Palet Yatak Modelleri ve Fiyatları

Ahşap palet yatak odası takımlarını hiç incelediniz mi? Yatak başlığı ve bazası tamamen paletten yapılma. Hem ucuz ve hem de farklı dekoratif yatak odası yapımı için birebir.

Palet yatak yapımı

Palet yatak modeli en uygun ve en farklı yatak modellerinden biridir. Marketlerin yada fabrikaların kapılarının önünde bolca görebileceğiniz paletler çöpe gitmeden evinizde güzel bir dekorasyon olabilir. Paletlerden yatak ve sedir modeli yapabilirsiniz. Palet koltuk yapabilirsiniz. Palet yatak nasıl yapılır?

Bu yazımızda size ahşap palet yatak yapımı konusunda bilgi vereceğiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yapmanız gereken tek şey kullanılmayan paletleri toplamak. Tabii burada hangi boyutlarda yatak yapacağınız önemli. Bunun için euro palet yatak ölçüleri karar vermiş olmalısınız. Yapacağınız yatak bebek yatağı ise tek palet size yeterlidir. Misafir yatağı yapacaksanız çift palet yeterli olur.  Palet yatak odası yapacaksanız 4 tane palete ihtiyacınız var demektir. Tabii burada alçak bir yatak için adet verdik. Eğer yerden daha yüksek yatak yapmak isterseniz bu rakamları 2 ile çarpın. Çünkü çift katlı palet kullanmanız gerekir.

Şimdi gelelim paletlerin rengine. Paletleri boyamadan önce nalburdan bir zımpara alarak önce dış kısımlarını güzelce zımparalayın. Diğer türlü ufak tahta palet üzerinde bulunan tefek kıymıklar elinize batabilir.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Sonra yine nalburdan sprey şeklinde astar alarak paletleri boyayın. Sonra da dileğiniz renge boyayın. Dilerseniz sadece vernik alarak vernik yapabilirsiniz. Bu şekilde daha az zahmetli olur. Ve hoş ağaç görüntüsü de kaybolmaz. Ve hem de vernik ağacın kurtlanmasını önleyerek ağacın ömrünü uzatır.

Gelelim euro palet yatak süngeri konusuna. Bu kısım aslında en önemli bölümdür. Çünkü sizin sağlığınız buradadır. Yatak üzerinde saatlerce uyuyuruz. Omirilik ve sinir sistemi yatağın şeklinden ve kalitesinden etkilenir. Eğer kötü bir yatakta yatıyorsanız çeşitli ağrılar ve sinir sisteminde bozukluklar olacaktır. Bu sebeple sert ve kaliteli sünger yatağından vazgeçmeyin.

Palet minder ve palet sünger yatağını nasıl temin edebiliriz?

Eğer paletleriniz hazırsa bu kısım çok kolay. Çünkü firmamız bir sünger bayisi ve sünger yatak imalatçısıdır. Yukarıda iletişim kısmından bize ulaşarak sünger yatak fiyatları hakkında bilgi alabilir. Sipariş verebilirsiniz. Paletlerin ölçüsünü müşteri temsilcilerimize söylerseniz size daha net fiyat verebilirler. Yakın zamanda online mağazamıza ahşap paletlerden ekleyeceğiz. Bu kısımdan euro palet siparişi verebileceksiniz. Bununla beraber minder ve yatak siparişi de verebilirsiniz.

Haydi kolay gelsin.

Paletten yataklar kullanışlı mı? 

Tahtadan yatak yapımı konusunda şunu belirtelim ki paletten ziyade önemli olan paletin üzerindeki yatağın kalitesidir. Eğer yatağın süngeri kaliteli ise ve yatak kılıfı pamuklu dokuma ise yaylı yataklardan daha kullanışlı olacağını belirtmek isteriz. Çünkü yaylı yataklarda bir müddet sonra çeşitli arızalar başlarken, kaliteli sünger palet yataklarda bu tarz sorunlarla fazla karşılaşmazsınız.
 

Paletten yatak yapımı oldukça basittir. 4 adet paleti yan yana getirdiğinizde çift kişilik yatak olur. Bir paletin genel olarak ölçüsü 80×120 cm’dir. 4 paletin ölçüsü 160x240cm olur. Ayak tarafında 40 cm boşluk olsa da bu kısmı aksesuar koymak için kullanabilirsiniz. Eğer paletiniz yoksa firmamıza sipariş verebiliriz. Dilerseniz özel ölçü paletten yatak da yapabiliriz. İster genç odası için palet yatak tek kişilik, ister yetişkinler için 150×200 tahta palet yatak 160×200 palet yapak yapabiliriz.

Yatak Paleti Nereden Alınır?

Firmamız palet imalatı yapmaktadır. 60X80 yada 80×120 palet siparişi verebilirsiniz.

Palet Yatak Modelleri

Şimdi dilerseniz yatak altı palet modellerini birlikte inceleyelim.
 

Paletten Çocuk Yatağı

Bazı müşterilimiz paletten çocuk yatağı olur mu şeklinde şüpheleri oluyor. Az önce belirttiğimiz gibi eğer paletin üzerinde bulunan yataktaki sünger kalitesi buradaki en önemli husustur. Eğer yatak süngeri ve kılıfı kaliteli neden olmasın? Firmamızın üretmiş olduğu paletler ve yataklarda kullanılan süngerler ve kılıfları üst kalitedir. Firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

PALET FİYATLARI

Paletler 2. el ve sıfır olmak üzere iki çeşittir. İkinci el paletde herhangi bir arıza yada kırıklık söz konusu değildir. Ama talebe göre sıfır palet de yapmaktayız.

Palet ölçüleri genel olarak 60×80 ve 80×120 olarak iki ebattadır.

1 adet ikinci el palet: 90 TL

1 adet sıfır palet: 190 TL‘dir.

Vernik talebi +150 TL‘dir. (Talep doğrultusunda beyaz, mavi, gri, sarı, yeşil, kırmızı gibi birçok renkte lake boya yapılabilir. Lake ücreti +500 TL’dir.)

Palet yatağı için aşağıdaki linkten ölçünüze göre fiyat alabilirsiniz.

PALET YATAĞI FİYATI ALMAK İÇİN TIKLAYIN

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.