İkili modern kanepe koltuk imalatı yapan firmamız nubuk, deri, kadife ve taytüyü kumaş katalogları ile çeşitli alternatifler sunmaktadır. Kanepe takımları için çiçekli, çizgili ve sade renklerde kumaşlar seçebilir, kılıf ve yüz değişimi siparişi verebilirsiniz.

Eğer kalabalık bir aileye sahip değilseniz veya kanepeyi yerleştireceğiniz yer dar bir alansa ikili kanepe takımlarını tercih edebilirsiniz. İkili kanepeyi alırsak misafirlerimizi nerede ağırlayacağız diye düşünmeyin. Ufak olduğuna da o kadar aldanmayın çünkü piyasada çok fonksiyonlu ikili kanepeler mevcut. Sandık özelliği olan bu ikili kanepelere bir çok eşyanızı saklayabilir bu fırsatla da evinizde veya iş yerinizde boş alan ortaya çıkartmış olursunuz. Ayrıca bu ikili kanepeler yatak olabilme özelliğine de sahip. Daha çok ofis tarzı yerlerde kullanılan deri ikili kanepeler kullanıldığı mekana da hoş bir izlenim bırakmakta. Çok fazla renk ve model seçeneği oluğu için beğeneceğinizi umuyoruz. İkili kanepe fiyatları da diğer kanepelere göre uygun vaziyette. Gelin birazda bu kanepelerin görsellerine göz atalım.

deri ikili kanepe

Evlerin dekorasyonlarında artık çok farklı ve yaratıcı anlayışlar etkili oluyor. Eski yıllarda neredeyse her evin dekorasyonu aynı tarzda olmakta ve koltuk takımları küçük değişiklerle aynı modellerde olmaktaydı. Her salonda üçlü ve ikili büyük koltuk, iki adet tekli koltuk salonların oturma bölümünü oluştururdu. Bu tek tip dekorasyon anlayışı günümüzde değişti. Bu tarz takımlar kullanıldığı gibi artık ikili ve tekli koltuklar takımdan farklı olarak da kullanılabiliyor. Hem model hem de renk olarak farklı olan bu parçalarla salonlar bir canlılık ve hareket kazanıyor, görsel olarak da mükemmel görüntüler ortaya çıkıyor.

İkili Koltuk Modelleri

İkili koltuk fiyatları ve modelleri hakkında araştırma yapmak istiyorsanız firmamızın ürünlerini mutlaka görmelisiniz. Her tür salonda mükemmel bir görsellik yaratacak en güzel koltuk modellerini firmamızın ürünleri arasında bulacaksınız. En zengin model ve renk seçeneklerini firmamızda bulacaksınız. Mesleğinde en iyi olan tasarımcılarımız birbirinden güzel, şık ve modern tasarımlar hazırlıyor ve ikili koltuk arayanlara zengin model seçeneği sunuyoruz. Farklı renkler, birkaç rengin birlikte kullanıldığı modeller, desenli modeller her zaman hayranlık uyandıran güzelliklere sahiptir. İkili koltuk alarak salonlarında bir yenilik yapmak ve güzel bir köşe oluşturmak isteyenler sadece görsellikle yetinmemeli ve koltukların üretim kalitesine de önem vermelidir. Yıllarca kullanabileceğiniz en kaliteli koltukları en kaliteli malzemelerle hazırlıyoruz. Gerek kumaş kalitesiyle gerekse iskelet kalitesiyle koltuklarımızı yıllarca deforme olmadan kullanabileceksiniz. Tüm ürün çeşitlerimizin yer aldığı web sitemizde ikili koltuk fiyatları ve modelleri de yer almaktadır.

Sandık özellikli bir ikili kanepe

ikili kanepe fiyatları

Sitemizi ziyaret ederek çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı görebilirsiniz. Diğer firmaların ürünleriyle karşılaştırdığınızda en güzel ve kaliteli koltukların en uygun fiyatlarla firmamızda olduğunu göreceksiniz. Bunun dışında dilerseniz dekorasyonunuza uygun size özel tasarımlı koltuk da imal edebiliriz. Tasarım konusunda sizin de arzularınızı dikkate alacak olan tasarımcılarımız hayallerinizin ötesinde şık koltuk tasarımı hazırlayacaktır. Salonunuzda ikili bir koltuğa ihtiyacınız varsa veya dekorasyondan sıkıldınız ve bir yenilik yapmak istiyorsanız az bir harcamayla en güzel farklılığı yaratabilirsiniz. Bunun için firmamızın modellerini görmelisiniz ve beğendiğiniz bir modeli mutlaka bulacaksınız.

Ufak durduğuna aldanmayın demiştik…

ikili kanepe modelleri

siyah ikili kanepe

Ne kadar ufak görünseler de açıldıkları zaman yatak olarak kullanılabiliyor..

ikili kanepeler

İşten mi geldiniz? Yaslanın arkanıza, uzatın ayaklarınızı ve ikili kanepenizin keyfini çıkarın…

İkili kanepe takımı fiyatları 1000 tl ile 2000 tl arasında değişmektedir.

kanepe modelleri ve fiyatları

Gördüğünüz gibi birbirinden farklı renkte ve modelde bir çok ikili kanepe mevcut.

ofis ikili kanepe

Temizliği kolaylaştırmak için yapılan yerde yüksek yapısıyla dikkat çeken bir ikili kanepe.

turuncu ikili kanepe yataklı ikili kanepeler

Yukarıdaki koltuk modelleri örnek niteliğindedir. Dilerseniz benzer koltuk modellerini firmamız tarafından temin edebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.