Şark köşesi; dekorasyon sektöründe eski Anadolu ve Osmanlı kültüründen kalma motiflerin ön plana çıktığı bir tasarım modeline nedir. Ahşap sedir modelleri ve yer minderleri olarak iki şekilde şark odası kurulur. Tabii sedirli modelde yine minder kullanılmaktadır. Ahşap sedirler isteğe göre bazalı yani sandıklı olarak da üretilmektedir. Dileyen müşterilere yatak mekanizmaları da ilave edilebiliyor. Burada sedir ve minder takımları daha çok evlerde salon, oturma odası, misafir odası, bahçe, teras, balkon gibi mekanlarda kullanmak için üretilmiş konforlu ve dayanıklı ürünlerdir. Kafe ve restaurant gibi mekanlara biraz lüks gelebiliyor.

Şark odası sahibinden
SEMAZEN

Şark köşesi sedir modelleri aşağıdaki gibidir. Ufak resimleri tıklayarak büyük şekilde görebilirsiniz. Bir altta da minder modelleri bulunmaktadır. Dilerseniz burada gördüğünüz sedir takımlarına aşağıda bulunan minder modellerini uygulayabiliriz.

Şark köşesi dekorasyonu

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

SEDİR MODELLERİ

Sedir takımları gürgen ağaçtan üretilmekte olup dayanıklı ve uzun yıllar kullanıma uygundur. Dilerseniz ahşabın kendi rengi, yani naturel olarak boyana bildiği gibi, beyaz, mavi, kahve rengi, ceviz gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Standart sedir ölçüleri bellidir. Fakat özel olarak çalışmalarımız mevcuttur.

Şark köşesi sedir
HAKAN

 

ŞARK KÖŞESİ MİNDERLERİ

Şark odası minderleri, modern ve klasik kumaşlardan yapılmak üzere iki kısımdır. Burada görmüş olduğunuz modelleri inceleyerek hem klasik ve hem de modern şark köşelerini görebilirsiniz. Minder ölçüleri daha çok 90 yada 100 cm’dir. Kalınlar çoğunlukla 10 cm. En daha çok 60 yada 70 cm olarak üretiliyor. Bunlar standart ebatlardır. Fakat müşteri isteği doğrultusunda farklı olarak özel ölçü şark köşesi üretimi de yapmaktayız.

Şark köşesi almak isteyenlerin en çok merak ettiği esaslardan biri de şark köşelerinin fiyatlarıdır. Fakat şark köşesi deyince herkes aynı şeyi anlamaz. Kimisi şark köşesi deyince döşek minderler anlar, kimisi sedir anlar. Bir de şark köşelerinin nerede kullanacağınız da çok önemlidir. Çünkü her şark köşesinin kalitesi ve malzemesi farklı üretilir.

Bu bakımdan öncelikle sarkdekorasyon.com yada sarkkoseleri.com adreslerimizi ziyaret ederek birkaç model beğenin. Burada seçtiğiniz modelin ismini not ettikten sonra irtibat adres yada telefon ile bize ulaşın. Müşteri temsilcimize nasıl bir model istediğinizi ve nerede kullanacağınızı muhakkak belirtin. Sedirin ebatları hakkında da bilgi vermeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun ve ekonomik fiyatı istediğiniz kalitede sedir yada şark köşesi minderleri fiyatlarını belirtecektir.

Minder fiyatları hakkında özetleyecek olursak, fiyat kalite, ölçü ve hangi ürün ve ortam için şark köşesi yada minderleri… Bu üç unsur fiyatı belirleyen ölçüdür.

Şark Köşesi Minderleri ve Fiyatları

Standart minder fiyatı: 350 TL’dir. Bu fiyatta KDV ve nakliye dahil değildir. Minderlerin standart ölçüsü 70×90 cm’dir. Sırt yastığı ölçüleri 40×90 cm’dir. İndirim ve kampanya dönemlerinde bu fiyatların düşeceğini unutmayın. Yukarıda vermiş olduğumuz 350 TL fiyat 10 cm lik standart ölçüler için geçerlidir. Minder kalınlığı ve farklı işçilikler fiyatın yükselmesine sebep olacağını unutmayın. Burada vermiş olduğumuz fiyat ilerleyen dönemlerde değişim gösterebileceğini de hatırlatır, sipariş vermeden önce fiyat teyit etmeyi unutmayınız.

20 CM minder fiyatı: 450 TL
30 CM Minder Fiyatı: 550 TL
40 CM Minder Fiyatı: 600 TL

Sandalye minderi, salıncak minderi, şezlong minderi ve bahçe mobilyaları minder modelleri için lütfen fiyat alınız.

Bu yazımızda size minder fiyatları hakkında bilgi verdik. Modellerimizi inceleyerek müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz.