Jimnastik minder resimleri

Artık evlerimizde de televizyondan izlediğimiz programların sayesinde özellikle de bayanlar kolaylıkla spor yapabiliyor. Bayanların yaptığı sporların başında ise jimnastik gelmekte. Ve böylece çalışan ve spor salonuna gitmeye zamanı olmayan bayanlar evlerinde spor yaparak spor salonuna gitmelerine gerek kalmıyor. Bu sayede bayanlar hem çalışıp hemde spor yapabiliyor. Ama bunun içinde bazı spor aletlerini ve malzemelerini evimizde bulundurmamız gerekiyor.

jimnastik minder

Bu malzemelerden en çok ihtiyacımız olan ise jimnastik minderi. Jimnastik minderinin üzerinde yapılan jimnastik sporu kasları tam anlamıyla çalıştırmakta olduğundan dolayı ufak yaşlardaki çocuklarımızı da bu tür sporlara alıştırmalıyız. Jimnastik sporu vücudumuzdaki kasları esnettiği için sert bir zeminde yapılmamalı ve sakatlıkların önüne geçilmesi gerekmektedir. Ve bunun içinde ihtiyacımız olan malzemelerden en önemlisi jimnastik minderidir.

yeşil jimnastik minderi

Jimnastik minderi üzerinde kaslarınızı esnetme esnasında minder bacaklarınızı ve belinizi tam anlamıyla korurken diğer hareketlerinde yapılması jimnastik minderi olmadan imkansız gibi görünüyor. Jimnastik minderi olmadan yaptığımız hareketlerle kendimizi sakatlama riskimiz oldukça yüksek. Sağlıklı yaşamak için yapılan sporda sakatlanarak sağlığından olmak kimse istemez sanırım. Katlanabilir jimnastik minderleri ile sporunuzu yaptıktan sonra minderi katlayıp bir kenara koyabilir böylelikle de evinizin alanını kaplamamış olursunuz.

turuncu jimnastik minderi

Evde jimnastik yapanlar için hazırlanmış jimnastik minderleri tamamen süngerden yapılmış dış kısmı genel olarak suni deri ile kaplı ürünler firmamız tarafından üretilip, perakende ve toptan olarak satışa sunuluyor. Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok şehrine pazarladığımız ürünler fermuarlı olup dilediğiniz zaman kılıfını yada süngerini değiştirmek için uygun yapıya sahiptir.

jimnastik minder resimleri

Firmamız ürettiği jimnastik minderlerin diğer özellikleri şu şekildedir:

  • Süngerler sert yapıya sahip olup, oldukça kaliteli yoğunluğa sahiptir.
  • Sipariş verirken 32 DNS seçeneğini seçebilirsiniz.
  • Kılıflarda kırmızı, siyah, beyaz, krem gibi farklı renk seçeneklerimiz mevcuttur.
  • Çocukların evde yada spor salonunda aletli-aletsiz olarak jimnastik yapmasına uygundur.
  • Minderler kıvrılarak yada katlanarak toparlanabilir ve böylece dilediğiniz şekilde kaldırabilirsiniz.
  • Jimnastik minderi sabit şekilde bir zeminde duracaksa 10 cm’ye kadar sipariş verebilirsiniz. Fakat minder sabit durmayacaksa ve kaldıracaksanız 5cm kalınlığında sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

sarı jimnastik minderi

Jimnastik minderleri fiyatları 150 tl ile 350 tl arasındadır. Ebatlara göre değişmektedir. Jimnastik minderleri ölçüleri genellikle 100 cm ye 200 cm dir.

kırmızı jimnastik minderi

Yukarıda görmüş olduğunuz jimnastik minderleri görseldir. Beğendiğiniz jimnastik minderlerinin benzerlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir