Ahşap palet koltuk modelleri ve fiyatları

Palet koltuk takımlarını merak ediyor musunuz?

Doğru adrestesiniz.. 🙂

Ahşap paletten koltuk takımı yapmak en kolay ve en ucuz dekoratif mekan hazırlamanın yoludur. Güzel bir sinema odası yada şık bir balkon dekorasyonu yapabilmeniz mümkün. Misafir odası yada salon için farklı tasarımlar da hazırlayabilirsiniz. Ahşap paletler sayesinde bahçe ve teras tasarımını en ucuz şekilde halledebilirsiniz. Paletlerin standart ölçüleri 80×120’dir. Bu ölçüleri aklınızda bulundurarak, odanın ölçüsünü alın. Kaç tane palet gideceğini hesaplayın. Tabii paletleri üst üste koyacaksanız bunu da hesaba katmalısınız. Palet sayısını belirledikten sonra bizimle irtibata geçerek 1. kalite, sağlam ve konforlu minder siparişi verebilirsiniz.

Palet, sanayi sektöründe yüklü sayıda kolilenmiş, paketlenmiş ya da olduğu gibi yerleştirilmiş bir takım malzemeleri taşımada kolaylık sağlamak amacıyla; farklı ebatlarda ve çeşitlerde üretilmiş bir araçtır. Paletler sayesinde malzeme kolaylıkla, toplu bir şekilde taşınabilir, bir düzene sokulabilir.

Paletler mobilya dizaynlarında da etkili bir role sahiptir. Akıllı ve açık bir görüşle bu ahşap ekipmanı bir çok ev eşyasının da temeline koymak mümkün..

Gelin isterseniz bir kaç tane palet koltuk modellerine göz atalım..

Palet Koltuk Modelleri
Palet Koltuk
Evde, dışarıda kullanışlı palet koltuklar
Dışarısı için palet koltuk modelleri
Palet koltuk yapımları
Paletten Koltuk mu olur demeyin..

Firmamızda palet koltuk yapımının yanı sıra palet yatak yapımı da mevcuttur.

Palet Yatak Modelleri İçin Tıklayınız..

Evde, bahçede, parkta ve daha bir çok yerde kullanabileceğiniz palet koltuklarımız..

Eğer elinizde palete sahipseniz ve aklınızda böyle bir şey yapmak varsa bizi arayın  minderlerini, yastıklarını biz halledelim..  He isterseniz paletleri de biz halledebiliriz nasıl isterseniz bizim işimiz.. 🙂

Rahat, kullanışlı ve yıkanabilir minderlerle farklı yapıda olan bu mobilya çeşitleri için sizler için en iyi hizmeti vermeye çalıştığımızdan emin olunuz. Palet Koltuk Fiyatları minderin kalitesini, miktarına göre değişiyor bilgi için arayınız lütfen. İyi günler dileriz efendim..

Sünger Minder Modelleri için tıklayınız..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.