Bahçe mobilyaları

Bahçe Mobilyaları dış mekanda kullanıma uygun, hızlı çürümeyen dayanıklı ağaçlardan yapılmış ürünlerdir. Bu sedir ve mobilya takımları üzerinde kullanılan minderler de su itici özelliğe sahip olan kumaşlardan yapılır. Hem daha az kir tutar ve hem de nemli zamanlarda kolay ıslanmaz. Minderler daha çok sert süngerlerde yapılır. Ağaç kısımların yıllık bakımları düzenli olarak yapıldığında ve minder kılıfları aralıklı olarak yıkandığında yıllarca kullanabilirsiniz. Bu sebeple mobilya alırken, ucuz almak yerine kaliteli ve sağlıklı olanı aramayı tercih etmelisiniz.

Firmamız tarafından üretilmiş minder ve sedir modellerini görmek için hemen TIKLAYIN

Marmara Koltuk İstanbul’da üretim ve satışına 2020 yılında da yeni ürün yelpazesi ile devam etmektedir. Yeni çıkarmış olduğumuz bahçe mobilyaları ile yaza hazırlıklar tamamlanmak üzere. Bahçe, teras ve balkon gibi mekanlarınıza farklı bir hava katan sedir modellerimiz aynı zamanda misafirleriniz için güzel bir muhabbet ortamı oluşturuyor.

Bahçe Mobilyaları Fiyatları
Bahçe mobilyaları çeşitli malzeme ve kumaş kalitesi başta olmak üzere boyutlarına göre farklı fiyatlarda seyretmektedir. Örnek verecek olursak 500 liraya da bahçe mobilyası takımı mevcuttur. 1500 liraya da ahşap takım mevcuttur. Burada hangi modeli ve kumaşı seçtiğiniz önemlidir. Bahçe mobilyaları fiyatları ile ilgili olarak firmamızı arayarak yada ziyaret ederek fiyat alabilmeniz mümkündür.

bahce-mobilyasi

Bahçe Mobilyaları takımları nerede satılır?
Marmara Koltuk İstanbul Şişli ilçesinde imalat ve satış yapan bir firmadır. İstanbul içinde ikamet edenler için ulaşım çok kolaydır. Şehrin her yerinden metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu ulaşım araçlarını kullanarak Mecidiyeköy’de bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ne kadar zamanda teslim edilir?
Bahçe mobilyası almak isteyen müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan birisi de budur. Termin, atölyemizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterdiğinden herhangi bir tarih vermek mümkün değildir. Bir hafta ile bir ay arasında değişim gösterir. Fakat hali hazırda bulunan ahşap sedir ve minder takımlarından beğendiğiniz bahçe mobilyası olursa hemen almanız da mümkündür.

Bahçe mobilyaları minder kılıf dikimi firmamız tarafından yapılıyor. Kaliteli dış mekan kumaşlarından diktiğimiz minderlerde, sert sünger kullanırız. Minderler yıkanabilir ve fermuarlıdır.

Benzer Yazılar

4 Yorum

  1. Bahçe takımı için;
    Bir adet 120x57cm ikili koltuk için sırt ve oturma,
    İki adet 57x57cm tekli Koltuk için sırt ve oturma fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir