Antika koltuk tamiri

Anasayfa : Koltuk tamiri İstanbul : Antika koltuk tamiri
Antika koltuk tamiri

Eskimiş antika koltuklarının tamiri oldukça hassastır. Kaliteli işçilik ile boya ve cilası yapılmalı ve döşeme kısımları dikkatle kaplama yapılmalı. Koltukların yüz değişimi ve yenileme işlemlerinde doğru kumaş çeşitleri tercih edilmelidir. Birçok kullanıcının yaptığı hata, en ucuz koltuk ustasını aramasıdır. Halbuki bunun yerine tecrübeli ve kaliteli işçiliği araması daha sağlıklı olur. Böylece antika değeri olan mobilyalar en güvenilir ellere teslim edilmiş olur. Antika koltuk tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz iletişim kısmına girerek irtibat numaralarına ve adres bilgilerimize ulaşabilir.

Antikalar hem manevi ve hem de ekonomik olarak değer taşır. Bu sebeple kimse evinde bulunan antika ürünü heba etmek istemez. En güzel şekilde değerlendirmek ister. Fakat bazı antika eşyalar kullanılmaz boyuta gelmiştir. Ve artık varlığı sıkıntı verir. Manevi değerinden dolayı da bir zarar görmesini istemeyen eşya sahibi bu antikayı en güzel şekilde onarmak ve yeniden kullanılır hale getirmek ister.

antika-koltuk-tamiri

Antika ev eşyaları deyince akla önce mobilyalar gelir. Mobilyalar en değerli antika çeşididir. Mobilyalar içinde de en yaygını gümüş, vitrin, masa, sandalye takımları ve koltuk takımlarıdır. Birçoğu ceviz gibi değerli ağaçlardan yapılmıştır. Yine bir çoğunun iskelet/ağaç kısmı işlemelidir.

Marmara Koltuk tamircisi olarak evinizde kullanılmaz hale gelmiş değerli antika koltuklarınızı, deneyimli ustalarımız tamir etmekte ve odanıza kurmaktadır. Daha önce yapmış olduğumuz antika koltuk tamiri ve antika mobilya tamirlerinde müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler işimize ve ticaretimize olan güvenimi artırmıştır. Sizin de evinizde arızalı antika koltuk takımı, sandalye, jozefin (Cleopatra), berjer yani tekli koltuk tarzı eşyalar varsa size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. İstanbul’un her neresinde olursanız olun evinize kadar hizmet verdiğimizi hatırlatırız.

Bu yazımızda size antika mobilya tamiri ve antika koltuk tamiri hakkında kısa bir bilgi vermiş bulunuyoruz. Benzer yazılarımıza arşivimizden ulaşmanız mümkündür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.