Esenler koltuk kaplama

Esenler koltuk döşeme firması Esenler ilçesinde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda da kalifiye personel ile çalışmakta ve usta işçilik sunmaktadır. Esenler ilçesindeki müşterilerine titiz işçilik sonucunda koltuk döşeme, koltuk tamiri ve koltuk kaplama işi yapmaktadır.  Firmamızda kullanılan hammadde ve malzemeler kaliteli olup, kaliteden ödün vermemektedir. Esenler ilçesine koltuk döşeme, koltuk kaplama ve koltuk tamir alanlarında hizmet veren Esenler Koltuk tamiri, döşeme ve kaplama sanatında da modern ve klasik çalışmaları ile beğeni kazanmıştır.

Esenler koltuk kaplama

Faaliyet göstermiş olduğu koltuk döşeme, koltuk kaplama, koltuk tamir ve Esenler koltuk kaplama alanları ile ilgili yurt dışı ve yurt içinde her türlü fuar ve etkinliği sıkı bir şekilde takip eden şirket, bu sıkı takibinin mükâfatını da almaktadır. Aynı zamanda çağımızın pek çok firmasında bulunan online hizmet anlayışını da benimsemiş olan şirket, internet üzerinden her türlü sipariş, fiyatlandırma, reklam, tanıtım, online müşteri temsilcisi gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Koltuklarınızı Esenler ilçesinde evinizden aldırıp atölyeye geldikten sonra eski yüzleri ve süngerlerinin tamamı söküldükten sonra iskelet tamiratı yapılıp cilalı yerler zımpara edilir ve gerekli koltuk kaplama ve koltuk döşeme işlemi yapılarak tekrardan evinize teslim edilir. Firmanın kullanmış olduğu koltuk Döşeme Süngerleri yumuşak ve kalitelidir. Bu süngerler standart süngerlere göre daha dayanıklıdır. Destek katsayıları yüksektir. Koltuk döşemede kumaş seçimi çok önemlidir. Terletmeyen silinebilen yumuşak dokulu kumaşları tercih etmek gerekir. Kumaş temizliği yıkama talimatına uygun hareket edilmelidir ve kimyasal temizleyiciler kullanılmamalıdır. Bu bağlamda Esenler koltuk döşeme firmasında kumaş tercihinde bulunmak isteyen müşteri buradan beğeneceği kumaş ile koltuk döşemesini güvenli ve kaliteli olarak yaptırabilir.

Koltuk imalatı ve koltuk döşeme yaptığımız Esenler ilçemizin mahalleleri aşağıdaki gibidir:

Birlik · Çiftehavuzlar · Davutpaşa · Fatih · Fevzi Çakmak · Havaalanı · Kâzım Karabekir · Kemer · Menderes · Mimarsinan · Namık Kemal · Nenehatun · Oruçreis · Tuna · Turgutreis · Yavuz Selim

Semtler: Atışalanı · Karabayır · Üçyüzlü

Benzer Yazılar

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir