Koltuk örtüsü modelleri ve fiyatları

Koltuk örtüleri hem koltuklarımızı kirden tozdan koruyor hem de farklı renk ve modelleriyle evlerimizin dekorasyonunda bir yenilik yapmamızı sağlıyor. Şimdi son derece kaliteli kumaşlardan, zengin renk ve desen çeşitleriyle yapılan koltuk örtüleri oturma odaları ve salonlarda farklı bir şıklık yaratıyor. Koltuklar döşemeleri kirlendiğinde onları çıkarıp yıkayamayız. Özellikle üzerinde lekelenmeler olduğu zaman lekeleri çıkarmak da zordur. Lekeler çıkarılırken o bölgede tahrişler olur ve renkler de solabilir. Küçük bir leke yüzünden de koltukların görünümü bozulabilir. Ama koltuk örtülerini kolayca çıkarıp yıkayabiliriz. Koltuklarınızı çok şık koltuk örtüsü modelleri ile dış etkilerden koruyabilirsiniz.

Fiyatlar seçeceğiniz kumaşa göre ve koltuk modeline göre değişmektedir. Mesela sadece örtü şeklinde mi koltuk yüzü almak istiyorsunuz? Yoksa koltuğun kalıbına göre bir kılıf mı sipariş vermek istiyorsunuz. Bu ikisi arasında ciddi fiyat farkı olduğunu belirtmiş olalım. Tabii bu arada kumaş örneklerimizi de incelemeyi unutmayın.

Ayrıca koltuk takımları her zaman alınacak ürünler değildir. Beğenerek ve evimizin dekorasyonuna uygun olduğu için aldığımız koltuk takımları oldukça pahalı ürünlerdir ve örtü değiştirilir gibi değiştirilemezler. Koltuklarımızın uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kalması için de koltuk örtüleri çok işlevseldir. Koltuk örtüsü fiyatları çok farklılık gösterse de bir koltuk takımı kadar pahalı olmayacaktır. Değiştirilmesi gerektiğinde bize çok pahalıya mal olmayacaktır. Günümüzde koltuk örtüleri ev tekstilinin en önemli parçaları haline geldi. Birbirinden güzel, şık ve modern tasarımlı koltuk örtüleri ile dekorasyonlarımıza dilediğimiz görüntüyü verebilmekteyiz. Özellikle giydirme koltuk örtüsü modelleri tam bir koltuk şıklığı vermektedir. Özellikle kumaşlardaki renk zenginliği her dekorasyon tarzıyla uyum sağlamaktadır. Düz sade renklerle hazırlanmış koltuk örtüleri yanında birbirinden güzel desenli örtüler de her zevke hitap etmektedir. Çok önemli bir husus da örtülerin hazırlanmasındaki işçilik kalitesidir. Dikiş kalitesi iyi olmayan bir koltuk örtüsü arzuladığımız şıklığı sağlamayacaktır.

Koltuk örtülerinizin şık ve modern olmasını istiyorsanız referansları güçlü bir atölyede yaptırmalısınız. Marmara koltuk olarak en şık ve en kaliteli koltuk örtüsü modellerini biz yapıyoruz. Sizi kumaş, renk ve model seçimi için atölyemize bekliyoruz. Koltuk örtüsü modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere de web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişim kurarsanız elemanlarımız renk ve kumaş kataloğu ile size gelecektir. Siz renkleri incelerken elemanlarımız da ölçüleri alacaktır. En uygun fiyatlarla ve en modern tasarımlarla hazırlayacağımız koltuk örtülerini en kısa sürede teslim edeceğiz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.