Koltuk tamiri şişli

Evinizde, iş yerinizde kullandığınız koltuklarınızda değişiklik yapmayı planlıyorsanız ve Şişli bölgesinde ikamet ediyorsanız firmamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Koltuk kumaşı değiştirme ve koltuk tamiri için yeni kumaşlar ve fikirler için tecrübeli ustalarımızdan fikir alabilirsiniz. Bununla birlikte koltuk modellerimizi de inceleyebilir,  yeni bir koltuk siparişi verebilirsiniz. Şunu hemen belirtelim ki bazen koltuk döşeme yaptırmak, yeni koltuk siparişi vermekten daha pahalı olabiliyor. O sebeple koltuk ustalarımız ile maliyet analizi yapmanızı tavsiye ederiz. Yıllardır kullandığınız aynı renk kumaş ve desenler belli vakitten sonra sıkıcı bir hale gelebiliyor yada eskiyebiliyor. O sebeple genellikle müşterilerimiz koltukların kumaşlarını ve renklerini tamamen değiştirmek istemektedir. Koltuğun iskeleti yada kumaşında belirli arızalardan dolayı şikayetçi olan müşterilerimize iskeleti sağlamlaştırılmış ve daha kaliteli kumaşlarla döşenmiş bir koltuk teslim ediyoruz. Son dönemlerde renkli ve canlı kumaşlar daha fazla tercih ediliyor. Sitemizde koltuk modellerini de incelediyseniz şayet daha çok canlı kumaşlı modeller bulunduğunu görürsünüz. Burada göstermiş olduğumuz koltuk modelleri birer örnek model olsa da sipariş verdiğinizde sıfır olarak tarafımızdan üretilebilmektedir. Özellikle belirtelim ki, köşe koltuk modelleri sadece ufak odalı evi olanlar için değil genel olarak modern bir tasarım isteyen bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü köşe koltuklar son yılların en çok tercih edilen koltuk modeli olmuştur.

Koltuk yenileme

 

Şişli’de koltuk döşeme hakkında Koltuk tamiri Şişli sınırları içinde çok fazla yaygın olmayan bir hizmettir. Koltukların fabrikasyon şeklinde seri üretimle yapılması ve ucuz malzemelerden üretilmesi neticesinde fiyatları da çok düştü. Ucuz fiyatlara alınan koltuk takımları birkaç sene içinde arıza vermeye başlıyor. Koltuk tamiri ile aynı fiyatta olan bu ucuz ve kalitesiz koltukların artması Şişli bölgesi başta olmak üzere bir çok kalabalık ilçelerde azalmaya başlayan bir sektör oldu. Firmamız Şişli koltuk döşeme ve tamir hizmetlerini Mecidiyeköy’de bulunan koltuk atolyesinde yapmaktadır.

ŞİŞLİ’DE DE KOLTUKLARI BİZ DÖŞERİZ

 Şişli koltuk döşeme işlerinde bundan sonra bizi tercih edecek. Elimizdeki geniş desen ve model yelpazemiz ile döşeme gereken koltuklarınızı orjinal haline getiriyoruz. Koltuklarınızın modelinde sıkıldıysanız onu da değiştiriyoruz. Önce müşteri memnuniyeti politikasıyla bugünlere gelen işletmemiz siz Fatih’li müşterilerimize de hizmet götürmekten memnun kalacaktır. Fatih’ten elinizden alacağımız koltuklarınızı atölyemizde usta eller ve birinci sınıf malzemelerle yenileyip tekrar evinize teslim ederek sizi yormuyoruz.

Özel mekânlarınız da ve işyerleriniz de bulunan mobilyalarınızı da biz düşünüyoruz. Şişli koltuk kaplama hizmetlerimizi de yakından görüp tanıyınca bize hak verecek. Buralarda bulunan her türlü kaplama koltuk, sandalye, takım ve mobilyalarınıza da itina ile değiştirip yenilemek için Güngören’deyiz.

koltuk döşemeci

     Şişli koltuk tamiri işinizi de bize bırakabilirsiniz, eskiyen, boyası cilası kaybolan koltuklarınızı bizim tecrübeli ellerimize emanet ediniz. Eskiyen koltuklarınızı ister orijinal haliyle isterseniz de model değişikliği yaparak yensinden daha da yeni hale getiriyoruz. Döşemesi, kaplaması değişecek olan, eskiyen, tamire ihtiyacı olan, koltuklarınızı bizzat evinizden alarak iş bitimi tekrar evinize teslim ediyoruz, sizleri yormuyoruz.

     Şişli koltuk kaplama ve döşeme hizmetlerimizde gösterdiğimiz itina ve özeni takdir edecek bizde bunun mutluluğunu bütün elemanlarımız ile birlikte çıkaracağız. Yaptığımız işçiliğin takipçisi olarak ücretsiz servis hizmetimizle de siz müşterilerimizin yanındayız.

Arzu ederseniz koltuklarınızın resmini bize e-posta ile yollayın, bizde değerlendirip size yaptırmak istediğiniz işle ilgili fiyat konusunda bilgi verelim, siz nasıl isterseniz biz de öyle yapalım. Bizim için müşteri memnuniyeti, sizin mutluluğunuz ön plandadır. Yaptığımız işlerdeki müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük ödül ve gurur kaynağıdır.

Siz bize koltuklarınızı verirken bizde size güvenimizi verelim,  siz koltuğunuzu yeniletmiş olursunuz bizde güven tazelemiş oluruz.

İstanbul Şişli ilçemizde bulunan koltuk döşeme ve koltuk kaplama hizmetleri verdiğimiz mahalleler aşağıdaki şekilde sıralanmıştır. Dilerseniz özel koltuk imalatı siparişi de verebilirsiniz.

İstanbul Şişli ilçesi sınırları içinde bulunan mahallelerden her türlü koltuk tamiri hizmeti verdiğimiz mahalle listesi aşağıdaki gibidir:
19 Mayıs Mahallesi,
Bozkurt Mahallesi,
Cumhuriyet Mahallesi,
Duatepe Mahallesi,
Ergenekon Mahallesi,
Esentepe Mahallesi,
Eskişehir Mahallesi,
Feriköy Mahallesi,
Fulya Mahallesi,
Gülbahar- Gülbağ Mahallesi,
Halaskargazi Mahallesi,
Halide Edip Adıvar Mahallesi,
Halil Rıfat Paşa Mahallesi,
Harbiye Mahallesi,
İnönü Mahallesi,
İzzetpaşa Mahallesi,
Kaptanpaşa Mahallesi,
Kuştepe Mahallesi,
Mahmut Şevket Paşa Mahallesi,
Mecidiyeköy Mahallesi,
Şişli (Merkez) Mahallesi,
Meşrutiyet Mahallesi,
Paşa Mahallesi,
Teşvikiye Mahallesi,
Yayla Mahallesi.

Yukarıda yer alan mahallelerden birinde oturuyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü Marmara Koltuk size çok yakın.

Koltuk Kaplama Şişli

İnsanlar her daim mutlu ve huzurlu olamaz. Hayatlarında bazı değişikliklere ve yeniliklere giderek mutlu ve huzurlu olmaya çalışırlar. Yaptıkları bazı değişiklikler yani günümüzdeki tabirle söyleyecek olursak kendini yenilemelerle yeniden neşe ve hayat dolu olmayı amaçlarlar.

şişli koltuk tamiri

Tıpkı kendiniz için değişiklikler, yenilikler aradığınız gibi evlerinizde yaşamlarınızın daha rahat devam etmesini sağlayan belki eskimiş, hasar görmüş koltuklarınızı da nasıl canlılık kazandırırım yada nerde hayat buldururum diye düşünmeniz içten bile değildir. Bunu çok düşünmenize gerek yok Şişli koltuk kaplama ve koltuk tamiri yapan firma bu isteklerinizin tümünü karşılayabilecek kapasitedir. Ailenizden kalan bir koltuğu eski diye belki de çöpe atacak duruma gelebilirsiniz. Onun yerine yeni gösterişli bir koltuk alıp odanızın havasını değiştirmek isteyebilirsiniz. Günümüz mobilyalarına ne ölçüde güvenebilirsiniz tartışılır. Özellikle kullandıkları malzemeler kalitesiz olduğu için fazla ömürleri yoktur. Şişli koltuk kaplama ve koltuk döşeme kullandığı malzemeler birinci sınıf olup uzun ömürlü olan malzemeleri tercih etmektedir. Paranız çöpe gitmesin, evinizde eskimiş, rahatlıktan uzak kalmış mobilyalar yerine şık, gösterişli ve modern mobilya almak isteyebilirsiniz. Fakat sağlam olmadıktan sonra ne anlamı kalır paranız boşa gitmiş olmaz mı? Bunun yerine eskiyen mobilyalarınızı Şişli koltuk kaplama ve koltuk tamiri firmasına teslim edin sizlere daha şık daha sağlam bir mobilya olarak teslim etsin. Hem paranız boşa gitmemiş olur hem de evinizin dekoruna çok güzel görüntü sağlamış olursunuz.

Mobilyanızın tamiri ve yepyeni bir görünüm sağlaması için teslim ettiğiniz firma, tecrübesi ve yaptığı işlerle sizleri tatmin etmelidir.  Gönül rahatlığıyla mobilyanızı teslim edip isteğinize uygun şekilde tamiri ve bakımı yapılmış olarak size geri teslim edilmesini istersiniz. Aradığınız firma size güven ve huzur verecek olan tek yer olmalıdır.

Şişli sınırları içinde bulunan mahalleler aşağıda sıralanmıştır. Bu mahallelerin dışında İstanbul ve yakın illerin tüm ilçelerine hizm et vermekteyiz. Lütfen firmamız için irtibata geçerek randevu alınız.

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan bütün mahallelere koltuk tamiri ve yenileme, yüz değişimi, sünger değişimi gibi işlemler yapmaktayız. Eskiyen ve çizilen mobilya boya cila yenileme ve bakımı fiyatları almak için bizimle irtibata geçin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: fopen(gh-cache/a9bc2c755322eb37094416b00706d476): failed to open stream: No such file or directory in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 93

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 94

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 95