Köşe koltuk takımı modelleri

Köşe koltuk takımları firmamız tarafından üretilmekte ve her türlü modelin tamiratı yapılmaktadır. Koltuklarınızın kumaşları da itina ile değiştirilir. Geniş kumaş kartelası seçeneklerimizle evinize uygun dilediğiniz bir köşe koltuk modeli yapabiliriz. Yapmanız gereken tek şey Mecidiyeköy’de bulunan firmamız ile irtibat sağlamanızdır.

mavi köşe koltuk takımları

Mobilya haberleri içinde farklı ve birbirinden harika, kullanışlı köşe takımlarının da adı çok geçmektedir. Bu tür köşe modellerinin boyutları konusunda bir standart yok. Ölçüler farklı olabiliyor. Odanızın boyutları çok geniş değilse, yer sıkıntısı yaşıyorsanız köşe koltuk imalatı yapan firmaya daha ufak ebatlarda sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

Köşe Koltuk Modelleri

Dönen köşeli koltuk takımı fazla kaba olmayacak şekilde olmalı. Renk olarak açık bordo tonuna yakın bir kumaş seçebilirsiniz. Yastık yada kırlent olarak da farklı renklerde birkaç yastık dizebilirsiniz. Böyle bir köşe takımının önüne krem renkli bir halı serebilirsiniz. Halının orta yerine, köşeleri oval bir puf koyabilirsiniz. Eğer köşeniz çok büyük değilse, renklerle kombine olacak bir berjer (tekli koltuk) koymanızı tavsiye ederiz.

kose-koltuk-takımlari

Köşe koltukları modellerinde çok fazla değişiklik hakkınız maalesef mevcut değil. Oturma gruplarına nazaran daha az alternatif var. Her koltuk modelinde olduğu gibi köşe koltuklarında da klasik köşe takımları, avangart köşe takımları ve modern yada spor köşe koltuk modelleri mevcuttur.

ekonomik köşe koltuk modelleri

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımı

Birçok müşterimiz ölçüye göre özel köşe koltuk siparişi verebilir miyiz şeklinde soruyor. Marmara Koltuk üretici bir firmadır ve ölçünüze göre birçok modern köşe koltuk imalatını yapabilir ve adresinize teslim eder. Köşe takımları modelleri içinde tek renkli ve düz modeller, iki renkli yada çok renkli modeller de var. Bununla beraber yerden yüksek, yada standarttan biraz alçak modeller de olabilir. Yine kumaş modellerinde açık renkler yada koyu renkler seçebilmeniz mümkün. Son olarak da kolların genişliği de köşe takımına farklı bir hava verir. Yine odanız müsaitse 20 cm yada 25 cm gibi geniş kollu bir koltuk oldukça güzel görünmektedir.

mor köşe koltuk modelleri ve fiyatları

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ve müşterilerimiz ile birlikte şık köşe takımları ile alakalı olarak en yeni seçeneklerimizi inceleyecek ve gelecek dönemdeki planlarımız ile alakalı olarak da fark yaratan alanlara yönelmeye çalışacağız. Köşe takımları artık evlerimizin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz aslında. Modern köşe takımları ile alakalı olarak genel itibari ile yurtdışından en iyi örnekleri sizler için inceliyor ve bu anlamda sürekli daha iyiyi yapabilmek adına hızlı adımlar atıyoruz. Dolayısı ile marka algısı da insanlarda çok ciddi farklılıklar yaratıyor. Özellikle rahat koltuklar ev sahipleri için her zaman olmazsa olmazlardan birisi olacak ve sizlere çok daha iyi imkanlar sunmak adına yeterli olacak diyebiliriz.

yeni spor köşe takımlar 2014

Modern Köşe Koltuk Modelleri

Köşe takımı imalatı konusunda yıllardır müşterimize en iyi ürünleri en uygun fiyatlar ile sunabilmek adına daha hızlı adımlar atmaya da devam ediyoruz. Genel itibari ile insanların koltuk modellerinden istediği özellikler bellidir. Rahat olacak. Kullanışlı olacak ve fiyat anlamında da çok fazla kasmayacak seçenekler sunuluyor. Köşe takımı fiyatları genel itibari ile pahalıdır ancak bizim gibi doğrudan imalat yapan markalar sizlere bu ürünleri en uygun fiyatlar ile verir. Bu noktada genel itibari ile büyük markaların ürünlere eklediği çok ciddi maddi değerler söz konusudur ve genellikle bunlar marka değerini yansıtan fiyatlardır. Dolayısı ile araştırma yapmak da önemlidir.

Ucuz köşe takımları ile alakalı olarak internet üzerinden kısa bir araştırma yaptığınız takdirde karşınıza çıkan seçenekleri çeşitliliğinden ziyade büyük ve orta ölçekli markalar arasında aynı kalite için sunulan fiyat farklılıklarını çok daha net bir şekilde görebilme şansına sahip olabileceksiniz. Birkaç senelik dilim içerisinde ihtiyacınız olan seçenekleri sizlere sunabilmek ve bunu en uygun fiyat seçenekleri ile yapabilmek adına hızlı adımlar atıyoruz. Özellikle ülkemizde sektörel rekabetin çok ciddi noktalara tırmandığı şu günlerde daha iyiyi arama amacı içerisinde olan müşterilerimize yukarıdaki resim galerisi gibi en iyiyi en kısa sürede sunma hedefi içerisindeyiz.

en güzel köşe koltuk resimleri

Yataklı Köşe Koltuk Modelleri

Gün geçtikçe evler ve odalar ufalıyor. Bu da eşyaların ufalmasına da sebep oluyor. Bu noktada yataklı bazalı ve sandıklı köşe koltuklar can kurtaran gibi. Sipariş vermeden önce modellerimizi incelemenizi ve hangi modele yatak yada baza sandık ilave etmek istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

köşe koltuk takımı

Yaşam alanlarınız kısıtlı ise, koltuk koyacak yeterli bir alana sahip değilseniz köşe koltuk takımları sizin için ideal çözümlerdir. Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz köşe grupları evlerinize çok modern ve zarif bir ambians katacaktır. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kumaş seçenekleri ile de gözlerinizi kamaştıracak olan koltuk takımları ile hayata farklı bakmaya başlayacaksınız.

Bir birinden şık, tüm aileyi bir arada tutabilecek şekilde dizayn edilmiş köşe koltuk takımlarının çok da uygun fiyatlar eşliğinde satılmakta olduğunu bilmelisiniz. Mağazamız İstanbul’da olup yurdun her yerine köşe koltuk takımları sipariş üzerine gönderilmektedir, eve teslim seçeneği ile satın alacağınız koltuklarınızda çok rahat edeceğinizden eminiz.

Krem Köşe Koltuk Modelleri

Farklı mekanlar dekoratif köşe koltuklarımız ile yeni bir anlayışa sahip oluyor ve kıskanç bakışları üzerine çekmeyi başarıyor. Yüzlerce model arasından uygun fiyatlarla seçeceğiniz köşe koltuk takımlarınız ile evinizin havası değişecek ve farkındalık yaratacaksınız. Evinize gelip de köşe takımınıza bir an önce oturmaya can atacaksınız, küçük şekerlemeler, ayak uzatmalar, konfor ve rahatlık bizim köşe gruplarımızda.

Renkli spor koltuk modelleri

Koltuk seçimleri ev döşeme esnasında en çok dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelmektedir. Nasıl bir koltuk takımı ile rahat edilir, hangi renkler seçilmelidir, en son trendler nedir gibi pek çok soru akılları kurcalar. Düşünmenize gerek yok çünkü artık biz varız, internet sitemizi ziyaret edin ve ne demek istediğimizi anlayın. Köşe koltuk takımı modelleri gözlerinizi kamaştıracak ve aklınızı başınızdan alacaktır.

Her zevke her bütçeye göre bir köşe takımı modeli sunmak bizim işimiz. köşe takımı modelleri daha önce görmediğiniz ayrıntılarla süslü, değişik aksesuarlar ile bütünleştirdiğimiz takımlarımız sizler için üretilmiştir. Kullanışlı olmalarının yanı sıra çok da estetik görünen ve evlere farklı bir atmosfer kazandıran köşe takımları ile siz de farkındalık yaratacaksınız.

köşe koltuk

Özel kumaş ve renk seçenekleri ile ev dekorasyonunuza artı değerler katacak olan köşe koltuk takımı modelleri bizim sitemizde piyasanın çok altındaki fiyatlar eşliğinde satışa sunulmuştur. Taksitlendirme seçeneğimiz ile bütçeleriniz sarsılmadan bu takımlara sahip olabilirsiniz.

Koltuk seçimleri ev döşeme esnasında en çok dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelmektedir. Nasıl bir koltuk takımı ile rahat edilir, hangi renkler seçilmelidir, en son trendler nedir gibi pek çok soru akılları kurcalar. Düşünmenize gerek yok çünkü artık biz varız, internet sitemizi ziyaret edin ve ne demek istediğimizi anlayın. Köşe koltuk takımı modelleri gözlerinizi kamaştıracak ve aklınızı başınızdan alacaktır.

Her zevke her bütçeye göre bir köşe takımı modeli sunmak bizim işimiz. 2020 köşe takımı modelleri daha önce görmediğiniz ayrıntılarla süslü, değişik aksesuarlar ile bütünleştirdiğimiz takımlarımız sizler için üretilmiştir. Kullanışlı olmalarının yanı sıra çok da estetik görünen ve evlere farklı bir atmosfer kazandıran köşe takımları ile siz de farkındalık yaratacaksınız.

Özel kumaş ve renk seçenekleri ile ev dekorasyonunuza artı değerler katacak olan Köşe koltuk takımı modelleri bizim sitemizde piyasanın çok altındaki fiyatlar eşliğinde satışa sunulmuştur. Taksitlendirme seçeneğimiz ile bütçeleriniz sarsılmadan bu takımlara sahip olabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.