Sünger yatak kılıfı

Fermuarlı yatak kılıfı ile yıkanabilir özelliği hem daha kullanışlı ve hem daha sağlıklı. Sünger yataklar yaysız olarak yapılmış, kılıflı ve fermuarlı yataklardır. İçinde metal olmadığından dolayı daha sağlıklıdır. Aynı zamanda bir o kadar kullanışlıdır. Eğer kaliteli bir ürün tercih ederseniz hem uzun süre kullanırsınız hem de sağlıklı olursunuz. Yataklar fizik rahatsızlığında ve omurilik sorunlarının başında gelen etkenlerden biridir. Yumuşak ve kalitesiz yataklar fizik yapımıza zarar vermektedir. Bu sebeple tercihiniz sert ve kaliteli yataktan yana olsun.

Burada en önemli etkenlerin başında sünger kalitesi gelmektedir. Eğer bir yatak ekonomik süngerden yapılmış ise belli bir kullanımdan sonra yatak çökecektir ve bazı kısımlarda çukurluk oluşacaktır. Her bir kısmı farklı yükseklikte ve farklı sertlikte olan yatak bel ve sırt sağlığı için sizde uygun olur  mu? 

Firmamızın üretmiş olduğu fermuarlı yatak kılıfı pamuklu ve yıkanabilir özelliktedir. Yatak içinde kullanmış olduğumuz sünger ise 32 DNS serttir. Müşteri talebi doğrultusunda yüzey kısmında ince bir yumuşaklık katacak kadar kuş tüyü sünger uygulanabilir.

Firmamız yapmış olduğu yataklarda müşteri yumuşak yada kalitesiz süngeri tercih etmediği sürece 1. kalite ve sert süngerden oluşan yataklar yapmaktadır.

Sünger yatak kılıfı konusuna gelince… Kullanılan kılıfın polyester olmamasına dikkat edin. Eğer varsa yün malzemeyi tercih edin. Yoksa pamuklu kumaşları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Firmamız yatak kılıfı olarak yıkanabilir pamuklu kumaşlar kullanmaktadır.

Burada yayınladığımız sünger yatak kılıfları örnek niteliğindedir. 

Rahat, kullanışlı, uzun ömürlü, zarif say say bitmez. Haydi gelin yataklarınızı şöyle baştan aşağı bir giydirelim..!

Sünger yatak, yıkanabilir yatak kılıfı İstanbul Marmara Koltuk firmamızda imalatı yapılmaktadır.. Sünger yatak yüzü, siz güzel müşterilerimizin yüzü gibi gülsün isteriz..

Tebessümünüz teminatımız..

Çocuk Park yatak minderi

Sünger yatak fiyatları: Ölçüye göre, tek kişilik ve çift kişilik olmasına göre, kalınlık ve kaliteye göre değişmektedir. Fakat kaliteli çift kişilik bir yatağın ortalama fiyatı 2000-3000 TL civarındadır. Sünger yatak kılıflı olarak üretilir ve yıkanabilir özelliktedir.

Fermuarlı yatak kılıfı (160×200) ve 150×200 olarak çift kişilik yataklara uygundur. %100 Pamukludur ve yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Sünger yatak fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda yer alan linki tıklayın lütfen..

Sünger yatak fiyatları için tıklayınız..

Sünger yatak kılıfı İstanbul firması olarak Türkiye’nin bütün illerine servis yapmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: fopen(gh-cache/324f8636a902f57cdf9a21bc423127f0): failed to open stream: No such file or directory in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 93

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 94

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 95