Yatak başlığı kaplama modelleri

Yatak odamızda en çok kullandığımız mobilya olan yataklarımız. Ama yataklarımızın ve odamızın gösterişini sağlayan yatak başlıklarıdır. Bu yüzden yatak başlıklarımızı değiştirmek odamızın da havasını değiştirmek demektir. Ama artık odamızın havasını değiştirmek için yatak başlıklarımızı değiştirmemiz gerekmiyor. Çünkü yatak başlıklarımızı yatak başlığı kaplamalarıyla kaplayabiliyoruz. Ve yatak başlıklarımızı değiştirmek kadar da masrafa girmemiş oluyoruz. Birbirinden farklı desen ve renklerde bir çok yatak başlığı kaplama modelleri mevcut. İsterseniz sizler için hazırladığımız yatak başlığı kaplama modellerimize bakalım.

Çift kişilik yatak başlığı kaplama İstanbul ‘ da daha çok rağbet gördüğü için yatak başlığı kaplama yapan firmalarda İstanbul ‘da daha fazla.

tek kişilik yatak başlıkları

Artık yatağınızdan sıkıldınız mı yatağınızı komple değiştirmenize gerek yok. Yatağınızın ve odanızın gösterişini sağlayan yatak başlığınızı görsellerden beğenerek kaplama yaptırabilirsiniz.

Çift kişilik yatak başlık kaplama

yatak başlık kaplamaları

Tek kişilik veya iki kişilik yatak başlık kaplama modelleri bulunmakta.

Tek kişilik yatak başlığı kaplama

yatak başlık modeli ve fiyatları

Her renkte,  her modelde, her zevke, her bütçeye uygun yatak başlık kaplama modelleri bulunmakta.

yatak başlıkları

Çift kişilik yatak başlık İstanbul bölgesinde daha çok ilgi görmekte.

yatak başlıkları kaplama modelleri

Birçok tarzda yatak başlık kaplama modelleri bulunuyor demiştik.

Kapitoneli yatak başlık kaplama modellerinden bir tanesi.

yatak başlık modelleri

Yatak başlığı kaplama fiyatları 100 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar genel olarak modele göre değişmektedir. Lütfen bize model göndererek fiyat alın.

Yukarıda görmüş olduğunuz yatak başlık kaplama modelleri görseldir. İstediğiniz, beğendiğiniz modelin benzerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.