İkiz bebek emzirme minder yastığı ve fiyatları

Anneler ikiz bebek emzirme yastığı ile aynı anda iki bebeği emzirebiliyorlar. Firmamız tarafından üretilen ve Türkiye’nin bütün şehirlerine kargo yapılan ikiz bebek emzirme minderinden bahsedelim size.

İkiz bebekler çok şirin ve eğlenceli gibi görünse de anneler için durum farklı. Aslında bir çocuk ile ilgilenmek bile bazen anneleri yorabiliyor. Kaldı ki aynı anda iki bebek bakımı daha zor hale gelebiliyor. Bu durum henüz emzirme aşamasında ortaya çıkıyor. İki bebe de aynı zamanda acıkabiliyor. Bu durumda anne aynı zamanda iki bebeği emzirmesi olanaksız gibi görünüyor. Aslında durum o kadar zor değil. Firmamızın ürettiği ikiz emzirme yastıkları, bir koltuk yada kanepe oturan annenin vücuduna tam olarak oturuyor ve üç tarafını sarıyor. Minder iki bebeği de rahat bir şekilde emzirmeye yetecek ebatlarda tasarlandı. Kullanmış olduğumuz sünger sert ve yoğun olduğu için eğilme yada çökme sorunu olmuyor. Hatta anne kollarını minder üzerinde dinlendirebiliyor.

Emzirme yastığının annelere sağladığı imkan tabii ki aynı anda iki bebeği de emzirebilme. Yani temel özellik bu. Böylece anneler hem zamandan tasarruf etmiş olacak ve hem de daha az stresli olacaklar. Diğer türlü anne sürekli meşguliyetten kurtulamayacak.

Ürünümüzün ismi her ne kadar ikiz emzirme minderi olsa da, tek bebek sahibi anneler de kullanabiliyor. Çünkü bebeği emzirirken farklı pozisyonlara ihtiyaç duyuluyor. İşte burada az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi minder annenin üç tarafını sardığı için anneler rahat bir şekilde pozisyon değiştirebiliyor.

Sünger Bebek Yatağı

Bebek Emzirme Minderinin Özellikleri

  • 22 DNS Orta sertlikte Gri süngerden tasarlanmıştır. Sarkma, eğilme, çökme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
  • %100 Pamuklu kılıftan dikilmiştir. Kumaş boyasız ve hamdır. Bebe sağlığı için en ideal kumaşlardan biridir.
  • Süngerin üzeri (yani kumaşın altı) elyafla sarılmıştır.
  • Fermuarlıdır. Yıkanabilir özelliğe sahiptir. (Yıkarken %100 pamuklu olduğunu göz önünde bulundurun. 20 derecenin altında pamuklularda yıkayın)
  • Anne vücut şeklinde ve emzirme pozisyonuna göre tasarlanmıştır. Alt kısımdaki eğim sayesinde, bebelerin yattığı bölge düz şekilde durmaktadır.
  • İkiz bebekleri aynı anda emzirme kolaylığına sahip olmasıyla beraber, tek bebek emzirmeye de uygundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.