kemalpaşa · Küçükayasofya · Kocamustafapaşa · Mercan · Mesihpaşa · Mevlanakapı · Mimar Hayrettin · Mimar Kemalettin · Mollafenari · Mollagürani · Mollahüsrev · Muhsinehatun · Nişanca · Rüstempaşa · Saraçishak · Sarıdemir · Seyyid Ömer · Silivrikapı · Sultanahmet · Sururi · Süleymaniye · Sümbülefendi · Şehremini · Şehsuvarbey · Tahtakale · Tayahatun · Topkapı · Yavuzsinan · Yavuz Sultan Selim · Yedikule · Zeyrek

Semtler: Ahırkapı · Altımermer · Ayakapı · Bahçekapı · Belgratkapı · Büyüklanga · Cağaloğlu · Çapa · Çarşıkapı · Çatladıkapı · Çarşamba · Çemberlitaş · Çukurbostan · Draman · Edirnekapı · Eğrikapı · Eminönü · Fener · Fındıkzade · Gedikpaşa · Haseki · Horhor · İmrahor · Kadırga · Kıztaşı · Küçükmustafapaşa · Küçükpazar · Kumkapı · Küçüklanga · Laleli · Mahmutpaşa · Narlıkapı · Nuruosmaniye · Pazartekke · Samatya · Saraçhane · Sarayburnu · Sirkeci · Sofular · Sulukule · Şehzadebaşı · Taşkasap · Unkapanı · Vefa · Vezneciler · Yenikapı · Yusufpaşa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.