Özel tasarım berjer koltuk

Özel tasarım modern ve klasik yada retro tarzı dekoratif berjer modelleri firmamız tarafından üretilir toptan ve perakende olarak satışa sunulur.

Berjer koltuk takımlarının ayrılmaz parçası oldu. Ancak berjer tekli koltuk olarak anlaşılmamalıdır. Tekli koltuklar ikili ve üçlü koltuğun tamamlayıcısı olarak ve aynı modelde oluyor. Oysa berjerler gerek tasarım gerekse renk olarak koltuk takımından farklı oluyor. Ama bu farklılığı ile de bir bütünlük ve uyum sağlıyor. Berjerler salonlarda estetik ve canlı bir köşe oluşturuyor. Tekli veya ikili berjerler salonlara farklı bir görsel katan dekoratif ürünlerdir. Berjerlerin bulunduğu köşeler aydınlatma ürünleri, sehpalar ve raflarla tam bir sohbet köşesi haline geliyor.

Marmara koltuk firması olarak klasik ve modern tarzda sayısız berjer koltuk imal ediyoruz. Çarpıcı ve göz alıcı tasarımlara sahip olan berjer takımlarımız renkleriyle de hayranlık uyandırıyor. Ancak salonunuz için çok daha farklı bir ürün düşünüyorsanız size özel sipariş berjer koltuk tasarımı da yapıyoruz. Özel siparişleriniz için bizimle iletişim kurarak tasarımcılarımızla görüşebilirsiniz. Sektörün en iyi tasarımcılarıyla çalışan firmamız en güzel tasarımlarla en kaliteli berjer koltukları sizin için imal edecektir. Berjerler diğer koltuk takımlarıyla aynı modelde ve aynı renkte olmayacaktır. Hatta berjer renklerinde tezat renkler daha çok tercih edilir. Böylece ortam daha canlanmış olacaktır. Renklerin dekorasyonun geneline uygun olması ve bir bütünlük oluşturması yanında berjerlerin rahat bir oturma şekli sağlaması da çok önemlidir. Bu nedenle yüksek sırt kısmı, oturma kısmı ve kolçakların en iyi oturma şeklini sağlaması ve oturanları rahat ettirmesi gerekir. Bu nedenle tasarımda sadece görsellik değil, rahatlık da göz önüne alınır ve buna göre tasarlanır.

Özel sipariş berjer tasarımı için tasarımcılarımız salon dekorasyonunu inceler ve en iyi berjer tasarımı için size de önerilerde bulunur. Sizin zevkinize beklentilerinize en uygun tasarımı hazırlar. Firmamız tasarıma uygun kaliteli bir işçilikle berjer koltukları üretecektir. Size sunduğumuz kumaş çeşitleri en kaliteli ürünler olacak ve kullanımı da temizliği de çok rahat olacaktır. Sınırsız renk seçeneğimiz de bulunmaktadır. Özel tasarımlarla hazırlanan berjer koltukların fiyatları da çok uygun olacaktır. Firmamız kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla koltuk üretimi yapmaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.