Ölçüye göre özel tasarım koltuk siparişi ve yapımı

Bazı insanlar sipariş koltuk yaptırmayı hazır alıp kullanmaya tercih ediyorlar, bu koltukların diğerlerine göre çok daha kaliteli ve sağlam olduğu konusunda hemfikirler. Özenle seçilen modeller, kumaşlar ve diğer malzemeler kaliteli işçiliklerle birleşince gerçekten de inanılmaz güzel koltuk takımları oluşuyor. Marmara Koltuk bu anlamda her zaman sizin yanınızda olacak ve memnuniyetinizin gayreti içinde bulunacaktır. Ölçüye göre koltuk siparişi ve yapımı konusunda gözünüz kapalı sipariş verebileceğiniz bir firmadır. Koltuğunuzu kullanacağınız alanın ölçülerini vererek hemen size özel koltuk yapımına başlanacaktır. Siz koltuğunuzu nerede kullanacaksanız haber verin biz sizin için gelip ölçü alalım ve iyi bir analiz sonrası koltuğunuzu kısa sürede imal ederek adrese teslim edelim.

Özel Ölçü Tasarım Koltuk İmalatı

En kaliteli ve kullanışlı koltuk kumaşları için ve minderlerde kullanılacak olan süngerlerin de aynı oranda güzel ve kaliteli olması adına en güvenilir firmalardan biridir Marmara koltuk. Ahşap bölümlerde uygulanacak boya ve cila da estetik anlayışla eş değer ve kalitelidir, dayanıklı ve uzun ömürlü koltukların imalatı Marmara koltuktan sorulur.

Ölçüye göre koltuk siparişi ve yapımı sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak yapılır. Yanmaz su geçirmez ve kolay kirlenmez kumaşların renklerinin seçimi tabii ki size bırakılıyor, siz renk ve modelde karar kılın gerisini düşünmeyin. El emeği göz nuru koltuklarınızın eşi emsali olmayacak ve sadece sizde bulunacaktır. Ölçüleriniz doğrultusunda ev ve iş yerlerinize koltuk yapmak Marmara Koltuğun asli görevidir. Takım isterseniz takım, tekli veya ikili isterseniz ikili veya tamamen bir köşe veya alan için koltuk siparişleriniz özenle değerlendirilir.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Ölçüye göre koltuk siparişi ve yapımı ile kendi tarzınızı ortaya koyma şansı da yakalayacaksınız. Titiz bir çalışmanın ürünü olacak olan koltuklarınız kıskanç bakışların hedefi olacak ve hafızalara kazınacaktır. Yumuşacık kaliteli süngerlerin kullanıldığı ve kalite ile özdeşleşecek olan koltuklarınızdan kalkmak istemeyeceksiniz. Model olarak da kullanacağınız yerdeki diğer mobilyalar göz önünde bulundurularak size özel çizimler yapılarak model belirleme çalışması yapılmaktadır. Eğer kafanızda belirlediğiniz bir model varsa onu uygulamak da bizim işimizdir.

KÖŞE TAKIMI ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYIN

Özel insanlar özel şeylere sahiptir.. Öyle önceden hazırlanmış, önceden dayatılmış şeylere hemen evet demezler..

Bu tarz benim tarzım, ölçü de böyle olmalıdır diyorsan; işte özel bir koltuk takımı da senin için yapılmayı bekliyor..

Marmara Koltuk firması olarak, siz müşterilerimizin memnuniyeti için özel ölçü koltuk imalati yapıyoruz. Salonunuza, odanıza yahut koltuğu kullanacağınız her neresiyse istediğiniz planladığınız ölçülerde planladığınız yerde özel koltuk takımlarınız olsun istemez misiniz? Biz yaparız; siz isteyin yeter ki 🙂

Ölçüler sizden; emek bizden sloganıyla hepinizi firmamıza bekliyoruz..!

Özel ölçü koltuk modelleri, özel ölçü köşe koltuk fiyatları için arayın tüm sorularınıza çözümler bulalım.. Özel ölçü koltuk yapımı hakkında bilgi almak istiyorsanız da arayabilirsiniz. Sağlıcakla kalın.. Aman ölçünüzü kaçırmayın.. Güzel, ölçülü günler 🙂

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Ölçüye Göre Koltuk Siparişi Ve Yapımı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.