Çiçekli koltuk takımları

1533 defa okundu Yorumlanmadı , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Çiçekli koltuk takımları bayanların çok tercih ettiği koltuk takımlarından birisidir. Ama piyasada o kadar çok çiçek desenli, farklı model ve renkte çiçekli koltuk takımları var ki bayanlar seçim yaparken zorlanıyorlar. İşte tamda bu yüzden sizler için çiçekli koltuk takımlarını ele aldık. Koltuk takımları salonumuzun veya herhangi başka bir odamızın dizaynını direkt etkilediği için koltuk takımı seçimlerimizi yaparken çok dikkatli olmanız gerek. Oda ve diğer mobilyalarla, aksesuarlarla olan uyumunu iyi belirlememiz iyi seçmemiz koltuk takımını da ona göre almamız gerek. Şimdiki koltuk takımları gerek model bakımından gerek renk bakımından çok zengin durumda. Model ve rengin yanı sıra rahatlık ve konfor bakımından da fazlasıyla ilerlemiş durumda. Evlerin küçülmesiyle birlikte mobilyalarımızda küçülmeye başladı. Bizlerde evimize gelen misafirlerimizi nasıl ağırlayacağız diye düşünür olduk. Ama yeni koltuk takımları bizlere bunların cevabını en iyi şekilde vermekte. Yatak olabilme özelliğine sahip olan koltuk takımları bizlerin misafirlerimize karşı mahcup olmamamızı sağlıyor. Aynı zamanda da sandık özelliğine sahip koltuk takımları eşyalarımızı saklamaya yardımcı olurken evimizdeki kalabalık ortamda bu sayede gitmiş oluyor. İsterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz çiçekli koltuk takımı modellerini biraz inceleyelim.

koltuk takımları fiyatları

Her renkle uyum sağlayan çiçek deseni kendini kanıtlamış durumda.

İster kanepe olsun, ister köşe koltuğu olsun her mekana, her koltuk takımına yakışan çiçek desenleri…

 

koltuk takımı modelleri ve fiyatları koltuk takımı modelleri pembe çiçekli koltuk takımı modelleri

Beyaz, mavi, pembe, mor gibi bir çok renkle uyum sağlamış koltuk takımları…

Çiçekli köşe koltuk takımı modelleri…

çiçek desenli koltuk takımı fiyatları çiçek desenli koltuk takımı modelleri ve fiyatları

Çiçek desenli  koltuk denilince aklımıza ilk olarak pembe veya mor renklerde koltuklar gelse de çiçek desenleri artık hemen hemen her renkte koltukla uygulanmış ve uyum sağlamıştır.

çiçek desenli koltuk takımı modelleri çiçekli koltuk modelleri çiçekli koltuk takımı modelleri ve fiyatları çiçekli koltuk takımı modelleri

 

Çiçekli koltuk modellerini çok beğendiniz ama fiyatını yüksek buldunuz, veya koltuk takımını yeni aldınız ve çiçek desenli koltuk almadığınıza pişman oldunuz. Hiç sıkıntı değil. Çünkü çiçekli koltuk kılıfları ile koltuğunuzu kaplayabilir veya kaplatabilirsiniz .

İşte bazı çiçekli koltuk kılıfı ile kaplanmış koltuk takımları

çiçek koltuklu kılıflar çiçekli kılıflar

Çiçek desenli koltuklar 1500 tl ile başlayıp boyutuna göre fiyatı değişmektedir.

Çiçek desenli koltuk takımları 2500 tl ile başlayıp boyutuna göre fiyatı değişmektedir.

 

Yukarıda görmüş olduğunuz çiçekli koltuk takımı modelleri ve çiçekli koltuk kılıfları görseldir. Beğendiğiniz koltuk takımının benzerlerini firmamızdan temin edebilirsiniz

 

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz