Palet Yatak Modelleri ve Fiyatları

2499 defa okundu 2 defa yorumlandı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Ahşap palet yatak odası takımlarını hiç incelediniz mi? Yatak başlığı ve bazası tamamen paletten yapılma. Hem ucuz ve hem de farklı dekoratif yatak odası yapımı için birebir.

Palet yatak yapımı

Palet yatak modeli en uygun ve en farklı yatak modellerinden biridir. Marketlerin yada fabrikaların kapılarının önünde bolca görebileceğiniz paletler çöpe gitmeden evinizde güzel bir dekorasyon olabilir. Paletlerden yatak ve sedir modeli yapabilirsiniz. Palet koltuk yapabilirsiniz. Palet yatak nasıl yapılır?

Bu yazımızda size palet yatak yapımı konusunda bilgi vereceğiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yapmanız gereken tek şey kullanılmayan paletleri toplamak. Tabii burada hangi boyutlarda yatak yapacağınız önemli. Bunun için palet yatak ölçüleri karar vermiş olmalısınız. Yapacağınız yatak bebek yatağı ise tek palet size yeterlidir. Misafir yatağı yapacaksanız çift palet yeterli olur.  Palet yatak odası yapacaksanız 4 tane palete ihtiyacınız var demektir. Tabii burada alçak bir yatak için adet verdik. Eğer yerden daha yüksek yatak yapmak isterseniz bu rakamları 2 ile çarpın. Çünkü çift katlı palet kullanmanız gerekir.

Şimdi gelelim paletlerin rengine. Paletleri boyamadan önce nalburdan bir zımpara alarak önce dış kısımlarını güzelce zımparalayın. Diğer türlü ufak tefek kıymıklar elinize batabilir.

Sonra yine nalburdan sprey şeklinde astar alarak paletleri boyayın. Sonra da dileğiniz renge boyayın. Dilerseniz sadece vernik alarak vernik yapabilirsiniz. Bu şekilde daha az zahmetli olur. Ve hoş ağaç görüntüsü de kaybolmaz. Ve hem de vernik ağacın kurtlanmasını önleyerek ağacın ömrünü uzatır.

Gelelim palet yatak süngeri konusuna. Bu kısım aslında en önemli bölümdür. Çünkü sizin sağlığınız buradadır. Yatak üzerinde saatlerce uyuyuruz. Omirilik ve sinir sistemi yatağın şeklinden ve kalitesinden etkilenir. Eğer kötü bir yatakta yatıyorsanız çeşitli ağrılar ve sinir sisteminde bozukluklar olacaktır. Bu sebeple sert ve kaliteli sünger yatağından vazgeçmeyin.

Palet sünger ve palet sünger yatağını nasıl temin edebiliriz?

Eğer paletleriniz hazırsa bu kısım çok kolay. Çünkü firmamız bir sünger bayisi ve sünger yatak imalatçısıdır. Yukarıda iletişim kısmından bize ulaşarak sünger yatak fiyatları hakkında bilgi alabilir. Sipariş verebilirsiniz. Paletlerin ölçüsünü müşteri temsilcilerimize söylerseniz size daha net fiyat verebilirler.

Haydi kolay gelsin.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz

2 Yorum
 • Sevgi ŞahinCevapla

  Merhaba
  Paletten mobilyalar yapan bir firmayiz .iki senedir bu işi alıyoruz ve 30 yakın palet yatak sattık. Müşterileriniz palet yataklarimizi sorarken sünger yatak fiyatını ve temin edip edrmiyecegini sormakta . Sünger yatak konusunda karşılıklı çalışmak isteriz .instegram hesabimizi ziyaret edebilirsiniz.
  Sevgi Şahin.

  Eki 21, 2018 21:01
  • MarmaraCevapla

   Sevgi hanım bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olmak isteriz.

   Eki 25, 2018 13:41