Sultangazi koltuk takımları

Anasayfa : Koltuk İmalatı : Sultangazi koltuk takımları

Sultangazi Koltuk döşeme ve kaplama

İstanbul’un birçok yerine götürdüğümüz koltuk tamiri, döşeme ve kaplama hizmetlerimizi şimdi de Sultangazi halkının hizmetine sunuyoruz. Eskimeye yüz tutmuş koltuklarınızı atmayın Sultangazi koltuk döşeme ile bütün bu koltuklarınızı yenilemeye talibiz. Eskiyen, deforme olan, siz bıktıran koltuk döşemelerini de itina ile yeniliyoruz. Sultangazi koltuk deyince biz, biz deyince koltuk akla gelir ve Sultangazi halkı da hizmetlerimizden memnun kalır.

Servis hizmetlerimiz evden, işyerinden atölyeye olup bir telefonla evinize, işyerinize gelip koltuklarınızı yerinden alıp tekrar yerine bırakarak hizmette sınır tanımıyoruz. Sultangazi koltuk kaplama işlerinde de ne kadar iddialı olduğumuzu görecek. Kaplama ve döşeme işinde kullandığımız A sınıfı kaliteli sünger, kumaş ve diğer döşemelik ürünlerimizle verdiğimiz hizmetleri gördüğünüz de Sutangazi koltuk işlerinde de bizden başkasını aramayacak bundan sonra.

Bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve günümüze kadar kaliteli işçilik ve dürüstlüğümüzden ödün vermeyen firmamız tarafından Sultangazi ilçesinde de halkımıza hizmet vermekten mutluluk duyacağız.  Amacımız, siz Sultangazi’li müşterilerimize layık, ekonomik ve uygun şartlarda kaliteli, daima en iyi hizmeti verebilmektir.

Tamiri gereken, eski ancak sizler için manevi değeri olan koltuklarınızı da artık eskidi diye atmanıza gerek kalmadı. Sutangazi koltuk tamirinde de bizi seçecek, çünkü biz en iyisiyiz ve yaptığımız işin kalitesine garantimizi veriyoruz.

İstanbul’un her köşesine verdiğimiz servis hizmet ağımıza Sultangazi’yi de dâhil etmekten mutluluk duyuyoruz. Size hizmet için bir telefon kadar yakınız. Hizmet kalitemizle tanışıp bizleri tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Mobilyalarınızın uzayan ömrü ile onların kullanırken her baktığınızda size bizleri hatırlatacak.

Siz koltuklarınızda, koltuk takımlarınızda nasıl bir değişiklik istediğinizi bize söyleyin bizde size onu sunalım.

Ödemede sınır var hizmette sınır yok.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.