Köpek yatağı fiyatları

Büyük ırk hayvan bakıcısı isek, onların yaşam standartlarını en ideal şekilde düzenlememiz gerektiğini unutmayalım. Köpekler, diğer canlılar gibi yürümek, koşmak ve diğer cinsler ile sosyal ilişkiler kurmak ister. Onların insanlar ve diğer hayvanlar gibi doğal ve doğanın bir parçası olduğunu, rahatlamak ve rahatsız olmak gibi hislerinin olduğunu unutmamak gerekiyor. Dolayısı ile her bakıcı evinde bulundurduğu köpeği üzerinde belli sorumluluk ve hakların olduğunu unutmamalıdır! Hayvanlar doğada en rahat ve ideal yaşam şartlarını oluşturabiliyor. Fakat insanoğlu doğayı işgal edip, şehir ve beton düzenine geçince hayvanlar maalesef kendi şartlarını oluşturamaz oldu. Bu sebeple, evimizde baktığımız hayvanlar için onların rahatlığı ve huzuru için daha hassas olmamız gerektiğini unutmayalım.

Büyük ırk köpek minderleri

Büyük Köpek Yatakları

Evinizde bir köşeyi büyük ırk köpeklerinize ayırdıysanız onlar için en rahat edeceği bir yatak yapmalısınız. Nasıl mı? Çok basit. Firmamız tarafından üretilen kılıflı sünger yataklar tam köpeklere göre. Neden? Şimdi isterseniz size kısaca ürettiğimiz büyük ırk köpek yataklarının özelliklerinden söz edelim.

Büyük boy köpek yatağı

Köpek Minderi Özellikleri

1- Köpek yataklarında kullandığımız süngerler 24 dansite kalitesindedir. Dansite, süngerler için bir kalite ölçüsüdür. 14 dansite’den başlayıp, 32 dansiteye kadar çıkmaktadır. 24 Dansite süngerlerimiz kuş tüyü kalitesinde olup oldukça yumuşaktır. 28 ve 32 dansite süngerlerimiz ise kuş tüyü süngerlere nazaran biraz daha serttir. Bu süngerlerde köpekle rahat edemeyip daha yumuşak bir yatak arayışına girebilir. Fakat özel olarak 28 yada 32 dansite yatak siparişi de verebilirsiniz.

Köpek minderi

2- Yataklarda kullandığımız kılıflar yıkanabilir özelliğe sahiptir. Kılıflar fermuarlı olduğu için, rahat bir şekilde çıkarılabilir ve her kirlendiğinde makineye atarak yıkayabilirsiniz. Bununla beraber kullandığımız kumaşlar rahat silinir ve su itici özelliğe sahiptir. Su itici özelliği sayesinde oluşabilecek bir sıvı temasında, minder sıvıyı daha uzun sürede emer. Böylece sıvı minder yada yatak üzerinden akar. Büyük boy hayvan yataklarımız tamamen su geçirmez değildir. Buraya dikkat edin! Su geçirmez kumaşlar daha naylonsudur. Sıcak tutar ve terletme yapar. Dolayısı ile köpekler bu tarz yataklarda yatmak istemez.

Köpek yatağı fiyatları

3. Süngerlerin etrafı elyaf ile sarılıdır. Böylece kumaşın üzerine dokunduğunuzda hafif yumuşak bir dokuyu hissedersiniz. Bu yumuşaklık köpekler tarafından da sevilen bir histir.

4- Özel ölçü köpek yatağı siparişi verebilirsiniz. Panelde ölçülerinizi girerek köpeğinize özel yatak yaptırabilirsiniz. Burada sizin için bazı tavsiyelerde bulunalım. Büyük boy köpekler için yatak çok dar olmamalı. Buradaki amacın köpeğin rahat etmesini sağlamak olduğunu unutmayalım.

5. İç malzeme seçimi: Yukarıda yatağın içinde kullandığımız minderlerde 24 dansite kuştüyü sünger kullandığımızı anlatmıştık. Fakat dilerseniz yatağın iç dolgu malzemesini kırpık sünger ve silikon karışımından da yapabiliriz. İki köpek yatağının fiyatları arasında fark bulunmuyor. Bu sadece müşteri tercihine kalmış bir durumdur.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

ÖZEL ÖLÇÜ KÖPEK YATAĞI FİYATI ALMAK VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir