Beşiktaş koltuk tamiri ve yüz değişimi

Anasayfa : Koltuk tamiri İstanbul : Beşiktaş koltuk tamiri ve yüz değişimi
Beşiktaş koltuk tamiri ve yüz değişimi

Koltuklar hayatımızda kullandığımız en gerekli eşyalardan birisi olup, daima da olmaya devam edecektir. Koltuklarımızı seçerken estetik ve görüntünün yanında rahatlığını da göz önünde bulundurmamız gerekir. Çok beğenerek aldığımız koltuklarımız zamanla eskimekte veya göz alışkanlığından dolayı model değişikliği gerekmektedir. İşte tam bu noktada firmamız Beşiktaş koltuk kaplama ve koltuk tamiri devreye girmektedir. Yıllardır, Beşiktaş ilçesine hizmet veren firmamız her türlü koltuk kaplama ve koltuk tamiri işini siz müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak yapmaktadır.

beşiktaş koltuk kaplama

BEŞİKTAŞ KOLTUK KAPLAMA

Eski takımlarınızı yenilemek isterseniz Beşiktaş koltuk kaplama ve koltuk tamiri şirketimiz, ihtiyacınıza en ekonomik ve kaliteli koltuk kaplama işlemi yaptırmaktır. Takribi olarak bir koltuk takımına döşeme işlemi için yaklaşık 23 metre ile 28 metre arasında kumaş gitmektedir. Koltuk kaplamada şirketimiz tarafından kullanılan kumaşlar hem kaliteli hem de modern çizgiye sahip döşemelik kumaşlardır. Beşiktaş ilçesinde hizmet veren firmamız her modelde koltuk, berjer, kanepe, çekyat, sandalye ve koltukların kaplama ve tamiri ile özel yeni üretim yapmaktadır.  Beşiktaş koltuk kılıfı dikimi ve koltuk yüzü değiştirme işlemleri için şirketimize teslim etmiş olduğunuz koltuklarınızın her türlü tamir işlemi tamamlandıktan sonra Koltuk döşeme için de size önereceğimiz kaplama kumaşlarının yanında istenildiği takdirde sizlerin temin ettiği kaplama malzemesi de kullanılabilir.

beşiktaş koltuk tamiri

BEŞİKTAŞ KOLTUK TAMİRİ

Siz Beşiktaş ilçesindeki müşterilerimizin talepleri doğrultusunda koltuklarınızı İster orijinal, isterseniz model değişikliği yaparak tamirat ve tadilat işlemi yapan şirketimiz sizlere online olarak da destek vermektedir.  Kendi alanında uzmanlaşmış olan ustalarımız tarafından talep etmeniz halinde koltuklarınız yerinde incelenerek, istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize  teslim edilir. Firmamızı tercih ettiğinizde kesinlikle memnun kalarak çevrenizdekilere de gönül rahatlığı ile tavsiye edeceksiniz.

koltuk modelleri

 

Beşiktaş ilçemizin mahalleleri aşağıdaki gibidir:

Abbasağa
Akatlar
Arnavutköy
Balmumcu
Bebek
Cihannüma
Dikilitaş
Etiler
Gayrettepe
Konaklar
Kuruçeşme
Kültür
Levazım
Levent
Mecidiye
Muradiye
Nisbetiye
Ortaköy
Sinanpaşa
Türkali
Ulus
Vişnezade

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.