Şişli koltuk i̇malatı (%50 i̇ndirim)

Anasayfa : Koltuk İmalatı : Şişli koltuk i̇malatı (%50 i̇ndirim)
Şişli koltuk i̇malatı (%50 i̇ndirim)

Şişli’de koltuk ve mobilya piyasasına genel bakış
Şişli, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan en kalabalık ve bir o kadar da gelişmiş ilçelerden biridir. Nüfus yoğunluğunun yanında ticari hacim de oldukça büyüktür. Bu bağlamda koltuk ve mobilya sektöründe de büyük bir pazara sahiptir. Masko ve Modoko gibi mobilya çarşılarından sonra, ilçe merkezleri yada mahallelerinde bulunan mobilyacıların ticaretleri sekteye uğramış gibi görünüyor. Fakat bu tam olarak doğru bir ifade değildir. Çünkü Masko İstanbul’un bir ucunda, İkitelli-Başakşehir bölgesindedir. İçinde yüzlerce mağaza bulunan bir çarşıdır. Şişli‘de Feriköy‘de, Kurtuluş’ta, Nişantaşı’da, Mecidiyeköy’de yada Fulya‘da oturan birinin buradan kalkarak oraya gitmesi biraz sıkıntılı olabilir. Araç sahipleri için belki bir nebze de olsa kolaylık vardır. Fakat, araç sahibi olmayanlar için toplu ulaşım araçları yetersizdir. Bu sebeple bir çok aile köşe koltuk, oturma grubu, salon takımı yada berjer/tekli koltuk takımı almak için kilometrelerce öteye gitmesi, sipariş vermesi, takip etmesi oldukça zordur.

Özel Koltuk İmalatı

Özel koltuk imalatı yapan firmamız, koltuk yüzü değiştirme, kılıf dikimi, minder dikimi, koltuk tamiri gibi hizmetler de vermektedir. Kaliteli, gürgen ağaçtan yapılmış iskelete sahip, konforlu ve sağlıklı klasik ve modern köşe koltuk üretimi yapan Marmara Koltuk’un ürünlerini bu adreste göre bilirsiniz.

koltukçu-mobilya

Alıcı için koltuk imalatçısı neden önemlidir?
Koltuk takımı almak isteyen bir çok kişinin birinci tercihi yakın olmasıdır. İkinci tercihi güvenilir olmasıdır. Üçüncü tercihi de hem ekonomik hem de kaliteli olmasıdır. Tabii bu etkenlerin en başında da koltuk firmasının imalatçı olması da oldukça önemlidir. Koltuk alıcıları genellikle imalatçı ile alışveriş yapmak istemesinin sebebi hem kullanılan ürünleri görmek istemesi, hem de fiyat olarak imalatçının her zaman satıcıdan daha uygun verme ihtimalinin yüksek olmasıdır. İşte bu anlattıklarımızın neticesinde ilçe merkezlerinde bulunan koltuk imalatçıları yada mobilya mağazaları aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Köşe Koltuk İmalatı

Köşe koltuklar firmamız tarafından üretilen ürünlerin başında geliyor. Toplum olarak köşe koltuklara ilgi duyan bir yapıya sahibiz. Hemen her evde bir köşe koltuk görmeniz mümkün. Modern köşe koltuklar daha çok oturma odası yada misafir odası gibi mekanlarda değerlendiriliyor. Klasik köşe koltuklar ise salonda daha çok tercih ediliyor. Firmamız şark köşesi ve sedir şeklinde de köşeler üretmektedir. Gürgen ağaçtan yapılan iskelet yapısı hem dayanıklı ve hem de uzun yıllar kullanıma uygundur. Minderler 32 DNS sert ve yumuşak olmak üzere iki kısımdan oluşur. Müşteri tercihine göre yapılır. Sizlerde firmamıza gelerek yada web sayfamız üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bunun için ana menüden ilgilendiğiniz köşe koltuk modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.
Marmara Koltuk yılların tecrübesi ile her türlü koltuk imalatı ve özel koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmetleri veren bir koltuk atölyesidir.

koltuk üretimi

İstanbul Şişli ilçesi sınırları içinde koltuk imalatı ve koltuk tamiri hizmeti verdiğimiz mahalle listesi:
19 Mayıs Mahallesi,
Bozkurt Mahallesi,
Cumhuriyet Mahallesi,
Duatepe Mahallesi,
Ergenekon Mahallesi,
Esentepe Mahallesi,
Eskişehir Mahallesi,
Feriköy Mahallesi,
Fulya Mahallesi,
Gülbahar- Gülbağ Mahallesi,
Halaskargazi Mahallesi,
Halide Edip Adıvar Mahallesi,
Halil Rıfat Paşa Mahallesi,
Harbiye Mahallesi,
İnönü Mahallesi,
İzzetpaşa Mahallesi,
Kaptanpaşa Mahallesi,
Kuştepe Mahallesi,
Mahmut Şevket Paşa Mahallesi,
Mecidiyeköy Mahallesi,
Şişli (Merkez) Mahallesi,
Meşrutiyet Mahallesi,
Paşa Mahallesi,
Teşvikiye Mahallesi,
Yayla Mahallesi.
Koltuk İmalatı Hakkında

İstanbul Koltuk imalatı aşamasında faaliyet gösteren firmaların gereksinim duyduğu pek çok yan üretim malzemesi konusunda profesyonel olarak destek veren bir firmayız. Marmara koltuk olarak üretim aşamasındaki kaliteye önem veren firma ve atölyelerin tüm ihtiyaçlarını karşılama alanında destek veren bir kuruluşuz. Koltuk döşeme ve koltuk üretimi aşamasında uygulanan yöntem ve malzemenin kaliteli, birinci sınıf olması başarılı bir ürünün ortaya çıkmasındaki en önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Her şeyin görsellikten ibaren olmadığını, ahşap seçimi ve iskelet yapısının, iç döşemede hangi malzemelerin kullanıldığının, oturma gruplarındaki başarınızı etkileyecektir.

Koltuk İmalatı şişli semtinde faaliyetlerimize devam ediyor olup, aradığınız A’dan Z’ye ustaların ihtiyacı olan tüm gereksinimleri uygun fiyat ve toptan alım ise  hızlı teslimat, kaliteli kumaş, sünger, atölyedeki kullanılacak tüm ürünler ve tam listeye firmamızdan ulaşmanız mümkündür. Müşterilerin tercihleri, süngerlerin yumuşaklık ve sertlik derecelerine, görsellik olarak renk ve motiflerine, ahşap işlemelerine göre değişkenlik gösterecektir. Türkiye’de bu konuda ileriye yönelik adımlar atan çok sayıda firma olmasına karşın, tüm Türkiye hatta ihracat pastasından dilim almak isteyenlerin sayısının artmasından yanayız. Bu konuda özverili olarak çalışan, ileriye yönelik vizyon sahibi olan firmalar umarız artar ve destek olmak için Marmara koltuk firmamız ile iletişime geçmenizi, bizlerle görüşmenizi öneriyoruz.

koltuk üretimi

Mobilya sektörü her geçen gün daha kaliteli bir noktaya doğru ilerleyen ve dünya devlerinin tahtını sallayacak seviyede üretim yapan yerli firmalara da sahip olduğumuz açıktır. Kişilerin istekleri ve ne şekilde ürün satın almak istemelerinden yola çıkarak, hedefler ve üretimin şekillendiği bu yolculukta küçük yada büyük ölçekli şirketlerin, istedikleri türlerde ürünler konusunda zengin içerik ve sağlam malzeme üretmenizin önünü açmak istiyoruz. Her zaman daha iyi ve nitelikli işçilik ile üretimin yapılmasından yana olan firmalar ile mutlaka görüşmek istediğimizi belirtir, firmamız ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan firmamıza her daim bekleriz.

Bu yazımızda size koltuk imalatı hakkında bilgi vermiş bulunuyoruz. Diğer konu başlıklarına da göz gezdirmenizi ve sağ panelde bulunan sayfalarımızı ve ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Koltuk imalatı ve özel koltuk hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri aşağıdaki gibidir:

Adalar ilçesi,
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi,
Avcılar ilçesi,
Bağcılar ilçesi,
Bahçelievler ilçesi,
Bakırköy ilçesi,
Başakşehir ilçesi,
Bayrampaşa ilçesi,
Beşiktaş ilçesi,
Beykoz ilçesi,
Beylikdüzü ilçesi,
Beyoğlu ilçesi,
Büyükçekmece ilçesi,
Çatalca ilçesi,
Çekmeköy ilçesi,
Esenler ilçesi,
Esenyurt ilçesi,
Eyüp ilçesi,
Fatih ilçesi,
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi,
Güngören ilçesi,
Kadıköy ilçesi,
Kağıthane ilçesi,
Kartal ilçesi,
Küçükçekmece ilçesi,
Maltepe ilçesi,
Pendik ilçesi,
Sancaktepe ilçesi,
Sarıyer ilçesi,
Silivri ilçesi,
Sultanbeyli ilçesi,
Sultangazi ilçesi,
Şile ilçesi,
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi,
Ümraniye ilçesi,
Üsküdar ilçesi,
Zeytinburnu ilçesi

 

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: fopen(gh-cache/a5ce41d4e8baa5800657c7e13b167d14): failed to open stream: No such file or directory in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 93

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 94

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 95