Beyaz deri köşe takımları

Herkes yaşadığı alanların hem rahat olmasını hem de göz zekine hitap etmesini ister. Bu nedenle ev ve iş yeri dekorasyonları her dönem önemli bir konudur. Mobilya ve aksesuar seçimi, renklerin uyumu güzel bir dekorasyonun ana unsurlarıdır. Dekorasyonda aydınlık, ferahlık ve huzur ortamı yaratmak isteyenlerin ise renk tercihi beyaz oluyor.

Beyaz koltuklar renkli aksesuarlarla çok güzel bir uyum sağlıyor ve mükemmel bir görsellik ortaya çıkıyor. Kumaş ya da deri koltuk takımlarına beyaz renk çok yakışıyor. Bu arada son yılların koltuk trendi köşe koltuklarıdır. Köşe koltuklar salonlarda daha modern bir atmosfer yaratıyor. Özellikle beyaz deri köşe koltukları dekorasyonları daha da zenginleştiriyor.

Marmara koltuk firması olarak deri köşe koltuklarda da en şık tasarımlı ürünleri imal etmekteyiz. Firmamızın ürünleri arasında birbirinden şık ve farklı tasarımlı köşe takımları bulunuyor. Beyaza hayat veren tasarımlarla köşe koltuk takımlarımız en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Çok çeşitli modellerimiz arasında sizin zevkinize ve evinizin genel dekorasyonunuza uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız.

Beyaz deri köşe takımları tercih edildiğinde salondaki diğer eşyaların, duvarların, halı ve perdelerin rengi de özenle seçilmelidir. Her şeyin beyaz olduğu bir dekorasyon gözü yoracak ve soğuk bir görüntü oluşturacaktır. Bu nedenle diğer eşyaların birbiriyle uyumlu farklı renklerde olması gerekir. Ayrıca beyaz deri koltuklara çok şık yastıklarla da canlılık katabilirsiniz. Beyaz deri koltuklar dekorasyonlarda rahatlık sağlar ama kombin yapmada özel bir özen gösterilesi gerekiyor.

Firmamız en kaliteli suni derilerden mükemmel tasarımlarla ve kaliteli işçilikle koltuk imalatı yapmaktadır. Size özel tasarımlar da hazırlamakta ve özel imalat da yapmaktayız. Firmamızın sağlam ve dayanıklı koltuklarını uzun yıllar deforme olmadan kullanacaksınız. Ayrıca fiyatlarımız da piyasaya göre çok daha uygun düzeydedir. Firmamız kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla imalat yapmaktadır. Köşe koltuk takımları almadan önce firmamızın modellerini mutlaka görmeli ve fiyatları hakkında bilgi almalısınız. Web sitemizden bunları öğrenebileceğiniz gibi bize telefon ederek de bilgi alabilirsiniz. Salonlarınıza beyaz deri köşe takımları ile arzuladığınız yeniliği getirebilirsiniz.

Beyaz deri koltuktan mürekkep lekesi nasıl çıkarılır? Deri koltuk nasıl temizlenir.

Mürekkep lekesi olan suni deri yada hakiki deri koltuklarda alkollü bez yada kolonya ile silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aşırı derece baskı uygulamanız deri yüzeyinde yıpranma yapabileceğini unutmayın. Normal zamanlarda, rutin temizleme işlemlerini nemli bezle yapabilirsiniz.

Son olarak eskiyen deri koltuk modellerinizi deri boyası alarak yenileme yada renk değişikliği yapabilirsiniz. Beyaz, siyah, kahve ve krem gibi deri boyası renklerini kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.