Fransız tarzı bisküvi minder modelleri evlerimizi farklı atmosfer katan dekoratif ürünlerden biridir. Firmamız tarafından üretilen bu yer minderlerinin bir diğer adı da Fransız Minderi’dir. Oldukça rahat ve tasarım açısından da farklı bir yapıya sahip bu modeller evlerimizin hemen her ortamında uyum sağlamaktadır. İster mutfakta bak üzerinde, ister teras, bahçe yada balkon da, ister çocuk odası yada genç odasında, isterseniz salon, misafir odası yada oturma odası gibi mekanlarda kullanabilirsiniz.

 

 

Bisküvi Yer Minderi Çeşitleri

Firmamız tarafından üretilen bisküvi yastık modelleri farklı yapılarda ve varyasyonlarda çeşitlere ayrılmaktadır. Bu seçeneklere göre de bisküvi minder fiyatları ortaya çıkmaktadır. Dilerseniz birlikte bu ürünlerin detaylarını inceleyelim. Böylece sizler de hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu daha tesbit edersiniz.

 

1. Kardelen 10 El İşi Dikim Bisküvi Minder (Ahşap Karkaslı Model)

Bu model serinin en üst sekmentidir. Minder dikimi el işçiliği yapılmaktadır. 20 cm kalınlıktaki minderin dolgu malzemesi 32 dansite sünger olup en üst kısmında 500 gr elyaf bulunmaktadır. Koltuk konforunda bu modelde özel bir formülle uyguladığımız 2 farklı sünger çeşidi ile oldukça rahat bir ürün sunmaktayız. Üst kalite malzemesi, içinde metal yay olmaması sebebi uzun ömürlü ve garantilidir. Gerektiğinde üzerinde yatılabilecek kadar konfor sağlamaktadır.

Sırt kısmında bulunan ahşap karkas sayesinde herhangi bir eşyaya yada duvara yaslanmadan kullanılabilir. Bisküvi yer minderi standart ölçüsü 95×95 cm’dir. Kardelen 10 el işi minder fiyatı için aşağıdaki panelden ölçü girerek fiyat alabilir, sipariş verebilirsiniz.

(Not: Bu panelde sadece minder siparişi verebilirsiniz. Sırt kısmı için bizimle irtibat sağlamanızı rica ederiz.

 

Kardelen10

Kardelen 10a2

 

Kardelen 10a1

Kardelen 10 1

Kardelen 10a3

 

2. Kardelen 10 El İşçiliği Dikim Bisküvi Yer Minderi (Karkassız)

Gerek malzeme kalitesi ve gerekse konfor bakımından aynı özelliğe sahip bu modelin tek farkı sırt yastıklarının ahşap karkassız olması. Yani minderleri sabit değil seyyardır. Bir üstteki modelde minderler karkas sayesinde bir birine geçip sabitlenebilmektedir. Bu modelde o şekilde bir özellik söz konusu değildir. Minderin sırt yastıklarındaki eğin sayesinde bel boşluğu kapanır ve rahat bir oturum sağlar. Bu ürünlerin standart kalınlığı 20 cm olup istenildiği taktirde farklı ölçüler de uygulanabilmektedir. Minder ölçüleri ise 2 çeşittir.

 

Kardelen 10

 

 95X95 cm ve 95×190 Model

Minder ebatları 95×95 olup, sırt yastığı 25-30 aralığındadır. Görüntü olarak karkaslı modelden hemen hemen aynıdır. Bir diğer standart ölçüsü de 95×190 cm yani yaklaşık bir kanepe boyundadır.

 

70×95 cm ve 70×190 Model

Yer minderi ebatları 70×95 cm’dir. Talep doğrultusunda kanepe boyunda 190 cm uzunluğunda da yapılmaktadır. Bu modelin bir üsttekinden farkı eninin biraz daha dar olmasıdır. Bu sebeple sırt yastığı da yaklaşık olarak 17 cm genişliğinde olmaktadır. Ölçülerin ufalması sebebi ile bir üstteki modelden daha uygun bir fiyata sahiptir.

 

Ölçüye göre fiyat bilgisi ve sipariş için tıklayın.

 

3. Kardelen 11 Makine Dikimi Bisküvi Minder (Ahşap Karkaslı Model)

Birinci sıradaki model ile tek farklı dikiminin makine ile yapılıyor olmasıdır. Gerek ürün kalitesi ve işlevselliği bakımından birebir aynıdır. Fark olarak diğer modele göre fiyat avantajı bulunmaktadır. Bütçenize göre Fransız tarzı yer minderleri içinden tercihinizi yapabilirsiniz. Bu ürünler de 95×95 cm ölçüsündedir.

 

Kardelen 11

4.  Kardelen 11 Karkassız Dekoratif Bisküvi Yastık

Yine makine dikimi ile yapılan dekoratif bisküvi yastık ve minder modeli, sırt kısmında ahşap iskelet olmayan modeldir. Yine bu ürünün de iki çeşidi bulunmaktadır. 95 cm genişliğinde olan ve 70 cm genişliğinde olmak üzere iki çeşittir. (Yukarıdak 2. maddede belirttiğimiz model ile aynıdır. Tek farklı makine dikimi olmadır). 70 cm eninde makine dikimi ile yaptığımız bu model sınıfının en makul fiyatlısı olandır. Tabii daha dar ölçülerde ve daha düşük kalınlıkta olması da fiyatları düşürebilmektedir.

Ürünün minder ve sırt siparişini vermek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 

Fransız minder

Kardelen 11

Kardelen 11a

Kardelen 11 fiyat bilgisi ve sipariş için tıklayın.

 

5. İç Dolgusu Boncuk Silikon Olan Fransız Minderleri

Fransız minderi modelleri içinde en makul fiyatlısı olan modeldir. Gerek el işi ve gerekse makine dikiminde tüm modellere uygulanabilir. Tek farkı iç dolgusunun sünger değil boncuk silion olmasıdır. Konfor açısından elbette sünger ile kıyaslanamaz fakat fiyat konusunda diğer modellerden daha makul seviyelerdedir. Aşağıda Kardelen 11 (makine dikimi) iç dolgusu boncuk silikon olan bir modeli örnek olarak gösterebiliriz. Kumaş tercihi ile istediğiniz renk ve desende uygulama yapılmaktadır.

 

Kardelen 07

Benzer Yazılar

2 Yorum

  1. Merhaba hayırlı işler 240 x80 ölçülerinde büskivi modeli tek parça minder istiyoruz mümkünmüdür yardımcı olabilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir