Çift Kişilik ve Tek Kişilik Sünger Yatak Fiyatları (Kılıflı)

Sünger yatak modelleri sunacağımız konumuza hoş geldiniz. Öncelikle size sünger yatak hakkında bilgi verelim. Çift kişilik sünger yataklar adı üzerinde içinde yay yada farklı bir malzeme olmaksızın sadece süngerden oluşan yatak modelleridir. Tabii bir de kılıfı mevcuttur. Piyasada çeşitli sünger yatak modelleri satılıyor. Ucuz malzemelerden yapılmış kalitesiz sünger yataklar bulabileceğiniz gibi çok kaliteli sünger kullanılarak yapılmış yataklar da mevcuttur. Bizim size tavsiyemiz elbette ucuza kaçmak şeklinde olmayacaktır. Çünkü yatak demek insanın sağlığı ve omurilik yapısı demektir. Ucuz ve kalitesiz yatak ile omurga ve sinir sisteminize zarar verebilirsiniz.

 

Ortapedik sünger yatak

En sağlıklı yatağın sert yatak olduğunu unutmayın. Bunun için sert süngerden yapılmış yatakları tercih etmelisiniz.

Üretmiş olduğumuz çift kişilik sünger yatağın özellikleri:

 1. Sağlıklıdır
 2. %100 pamuklu kumaştan kılıf dikilir.
 3. Fermuarlıdır
 4. Yıkanabilir (düşük derecede sadece pamuklu ve narin yıkama)
 5. Sert ve dayanıklı yatak süngerinden üretilmektedir
 6. İçinde yay yada farklı bir metal yoktur.
 7. Yatak süngerinin çevresi elyaf ile sarılıdır.
 8. Üst kalite ve gerçek ortapediktir.

Döşemelik pamuklu kumaşlar sayesinde yataklarınızda terlemeden yatabilirsiniz. Bu kılıflar fermuarlı olduğu için ve kumaşlar dokuma  olduğu için yıkanabilir ve silinebilir özelliktedir. Süngerin etrafını kaplayan elyaf sayesinde hem kumaşın ömrü uzayacaktır ve hem de hafif bir yumuşaklık hissedeceksiniz. Kullanmış olduğumuz sert süngerler oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

 

 

Sünger yatak mı, yaylı yatak mı daha uygun fiyatlıdır?

Piyasada ucuz (bulaşık süngeri kalitesinde) süngerlerden yapılan ve tuhafiye, yorgancı gibi dükkanların önüne dizilen ekonomik yataklarla yaylı yatakları karşılaştırmayı düşünüyorsanız, elbette sünger yatak daha ekonomik çıkacaktır. Fakat siz, “süngeri yoğun ve çökmeyecek kalitede olsun, kılıfı pamuklu ve sağlıklı olsun” derseniz sünger yatak fiyatları yaylı yataklardan daha yüksek çıkar. Neden? Çünkü yaylı yataklar her ne kadar full ortapedik ismi ile satılsa da içinde metal yay olduğu için full kelimesi isabetli olmaz. Yaylı yataklarda yayların arasında ekonomik sünger konur. Bu sebeple daha az maliyetli olur. Yayların üzerinde keçe dediğimiz ekonomik malzeme bulunur. Dış yüzeyinde bazı markalar hariç, birçok firma polyester kumaş kullanır. Bu sebeple yaylı yatakları daha uygun fiyata alabilirsiniz. Fakat, 20 yada 30 cm yatak yerinde 10-16 cm sünger yatak alarak hem daha sağlıklı ve hem de daha uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik sünger yatağın yaylı yatak kadar kalın olmasının hiç bir faydası yok. Birçok müşterimiz 25-30 cm kalınlığında sünger yatak araştırması yapıyor ve bu sebeple fiyatların çok yüksek çıkmasından dolayı şaşırıyor. 30 cm kalınlığında içi tamamen üst kalite süngerle kaplanmış 2 metre boyunda bir yatak nasıl ucuz olabilir ki? 🙂

 

 

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

 • Lütfen sipariş detaylarını dikkatli şekilde doldurunuz. Özel bir detay varsa açıklama kısmına yazabilirsiniz.
 • Ödeme yapılmadan oluşturulan siparişler silinmektedir.
 • Bilgi almanız için web sayfamızda yeterli bilgiler mevcuttur. Lütfen sünger, yatak yada minder hakkında bilgi almak için telefon açmadan önce yayınladığımız bilgileri okuyunuz. Yeterli bilgiye ulaşamadığınız taktirde telefon yada mail ile iletişim kurabilirsiniz.
 • Kredi kartı kullanmadan EFT yada havale yaparak da siparişinizi aktif edebilirsiniz.
 • Özel ölçü siparişle iade alınmamaktadır. Lütfen ölçüleri dikkatli giriniz.
 • Kargoda meydana gelebilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.
 • 150 TL ve üzeri siparişleri için kargo ücreti firmamıza aittir. Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilir.
 • Ürünü firmadan teslim alacak müşterilerimiz adres yerine “Firmadan Alınacak” notu düşmesi yeterlidir.

 

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Sünger yatak modelleri

 

Özellikle bel ağrısı yada fıtık rahatsızlığı bulunanlar için tavsiyemiz kesinlikle sert yatakta yatmaları yönünde olacaktır. Sünger yatak İstanbul çevresinde bulunanlar için çok kolay temin edilmektedir. Firmamız Şişli Mecidiyeköy’de bulunuyor. Fakat İstanbul dışındaki müşterilerimiz için de kolaylık gösteriyoruz. Kargo yada ambar yolu ile kapılarına kadar sünger yer yatağı gönderiyoruz.

 

 

Eğer siz de sünger yatak nerede satılır diye arama yaparak bize ulaştıysanız doğru adrestesiniz demektir. Çünkü firmamız Sünger yatak imalatı yapan bir firmadır.

Ortapedik sünger yatak

Sünger Yatak Ölçüleri

Sünger yataklar tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki kısma ayrılır. İki modelin de ölçüleri ayrı ayrı verilmiştir. Bu ölçülerin dışında özel ölçü sipariş de verebilirsiniz. Sünger bebek yatağı için ilgili konumuzu okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda verilen yatak ölçülerinde kalınlık 10 yada 12 cm olarak belirtilmiştir.

Tek Kişilik Sünger Yatak Ölçüleri:

80×180 cm

80x 190 cm

90x 180 cm

90×190 cm

100×200 cm

120×200 cm

Çift Kişilik Sünger Yatak Ölçüleri:

140×200 cm

140×190 cm

150x 190 cm

150×200 cm

160×190 cm

160×200 cm

 

Gri sünger yatak fiyatları konusuna gelecek olursak. Bu tamamen ölçü ve kalınlıkla ilgilidir. Yani 1000 TL’ye sünger yatak olabileceği gibi 5000 TL’ye de sünger yatak olabilir. Bu sebeple firmamızı arayarak sünger döşek yatağı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler muhakkak kalınlık ve ölçüleri belirleyip web sayfamızdan mağaza kısmından fiyat alabilirler. Bu işlemin ardından merak ettiğiniz sorular için bizi ayrıca arayabilirsiniz.

Sünger Yatak Çeşitleri

Ağırlı olarak talep gören sünger yatak modellerini şu şekilde sınıflandırabiliriz:

 1. Katlanabilir sünger yatak
 2. Çift kişilik sünger yatak
 3. Tek kişilik sünger yatak
 4. Bebek beşiği için sünger yatak
 5. İşçi sünger yatakları
 6. Yatak üstü sünger
 7. Kalın sünger yatak
 8.  Çift kişilik yer yatakları
 9. Yer yatağı sünger 

Çift kişilik ve tek kişilik sünger yatak fiyatı öğrenmek ve sipariş vermek için aşağıdaki bağlantı ile online mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Küçük Odalar İçin Yatak

Küçük odalar için yatak siparişi vermek isteyenler de özel ölçü olarak istedikleri ebatlarda sünger yatak siparişi verebilirler. Kalınlık, en ve boy olarak talep ettiğiniz ölçü aralığında özel yataklarınızı sert yada yumuşak olarak talep edebilirsiniz. Taşıması koyal ve modüler olan bu yatak türleri aynı zamanda minder olarak da kullanım için uygundur.
 

Karavan İçin Yatak

Piyasada bulunan standart yaylı yataklar karavan için uygun değil. Bunun birçok sebebi var. Kısaca bahsedecek olursak içindeki yaylar sebebi ile yatağın kalın olması fazla yer işgal etmesine sebep olur. Öte yandan yine içinde bulunan metal yaylar sebebi ile ağırlık yapar. Bir diğer olumsuz etken de katlanama yada rulo yapma özelliği yoktur. Diğer ve en önemli sebebi ise standart yatak ölçülerinin karavana uyum sağlamamasıdır.
 
Karavan yatak modeller ise tamamen süngerden imal edilir. Yukarıdaki saymış olduğumuz olumsuz özellikler bu yataklarda yoktur. Firmamız ölçünüze özel yatak da yapmaktadır. Dolayısı ile büyük ve kaba olma gibi sıkıntılar yaşamazsınız.
 
Karavan yatak ölçüleri için bilgi soran müşterilerimize burada bir not düşelim. Bu ölçüler için herhangi bir standart yoktur. Karavanın iç döşemesine göre ölçüler değişiklik göstermektedir. Karavan yatak fiyatları için mağaza kısmından sünger yatak sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada karavan katlanır yatak ölçüsülerinizi girerek fiyat alabilirsiniz.
 
# İlginizi Çekebilir:
 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.