U köşe koltuk takımları

Son zamanlarda en çok tercih edilen mobilyalar arasında köşe koltuklar yer alıyor. Genellikle ufak evlerde oturan insanlar tercih etse de büyük salonlara da yakışmakta. Ufak salonların köşelerine tam oturarak alanının geniş kalmasını sağlıyor. Ayrıca sandık özelliği ile etraftaki eşyalarınızı köşe koltuğunuzun içine saklayabilir ve etraftaki alanı hem daha da genişletmiş, salonunuzu daha da ferahlatmış olursunuz. Dediğimiz gibi eviniz küçük ama aileniz kalabalıksa U köşe koltuklar tam size göre diyebiliriz. Alanı geniş göstermesine rağmen çok fonksiyonlu U köşe koltuk takımları mevcut. Yatak olabilme özelliği, sandık özelliği gibi özellikler çok işinize yarayacak.

U köşe koltuk kullanabilmeniz için öncelikle şunu belirtelim ki geniş bir odanız olması gerekiyor. Çünkü U Köşe koltuk ölçüleri 300 cm uzunluğunda olabiliyor. Aynı şekilde eni olduğunu var saydığımızda minimum 9 m2 lik bir odanız olması gerektiğini unutmayalım. Bu verdiğimiz oda ölçüsü en küçük U koltuk içindir. Eğer odanız küçük ise U koltuk almanızı kesinlikle tavsiye etmeyiz.

Neredeyse her rengini, desenini ve modelini bulabileceğiniz U köşe koltuk modelleri sizlerin beğenisine sunuluyor.

köşe koltuk takımları

Yatak olabilme özelliğine sahip olan u şeklinde köşe koltuk takımlarından bir tanesi..

Tasarımları ile göz dolduran köşe koltuklar özellikleri ile de hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Koltuk takımları evin dizaynını doğrudan etkilediği için renk ve model konusunda doğru seçimler yapmanızı tavsiye ederiz.

Yatak olabilme özelliğine sahip bu köşe koltuk takımları ile misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayacaksınız.

köşe koltuk

Sandık modeli ile karşınızda olan U şeklinde köşe koltuk…

köşe takımı modelleri

Oval köşe takımları salon ve mutfak için oldukça kullanışlı seçenekler sunar. Köşelerin oval takımlar ile tamamlanması ile mekanlarınız olduğundan daha şık görünecektir. Bunun yanı sıra oval oturma grubu takımları ile daha geniş ve uzun mobilya grubunuz olacaktır.

Oval köşe takımları deri yada kumaş olabilir. Bu sizin zevkinize kalmıştır. Bunun yanı sıra ise oval köşe takımları ile birlikte evlerinizin ve mekanlarınızın olduğundan daha farklı ve güzel görünmesini de sağlar. Aşağıda bazı oval köşe takımı modelleri verilmiştir. Fiyatları ise mağazalardan her modele göre bilgi alabilirsiniz.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

u şeklinde köşe koltuk takımları

köşe koltuk takımı modelleri ve fiyatları

Küçük odaların kahramanı, büyük odaların ise alternatif koltuk takımlarıdır.

u koltuk

Görünüşü, özellikleri kadar rahatlığıyla da göze çarpan köşe koltuk takımları…

u köşe koltuk takımlarıköşe koltuk takımı krem

Köşe koltuklar 1500 tl ile başlayıp boyutuna göre fiyatı değişmektedir.

Köşe koltuk takımları 2000 tl ile başlayıp boyutuna göre fiyatı değişmektedir.

Görmüş olduğunuz U köşe koltuk modelleri görseldir. Beğendiğiniz modelin benzer modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: fopen(gh-cache/cd92da34e101223a53bc7a50c4f4062d): failed to open stream: No such file or directory in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 93

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 94

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 95