Koltuk döşeme malzemeleri

Herkesin merak ettiği detaylardan birisi de koltuk döşeme malzemeleri ile alakalı olarak hangi ürünlerin kullanıldığıdır. Marmara Koltuk olarak yıllarımızı bu işe verdiğimizden dolayı sizlere en iyi ve en dobra bilgileri verebileceğimizi düşündük. Bildiğiniz gibi koltukların en çok aranan özelliklerinden birisi rahatlıktır. Rahat koltuklar her zaman satış yapar. Koltuk döşeme süngerleri, bu anlamda olmazsa olmazlardan birisidir. Sizlere en rahat seçeneklerin sunulması açısından ürün sıralaması yaptığımız zaman bunun içerisinde sünger modelleri mutlaka ki önemli bir yere konulmalıdır. Günümüz koltuklarında teknolojiye çok daha yatkın ve çok daha farklı materyallerin de kullanılmaya başlanması oldukça etkin seçenekleri de beraberinde getiriyor diyebiliriz.

Koltuk döşeme pamuğu yine aynı şekilde en çok dikkat çeken ürünlerden birisi durumunda. Pamuklar, genel itibari ile koltuğun görünmeyen yüzeylerinde koruyucu görevi görür. Günümüz yeni nesil koltuklarında çok fazla tercih edilmez ancak koruyucu dediğimiz zaman bizler daima pamuk tercih eder ve koltuğun uzun ömürlü kullanılabilmesine yardımcı oluruz. Bu da müşteri odaklı hizmetlerimizden birisidir.

Koltuk döşeme astarları da yine aynı şekilde olmazsa olmazlardan birisidir. Astar seçimi genellikle koltuğun genel yapısı dikkate alınarak yapılır ve birçok farklı astar modeli olması nedeni ile özellikle iyi tercih edilmelidir. Bu işin uzmanları, kısa vadede koltuğun türüne göre en uygun astar modelini seçerek müşteriye önerirler ya da üretim safhasında kullanırlar.

Koltuk döşeme kumaşları ise bu anlamda en büyük önemi arz ediyor. Koltuk döşemelerinde kullanılan kumaşların her anlamda kaliteli olması gerekiyor ki ürün kısa zaman içerisinde en iyi satış rakamlarına ulaşsın ve firma bu ürünün maliyetini kısa vadede çok daha iyi bir şekilde çıkarabilsin. Dolayısı ile müşteri de kaliteli ürünlere çok daha uygun fiyatlar ile ulaşsın. Koltuklarda deri kullanımı da fazlası ile artmıştır. Hakiki deri ile üretimi yapılan koltuklar maddi anlamda ciddi şekilde tuzlu olacaktır. Ancak yapay (suni) deri ile üretilen koltuklarımıza çok daha uygun fiyat seçenekleri siz değerli müşterilerimizi bekliyor olacak.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir