Özel ölçü sipariş köşe koltuk

Son yılların en çok tercih edilen koltukları köşe takımları oldu. Evlerin oturma odalarında, salonlarında ve ofislerin bekleme salonlarında köşe takımları çok şık duruyor ve aynı zamanda daha rahat bir oturma ve sohbet edebilme imkanı sağlıyor. Köşe koltuk takımlarının bulunduğu salonlar çok daha modern bir görünüme sahip oluyor. Ancak bu güzel görünümün sağlanması için öncelikle köşe takımlarının salonun büyüklüğüne ve şekline göre doğru seçilmesi gerekir. Evlerin salonları her zaman aynı ölçülerde olmayacaktır ve teşhirdeki köşe takımları sizin salonunuza uygun ebatlarda olmayabilecektir. Bu durumda özel ölçü köşe takımları tercih edilmelidir.

Marmara koltuk olarak değişik ölçülerde köşe takımları imal ediyoruz. 300-250, 320-280, 320-170 cm gibi çok farklı seçenekler firmamız ürünlerinde bulunuyor. Genellikle de müşterilerimiz ürünlerimiz arasında kendi salonlarına ve oturma odalarına uygun ölçülerde köşe takımıbulabiliyor. Doğru ebatlardaki köşe takımlarıyla salonlarınıza yepyeni bir hava getirebilir ve hayal ettiğiniz bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz. Tabi dekorasyonu zenginleştirmek için köşe takımlarıyla uyum sağlayacak sehpalar, süs eşyaların seçimi de önemlidir. Ancak mevcut köşe takımlarımız içinde sizin istediğiniz ebatlarda bir model bulamıyorsanız, biz dilediğiniz ölçülerde köşe takımını sizin için imal edebiliriz. Özel ölçü köşe takımları için bizi aramanız yeterlidir. Deneyimli elemanımız hemen adresinize gelecek ve köşe takımını koymayı düşündüğünüz yerin ölçülerini alacaktır. Tasarımcımız da bu ölçülerde en iyi görüntüyü verecek köşe takımı modelini tasarlayacaktır. Bu arada kumaş tercihinizi, renk ve desen tercihinizi de alıyoruz ve arzu ettiğiniz köşe takımını düşündüğünüzden de kaliteli ve şık olarak imal ediyoruz.

Özel ölçü köşe takımları için bilmediğiniz, güvenmediğiniz firmalara gitmeyiniz. Firmamız bugüne kadar yapmış olduğu özel siparişlerin kalitesi ve şıklıklarıyla müşteri memnuniyeti sağlamış bir firmadır. Biz tüm ürünlerimizde kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve mükemmel bir işçilikle imalat yapıyoruz. Kalite yanında fiyatlarımız da son derece uygundur. Dilediğiniz ölçülerde köşe takımlarını en uygun fiyatlarla size teslim ediyoruz. Firmamız için günü kurtaran fiyatlar önemli değildir. Önemli olan müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir. Uygun fiyatlarımız yanında taksit imkânları da sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.