Çocuk park yatak minderi

Park yatak imalatı yapan Marmara Koltuk’a hoşgeldiniz. Bu konumuzda size park yatak ölçüleri ve kalitesi noktasında bazı bilgiler vereceğiz. Park yataklar piyasada oldukça fazla satılan, rahatça bulabileceğiniz ürünlerden biridir. Özellikle eticaret sitelerinde bu ürünlerden yüzlerce çeşit ve fiyat aralığı bulunuyor. Kimisi çok uygun fiyata kimisi ise çok yüksek fiyata satılıyor. Bunların arasında fark ne olabilir ki? Tabii ki sizin de kafanız karıyor hali ile.. Öncelikle şunu hemen belirtelim ki, piyasada bolca ucuz yatak bulabilirsiniz. Ama sizin aradığınız ürün bebeğiniz için kaliteli olan ise, piyasa ortalamasının altındaki bu ucuz ürünlere yönelmeniz doğru olmaz. Öncelikle kalitesiz yay ve süngerden yapılmış yataklar çocukların omurilik sistemine zarar verdiğini belirtelim. Bununla beraber üründe kullanılan kalitesiz ham maddeler bebeğin sağlığına da zarar verebilir.

Oyun park yatak için sünger yatağı tavsiye ölçüleri 60×120, 70×120, 70×110 şeklindedir. Standart ölçülerin dışında özel yarı ve full ortapedik yatak fiyatları almak için aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz. Fakat bunun öncesinde sünger yataklarla ilgili bazı bilgiler sunduğumuz bu makaleyi okumanızı tavsiye ederiz.

Çocuk Park yatak minderi

Şimdi gelelim firmamız tarafından üretilen sünger park yataklarına. Firmamızın üretmiş olduğu sünger yataklar kılıflı, yıkanabilir ve yaysızdır. Keten kumaşa benzer, amerikan bezi diye bilinen kumaşlardan yada pamuklu dokuma kumaşlardan üretilmektedir. Süngerler sert en düşük 22 DNS en yüksek 32 DNS’dir. Süngerlerin etrafı elyaf ile sarılı olduğundan yüzeyde ince bir yumuşak doku oluşur. Yataklarda yay olmaması hem ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor ve hem de gerçek ortapedik yatak kalitesi sunuyor. Bununla beraber metal yaylı yatakların bebek sağlığı için olumsuz etkisi olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Siparis ver

Minderlerimiz fermuarlı ve kılıflar çıkarılabilir özelliktedir. Türkiye’nin birçok bölgesine adrese teslim olarak ürünler kargolanır. Kargo firmaları ile indirim anlaşmamız olduğu için indirimli olarak ödeme yaparsınız.

Park Yatak Kenar Yan Koruma Minderi

Park yatakların bazı modelleri yan korumaya ihtiyaç duymuyor. Çünkü kendinden korumalı. Fakat bazı park yatakların kenar korumalar oldukça yetersiz. Bunun için kendiniz yan koruma sünger minder sipariş vermeniz gerekiyor. Bununla ilgili ölçüleri belirledikten sonra sipariş bölümünden sipariş verebilirsiniz. Fiyat hesaplama tablosu size yardımcı olacaktır 🙂

Siparis ver

Sünger Park Yatak Ölçüleri

Burada size standart ölçüleri veriyoruz. Fakat sizin park yatağınızın ölçüsü farklı ise aşağı panelden yazarak fiyat alabilir yada fiyat tablosunu kullanabilirsiniz.

60×120 Park Yatak

70×110 Park Yatak

70×120 Park Yatak

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. 8 tane 3cm kalınlığında 50×50 ebatında.4 tane 3cm kalınlığında 40×40 ebatında 32dns sünger ve bunların üstünü sarabilecek ölçüde elyafa ihtiyacım var. Bana maliyetini ve bodruma gönderebilmeniz mümkünmü bildirirseniz teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir