Kafe koltuk takim

Kafe koltukları ve sedirler hakkında

Kafe koltukları nargile kafe, çay bahçesi, kahve dünyaları gibi insanların gelip sohbet ettikleri sıcak ortamlarda kullanılan koltuk tarzıdır. Bu koltuklar iki türlüdür. Birincisi şark köşesi şeklinde olan daha çok sedir diye adlandırılan koltuklardır. Şark köşesi tarzında kafe sedirleri için www.sarkkoseleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İkinci tarz kafe koltuk modelleri ise modern sedirlerdir. Modern kafe koltukları da yine kendi içinde iki kısımdır.  Birincisi deri ile kaplanan yada vindeks dediğimiz suni deri ile kaplanan kafe koltukları. Diğeri de çeşitli kumaş modelleri ile kaplanan kafe sedir modelleridir. Burada tercih tamamen sizin elinizdedir.

Kafe koltuk fiyatları ne kadar?
Kafeler için koltuk yada sedir almak isteyenlerin ilk aklına gelen soru: “Kafe koltukları fiyatı”dır.
Bu konuyla ilgili olarak direk fiyat vermek yanlıştır. Çünkü müşterinin hangi modeli alacağı konusunda karar vermiş olması gerekir. Tabi kafe sedirinin kalitesi de çok önemli. Nasıl bir kafe ve bu kafe koltukları için ne kadar bütçe ayrılmıştır?

Kafe koltukları ölçüleri nedir?
Kafe koltukları yada sedirlerinin genellikle ölçüsü 90-120 cm aralıklarındadır. Fakat bu ölçülere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Marmara Koltuk imalatçı bir firma olduğundan, istediğiniz tarzda ve ölçüde kafe sediri yapabiliriz.

İstanbul’da kafe koltukları satan firma var mı?
Marmara Koltuk İstanbul Şişli’de kafe koltuk ve sedirleri imalatı yapmaktadır. İstanbul dışına da servisimiz bulunmaktadır.  Türkiye’nin neredeyse bütün illerine mal satışımız olduğu gibi, Avrupa ülkelerine de sedir ve kafe koltuğu satışlarımız mevcuttur.

Bu yazımızda size kafeler için koltuk ve sedirler hakkında bilgi verdik. Benzer konulara arşivimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Konu dışında merak ettiğiniz yada sormak istediğiniz konularla ilgili olarak mail atabilir yada arayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir