Sünger minder modelleri

Sünger minderler aslında en kullanışlı ev dekorasyon ürünlerinden biridir. Bunun sebebi öncelikle sağlıklı olması. Üzerinde herhangi bir mobilya boyası, cilası gibi kimyasal boya ve koku yoktur. Bununla beraber içinde yay gibi demir malzeme olmadığı için vücut sağlığına en uygun malzemelerden biridir. Bel ve sırt ağrıları için doktorların tavsiyesi de sert süngerden yapılmış minderlerdir. Kullanım kolaylığı ve taşıma rahatlığı sebebi ile oda dekorasyonunda istediğiniz şekilde değişiklik yapmaya uygundur. İster üst üste koyarak koltuk seviyesine getirin, ister yerde kullanın ve isterseniz palet üzerinde sedir gibi kullanın.

Koltuk minderi olarak da kullanılan bu modelleri eviniziniz her köşesinde kullanabilirsiniz.

modern minder modelleri

Sünger minder kılıfı dikim fiyatları

Sünger minderlerin fiyatları ebatlara göre değişiyor. Tabii modeller de işçiliğe yansıdığı için, işçiliği fazla olan modellerin fiyatları da hali ile yüksek olabiliyor. Fakat standart minder fiyatları üzerinden konuşabiliriz. Örnek verecek olursak firmamız daha çok 70 cm eninde ve 100 cm boyunda minder satmaktadır. Bu minderlerin kalınlıkları 10 cm. Sırt yastıkları ise 40 cm yükseklikte ve yer minderi ile aynı uzunlukta. Bu şekilde bir minder bir yastık olmak üzere takımın fiyatı 200 TL’den başlıyor.

renkli minder yastık

Sünger Minder Nasıl Yapılır?

Evde kendiniz de sünger minder yapabilirsiniz. Kullanmadığınız koltuk minderlerinin deforme olmuş süngerlerini değiştirebilirsiniz. Özel ölçü sünger siparişi vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yada elinizde kullanmadığınız ve süngeri sağlam olan koltuk minderlerini yer minderi olarak kullanabilirsiniz. Bu minderleri yüz değişimi yaparak süngerlerinden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey süngerlerin ebatlarına göre yeni minder kılıfı sipariş etmek. Elimizde yüzlerce döşemelik kumaş kartelası bulunuyor. Bizimle irtibat kurarak bu kumaşlardan örnek isteyebilirsiniz.

🎯 Sünger Kaç Dansite Olmalı? (Detaylar İçin Tıklayın)

Modern minderler

Sünger Minder Yatak

Yukarıda da belirttiğimiz gibi doktorlar ve sağlık uzmanları bel ve sırt ağrısı hastalarına genellikle sert yatak yani full ortapedik yatak tavsiye ediyorlar. Full ortapedik yataktan kasıt sert olması ve yayların arasında bulunan sünger sayısının hem çok olması ve hem de bu süngerlerin sert olması. Fakat siz yaylı yatak almak yerine sadece kaliteli süngerden minder yatak siparişi verirseniz hem daha sağlıklı yatağa sahip olmuş olursunuz ve hem de daha dayanıklı bir minderiniz olur. Böylece yay sesi, yayların arızalanması gibi sorunlar da olmaz.

🎯 Minder modellerin tamamını görmek için tıklayın

modern şark köşesi minderleri

Sünger Minder Nasıl Yıkanır?

Sünger minderler yıkanması en kolay ev tekstil ürünlerinden biridir. Silinebilir koltuk minder kumaşları bir müddet sonra deforme olabiliyor. Bu sebeple en sağlıklı kumaşların yıkanma özelliği olan kumaş modelleri olduğunu unutmayın. Pekiyi sünger minder nasıl yıkanır? Öncelikle fermuarı açın ve minderi bir sandaviç gibi ikiye katlayın. İçeride katlı olan süngeri o şekilde bir torbanın içinden çıkarır gibi, süngeri açmadan kılıf içinden katlı olarak çıkarın. Yine kılıfın yıkanmasından sonra süngeri katlayarak kılıfın içine koyun ve süngeri içerde açın. Tabii minderi taktıktan sonra kılıfı biraz düzeltmeniz gerekecek. Yıkama konusuna gelince eğer minder kumaşınız yıkanma özelliğine sahipse kılıfları çamaşır makinesinde otuz derecede yıkayabilirsiniz.

FİYAT ALMAK VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

köşe minder modelleri

Sünger minderler sedir üzerine yatak olarak kullanıma uygun ve yer minderi olarak da kullanıma uygun ev tekstil ürünüdür. Sünger minderler nasıl yapılır ve nasıl yıkanır? Örneklerle birlikte konumuzda açıklıyoruz.

Sünger minder modelleri
yer yastıkları yer minder ve yastık takımı

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Uyuma, dinlenme, oturma gibi insancıl faaliyetlerimizin yanında bu ihtiyaçlarımızı nasıl karşılandığımız ve nasıl bir kalitede sağlayabileceğimizde yaşamımızın ayrılmaz bir parçası şüphesiz. Yattığımız, uzandığımız, oturduğumuz zeminin ne denli kalite olduğuna dikkat etmezsek, gün içerisinde sağlıksız bir beden ve ruh kimliğine sahip olabiliriz. Bu rahatsızlıkları en aza indirmek, hatta tamamen kaldırmak için mobilyalarımızı seçerken de sünger ve yaylı yapıda olmasına dikkat etmeliyiz.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan mağazamızda size en iyi hizmeti verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz. Bir çok modele sahip sünger ve yaylı minderlerimizi; son model, has bir dikimle sizlere en uygun fiyatlarda ulaştırmayı diliyoruz.

Sünger minder modelleri
Sünger minder dikimi

Kırmızı, beyaz, kahverengi ağırlıkta olan minderlerimizi birbirinden usta ekibimizle siz müşterilerimize en rahat ve sağlıklı şekilde dizayn ediyoruz. Hatta renk ve model konusunda da istek ve görüşleriniz üzere yeni çalışmaları da açık olduğumuzu bildiriyoruz.

Sünger minder fiyatları 300-500 TL arasında değişmektedir. Kalite, ölçü ve nakliye gibi faktörlere göre değişmektedir. (Koltuk minderleri fiyatlar dönemsel olarak değişmektedir. Lütfen ölçülerinize göre güncel fiyat alınız.) Ana menüde mağaza kısmından koltuk minderi fiyatı yada sünger fiyatı alabilirsiniz.

Siparişinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırma sözü veriyor, güvenli bir alışverişin teminatını veriyoruz.
Sünger yastık kılıfları yapacağınız planları bozacak gibi duruyor. Evimiz; ailemizle zaman geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, dinlendiğimiz sonuç olarak en çok zaman geçirdiğimiz yer olarak karşımıza çıkıyor. Ve gün geliyor evimizin havasını değiştirmek istiyoruz. Ama evimizin havasını değiştirirken mobilyalarımızı veya aksesuarlarımızı komple değiştirmek gerekmiyor. Mesela koltuğumuzdan sıkıldık koltuk kılıfı ile onu kaplama yaptırabilir ve böylece komple koltuğun görünüşünü değiştirmiş oluruz ama koltuğu değiştirmekten kurtulmuş oluruz. Koltuğumuzun üstünde gerek sırtımıza koyduğumuz gerekse dinlenirken üstünde uyuya kaldığımız yastık ve minderler. Artık yastıklarımızı ve minderleri değiştirmeden sadece kılıflarını sünger yastık kılıfı ile değiştirerek yeni bir görünüm sağlayabiliriz. Bu yeni görünüm ile evimizde ufakta olsa bir değişiklik yapmış evimizin havasını bir nebze değiştirmiş oluruz. Birazda bahsettiğimiz yastık kılıflarının görsellerine bakalım isterseniz.

Birbirinden farklı desenlerde ve renklerde bir çok yastık kılıfı modelleri bulunmakta.

ÖNEMLİ: Aşağıdaki yastık kılıflar örnek niteliktedir. Güncel kumaşlar için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

yer minder ve yastık takımı modern minder modelleri şark köşesi istanbul Farklı dekor modelleri Dekoratif minder modelleri köşe minder modelleri Mavi minder modelleri

Yastık kılıflarının yanı sıra yastıklarınız eskimiş ise sünger yastık kılıflarını da tercih edebilirsiniz. Sünger minder yastıklarda kılıflar kadar rağbet görmekte.

Koltuk minderi için sünger yastık kılıfı toptan satın alırsanız daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Resimlerdeki yastık kılıfları ve sünger minder yastıklar görseldir. Beğendiğiniz yastık kılıflarını veya sünger minder yastıkların benzerlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sünger minder modelleri üreten Marmara Koltuk ailesi olarak, sağlıklı ve hayırlı bir yaşam sürdürmenizi diliyor mağazamıza teşriflerinizi bekliyoruz. Sünger minder istanbul firması olarak Hayırlı günler…

Benzer Yazılar

36 Yorum

 1. 90×70= 6 ad
  80x 70= 3 ad
  90 cm 6ad yastık
  80 cm 3ad yastık
  Renk bordo, turunç olabilir fiyat alabilirmiyim lütfen, iyi çalışmalar..

 2. merhabalar:

  oturma 165 X 65 cm
  sırt 165 X 45 cm koltuk minderleri için fiyat alabilir miyim?

  1. Merhabalar. Mağaza kısmından sünger sekmesini seçip ölçülerinizi yazıp fiyat alabilirsiniz.

  1. Merhabalar.

   Fiyat tablosunu kullanarak özel ölçü minder, yatak ve sadece sünger fiyatı alabilirsiniz.

   Saygılar.

 3. Merhaba kızlarıma montessori yatakları icinnyannkorumalik yapicak bi tane 100×180 yatak digeride 100×200 yatak için sünger fiyatı verirmisiniz sanırım biraz yoğun sert bi sünger olmalı ki kirilmasinnegilmesin yardımınızı bekliyorum tesekkurler

 4. Modern 01 kodlu ürünün fiyatı nedir? Birebir resimdeki ölçü? Ve yatak sekline donustüruluyor mu

  1. Merhaba. Her parça 70×70 ebatlarında. Sırt yastıklarını kaldırdığınızda yatak olarak kullanım uygundur.

 5. iyi akşamlar 250 ye 170 sedirimiz var L dönüşlü.üzerinin süngerini değiştirmeyi düşünüyoruz fiyat verebilir misinz? konyaya kargo ne kadar ?

 6. 155 x 79 1 adet
  155 x 47 1 adet
  120 x 47 1 adet
  120 x 40 1 adet
  Bu olculerde palet uzerine minder ihtitacimiz var. 5 7 cm yuksekliginde olabilir hangisi uygun olacaksa. Dansitesi paket minderine uygun olsun. Fiyat alabilirmiyim.teslim edilecek adres istanbul beylikdüzu bilgi veeirmisiniz ltf.

  1. 2adet bank biri 58*194 diğeri 58*124 sırt yastıkları 40cm olacak şekilde kardelen 02 ve kardelen 05 için fiyat verebilir misiniz.?su iten duck kumaştan yapabiliyor musunuz

 7. Merhaba,
  120 x 80 x 15 oturma 28 DNS’li
  ve 60 x 40 24 DNS’li iki sırt. kılıflı sünger ve yıkanabilir dış mekan için fiyat alabilir miyim.

 8. Merhaba model 2 den uzunluk 110 x en 43 ve uzunluk 110 en 33 minder yaptırmak istiyorum ücret nedir?

   1. Merhabalar. Kardelen 10 ,kardelen 2 ve kardelen 1 in en boy derinlik ölçülerini ve fiyatlarını rica ediyorum.

    1. Kardelen 10 80*90 1300 TL
     Kardelen 2 70*90 400 TL
     Kardelen 1 70*70cm 600 TL

     Fiyatlar güncel maliyetlere göre değişebileceğinden sipariş vermeden önce güncel fiyat alınız.

 9. 28 dencide
  10 cm’lik gri süngerden
  50X200 cm X 2 Adet
  30X200 cm X 2 Adet

  kilim desenli pamuk+polyester karışımı malzeme ile kaplanılacak ve fermuarlı olacak.
  Fiyat ve teslim süresi rica ediyorum.

 10. 80×190 iki adet yatak yaptırmak istiyorum sünger sert ve 15 cm den az olmayacak fiyat ne olur

   1. 60×200 minder
    60×120 minder
    50×200 sırtlık
    50×120 sırtlık
    Sünger kalınlığı 10 cm fiyat alabilirmiyim hayırlı işler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir