Bebek karyola yan koruma

Bebek beşiği için yan koruma minderleri üretin firmamızın web sayfasına hoş geldiniz. Size bu yazımızda yan koruma yastıkları ilgili bazı bilgiler vermeden önce özel ölçü minder ve bebek yatağı yaptığımızı da hatırlatmak isteriz. Firmamız tarafından üretilen bu ürünler sünger, elyaf ve %100 pamuklu kumaştan üretilen minder, yatak ve yastık çeşitleridir. Hem kaliteli ve hem sağlıklı olan bu ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Beşik Beşik Yan Koruma Minderi

Daha doğmadan onlar için en iyisini düşündüğümüz, doğum anlarını dört gözle çektiğimiz bebeklerimizin sağlıklı, konforlu ve rahat bir yatakta uyumaları, anne baba adayları olarak hepimizin en büyük dilekleri arasında yer alıyor. Öyle ki bebeğimizin odasını en güzel oyuncaklar ve eşyalar ile donatıyor; ona elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Bebek beşik yan koruma minderi; bebeklerimizin sağlığını ve güvenliğini sağlayabilmemize hizmet eden; bu amaçla imal edilen, ergonomik ve ortopedik bir ürün olarak; bizlere birden çok avantaj sunuyor. Bu ürün sayesinde bebeklerimizin beşiğinden düşmesinin önüne geçebiliyor; bebeğimizin beşik boşluğuna kafasının sıkışmasını ya da kafasına darbe almasını engelleyebiliyoruz.

Bebek yatağı yan koruma

Kalitesiz ürünler kaçın!

Birçok kişi, bebeğine ürün alırken en düşük fiyatlı olanı tercih ediyor. Halbuki fiyatı düşük ürünlerin kalitesi de düşüyor. Bebeğiniz için yüzlerce lira vererek aldığınız en lüks beşik sadece misafirlere hoş görünüyor. Ama içindeki yatağa hiç baktınız mı? Genelde beşikle beraber hediye edilen yataklar çok kalitesiz oluyor. Yan koruma minderleri de hem sağlıksız ve hem de kalitesiz oluyor. Aslında beşiğin çok gösterişli olması birşey ifade etmiyor. Bebeğin sağlığı ile ilgili olan kısım yatak ve yan koruma minderleridir. Ama aileler genelde sadece beşiğe önem veriyor. İçindeki metal yaylardan yapılmış, dış kısmı polyester yatak kimsenin gözüne gelmiyor.

Son derece güvenilir olan bebek beşik kenar koruma ile ona güvenlikli bir yaşam sunun!

Dekorasyon ve mobilya dünyasında yaşanan gelişmeler ve yenilikler sayesinde artık bebek beşikleri de farklı model ve özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Onlarca seçenek arasından bizlere ise en kaliteli ve en konforlu beşiği tercih etmek düşüyor.

Oldukça basit olan bebek beşik yan koruma minderi yapımı ve montajı; kullanım kolaylığı ile de ön plana çıkarken; bu ürünü her model beşiğe kolaylıkla uyarlayabilme şansınız da bulunuyor.

Bebek beşik yan koruma minderini temizlemek istediğinizde 30 derece sıcaklıkta yıkamanız yeterli olabiliyor. En kısa süre içerisinde bu ürünü temin ederek; anne baba olmanın en büyük yükümlülükleri arasında sayılan bebek güvenliğini garanti altına alabilirsiniz.

Bebek beşiği için sünger minder

Beşik Koruma Minderi Sünger Olmalı?
 

Bebeklerimizin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri, onların güvenlikli bir ortamda yetişmeleri anne babaları olarak ilk önceliklerimiz arasında yer alıyor. Öyle ki onların daha keyifli ve daha kaliteli bir uyku sürebilmeleri adına onlara tamamen ortopedik ve ergonomik yataklar ve beşikler satın almayı ihmal etmiyor; minik bebeklerimizin güvenliği ve mutluluğu için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Piyasada satılan beşik yanı koruyucu modelleri daha çok elyaftan yapılıyor. Elyaf çok çok yumuşak bir ürün olduğu için tam koruma sağlamıyor. Bebekler ani hareketlerinde kafalarını beşik kenarlarına vurabiliyorlar. Bu durumda elyafın mukavemeti yeterli olmuyor. Sünger bu konuda daha koruyucu özelliğe sahiptir. Eğer beşiğiniz uygun ise 5 cm, uygun değilse 3 cm kalınlıkta koruyucu minder tercih edebilirsiniz. Mesela sepet beşik yan koruma için 3 cm tercih edebilirsiniz.

Büyük Beşik Kenar Koruyucu

 

Bebek karyola yan koruma minderi de onların güvenli ve keyifli bir uyku çekebilmeleri için mutlaka tercih etmemiz gereken bebek karyolasında ya da beşiğinde bulunması gereken ürünler arasında bulunuyor.

Bebek Karyola Yan Koruma Minderi Ne İşe Yarar?

Bebeğinizin karyolalarının yan kısımlarına koyabileceğiniz yan koruma minderi; bebeğinizin başının ya da vücudunun diğer bölgelerinin karyola ile yatağı arasında sıkışmasına, bebeğin darbe almasına, bebeğinizin nefes alamamasına engel oluyor. Aynı zamanda bebeğinizin karyoladan ve yataktan yere düşmesi gibi herhangi bir üzücü durum ile karşılaşmanızın önüne geçiyor.

Yani bebeğinizin olası bir kaza sonrasında zarar görmesi gibi üzücü bir durum ile karşılaşmamanız adına mutlaka bu ürünü kullanmanız gerekiyor.

En sağlıklı bebek yatağı

Bebek Karyola Yan Koruma Minderi Özellikleri Nelerdir?

Tamamen ergonomik ve ortopedik olan bebek beşik kenar koruyucu; bebeğinizin tamamen konforlu ve güvenilir bir karyolada yatmasına yardımcı oluyor. Kullanımı oldukça basit olan bebek karyola yan koruma minderi; çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilme özelliği de taşıyor.

Minderler fermuarlı ve kılıflı. Kılıfta kullanılan kumaşlar %100 pamuklu. Sünger ise kaliteli ve sert.

Ürünü karyola kenarlarına kolaylıkla yerleştirebiliyor; yıkamak istediğiniz zamanlarda ise kolaylıkla yerinden çıkarabiliyorsunuz.

Bebek karyola yan koruma minderi kullanarak; bebeğinizin güvenliğini garantileyebilir, gönül rahatlığı içerisinde rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Bebek Yatak Yan Koruma Minderi ve Fiyatı

Anne babaların ilk öncelikleri arasında yer alan bebek güvenliğini garanti altına alan bebek yatak yan koruma minderi; ergonomik ve ortopedik bir üründür.

Bebek yataklarının ve karyolalarının kenar kısımlarına yerleştirilen bu ürün; bebeğinizin sağlıklı, konforlu ve güvenli bir uyku çekmesi adına oldukça zorunludur. Bebeğiniz yatağında uyurken, sizler de kendi yatağınızda huzurlu ve gönlünüz rahat bir şekilde bir uyku çekmek istiyorsanız; en kısa sürede bebek yatak yan koruma minderi satın almanızı öneriyoruz.

Aşağıdaki tabloyu kullanarak bebek yan koruma seti ölçüsüne, kalınlığa ve sünger kalitesine göre yan koruma fiyatı alabilirsiniz. Firmamız tarafından beşik ve karyola için tavsiye edilen ideal kalınlık en az 3 cm, montessori yatak yan minderleri için en az 5cm olmalı, sünger kalitesi en az 22 DNS olması gerektiğini unutmayın.

Beşik Yan Koruma Seti ile Bebeğinizin Güvenliğini Kontrol Altına Alın!

Dünya genelinde bebek ölümlerinin ve yaralanmalarının en önemli nedenleri arasında bebeklerin yataklarından, beşiklerinden ve karyolalarından düşmeleri ya da kafaların yatak ile karyola arasındaki boşlukta sıkışması yer alır.

Bebek yatak yan koruma minderi; anne ve babaların böylesine üzücü bir durum ile karşılaşmalarının önüne geçmek, bebek güvenliğini ve sağlığını garanti altına almak adına üretilmiştir.

Sizler de bebeğinizin daha güvenlikli bir yatakta uyku çekmesi adına bebek yatak yan koruma süngeri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Beşik Kenar Koruma Özel Ölçü Sipariş

Benzer Yazılar

6 Yorum

  1. Merhaba beşik için yan korumalık yapıcam 5cm kalınlığında 2 adet 90 cm 1 adet 140 cm ölçü sünger ne kadar fiyat öğrenebilirmiyim

  2. İyi günler, 75-115 bebek karyolasi icin yan koruma yapilacak. Sunger olarak ne tavsiye edersiniz? Ayrica olcu nekadar olmali?

  3. Merhaba burdan sipariş vercem fakat tablodan beşiğin en boy ölçülerini girdiğimde 1600 ₺ gibi bi rakam çıkıyor. Lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum

  4. merhaba, bike.gur@gmail adresinden info mail adresinize mail attım. Mail ulaştıysa teyit eder misiniz?
    teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir