Sağlıklı sünger yatak

Özel ölçü yatak konusunda bilgiler vereceğimiz yazımıza hoşgeldiniz. Standardın dışında bir baza, karyola yada divan aldınız ve fakat elinizde bulunan hali hazırdaki standart ölçülerdeki yatak işinizi görmüyor, yatak firmalarının standart yatak ölçüleri de size uymuyorsa ve hiç sorun etmeyin. Minder ve sünger yatak imalatı yapan firmamız özel ölçü yatak modelleri de üretmektedir. İnternette özel ölçü yatak yapan firmaları araştırdığınızda binlerce referansı ile müşterilerini memnun eden firmamızı bulacaksınız.

 

Sağlıklı sünger yatak

 

Gerek yetişkin yatağı ve gerekse özel ölçü bebek yatağı konusunda size her türlü desteği verecek olan firmamız sadece kaliteli ve uzun ömürlü yataklar üretmektedir.  Ekonomik, insan sağlığına zararlı, omurilik ve sırt ağrılarına sebep olan sözde ortapedik yataklar iş etiğimizin gereği olarak firmamız tarafından üretilmez ve satılmaz. Bu sebeple ucuz yatak arayaşında olan ziyaretçilerimize maalesef hizmet verememekteyiz.

 

sert sunger yataklari

 

Özel ölçü yatak üretimi yapan Marmara Yatak & Koltuk, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Online olarak özel ölçü yatak siparişi vermek için web sayfamızın mağaza sekmesinden yetişkin yatakları seçmeniz ve karşısınıza gelecek sayfada özel ölçüleri ilgili alanlara girmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz kalınlıkta, ihtiyacınız olan en ve boyda özel ölçü yatak siparişi verebilirsiniz. Türkiye’nin her iline kargomuz mevcuttur. Öte yandan yurtdışına adrese teslim satışlarımız devam etmektedir.

 

sunger yatak modelleri

 

Ölçüye Göre Yataklarımızın Özellikleri

Firmamız tarafından üretilen istenilen ölçüde yataklar gerçek full ortapediktir. İç malzemesinde yay yada demir tarzı malzemeler kullanılmamaktadır. Yatağın içinde demir olmaması hem uzun ömürlü olması ve hem de ilerleyen süreçlerde ses sorunuyla karşılaşmamanızı sağlayacaktır. Tabii en önemlisi de içinde demir olmayan bir ürün daha sağlıklıdır.

 

Oval sunger bebek yatagi

 

Sünger yatak modellerimizde 3 ana ham madde kullanmaktayız. Bunları sıralayacak olursak:

 

Sünger

32 dansite kalitesindedir. Daha çok sert sünger kullanmaktayız. Fakat farklı taleplerde 32 dansite yumuşak sünger de tercih edilebilir. Öte yandan daha da yumuşak istendiğinde yatağın yüzeyine kuş tüyü süngerden ped ilave edebiliriz. Dileyen müşterilerimiz İstanbul’da bulunan ofisimizi ziyaret ederek bu üç sünger modelini de bizzat görerek ve dokunarak test edebilir. Böylece aramış olduğunuz konforu deneyimleyerek tercih edebilirsiniz.

 

Rahat sunger yatak

 

Bu yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz: marmarakoltuk.com/sunger-yatak-fiyatlari

 

Elyaf

Süngerin tamamını elyafla ile kaplamaktayız. Elyaf hem yüzeysel olarak çok hafif bir yumuşak dokunuş sağlarken hem de kumaş ile süngerin sürtünmesine engel olmaktadır.

 

Ortapedik sünger yatak

Kumaş

Farklı bir talep olmadığı sürece firmamız tarafından üretilen istenilen ölçü yatakların kumaşları %100 pamukludur. Fermuarlıdır ve 30 derecede yıkanabilir özelliğe sahiptir.

 

Full ortapedik sunger yatak

Özel Yatak Ölçüleri Nedir?

Bazı müşterilerimiz özel yatak ölçüleri hakkında bilgi almak istiyor. Burada kısaca bilgi verecek olursak, kalınlığı 5 cm’nin altına düşmeyecek şekilde, eni 160 cm’nin üzerine çıkmayacak ve boyu da 240 cm’yi aşmayacak şekilde istediğiniz ölçülerde ölçüye göre yatak siparişi verebilirsiniz. 160 cm ve 240 cm’yi aşan ölçülerde sünger tabaka boyunu aştığı için yapıştırma yöntemi ile ilave yapabildiğimiz hatırlatmak isteriz.

 

Siparis ver

 

Benzer Yazılar

4 Yorum

  1. Merhabalar, kelebek hastası bir arkadaşım var ve onlar normal yataklarda yatamıyor, yüzeyi daha yumuşak oluyor. Böyle bir yatak üretebiliyor musunuz, internette resimleri var. Gerçekten ihtiyacım var, uygun ise hemen alabilirim teşekkür ederim

  2. 175×133 ölçülerinde sert kanepemin üzerine yatanların rahat etmesi için bir sünger istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

    1. Merhabalar.

      Mağaza kısmından özel ölçünüze göre sipariş verebilirsiniz.

      Saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir