Pembe dinlenme koltuğu modelleri fiyatları

Büyük salonlarda eskiden beri görmeye alışık olduğumuz hatta Türk sinemasının unutulmaz filmlerinde oyuncuların üzerine ayaklarını uzatarak oturduğu ve dinlendiği koltuklar yine moda oldu. Kraliçelerin koltuğu olarak da bilinen ve adını ünlü Fransız komutan Napolyon Bonapart’ın eşi kraliçe Josephin’den alan Josephin koltuğu muhteşem görüntüsü ile dikkat çekiyor. Üzerine oturduğunuz zaman kendinizi kraliçe gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

Zarif ve asil görüntüsü ile Kleopatra koltuğu için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Modern dinlenme koltuğu modelleri, fiyatları öyle zannedildiği kadar pahalı değildir. Eğer kullanacak yeriniz varsa, salonunuz müsait büyüklükte ise hiç durmayın ve bu harikulade koltuklardan birini satın alarak bir anda evinizi kaliteye boğun.

Arkası olan ama diğer tarafında kolçak ve sırt dayama bölümü bulunmayan bu dinlenme koltukları Marmara Koltuk garantisi ile satılmaktadır. Koltuk alanında söz sahibi olan firmanın ürünlerini kullanmaya doyamayacaksınız. Klasik dinlenme koltuğu josefin modelleri fiyatları bütçeleri sarsmayacak gibi düzeylerdedir. Koltuk takımlarınızla uyumlu renklerde alacağınız bu koltuklardan biri ile farkındalık yaratmak sizin elinizde.

Tarz sahibi olan insanları evleri onların yansıması gibidir ve kişilikleri hakkında size hemen fikir verir. İşte Josephin ve Kleopatra koltukları böyle bir etki ile sizin kişiliğinizi ele vereceklerdir. Dinlenme koltuğu adı altında satılan bu muazzam güzellikteki koltuklarla evinizin havası birden değişime uğrar.

İstanbul’da modern ve klasik dinlenme koltuğu imalatı yapan firmamıza istediğiniz kumaş deseninden sipariş verebilirsiniz. Adresinize kadar gönderdiğimiz rahat ve kaliteli koltuklarımız garantili olarak satışa sunulmuştur.Ayak uzatarak oturmanın keyfini yaşayabileceğiniz dinlenme koltuklarının kumaşları da aynı kendileri gibi kaliteli kumaşlardan seçiliyor, saten ve kadife bu koltukların temel kumaşlarıdır. Ama sizin istekleriniz ile de kumaş ve renk değişikliğine gidilebilinir.

Evinizin ambiansını ortaya koyacak ve dekorasyonunuzun zenginleşmesine neden olacak dinlenme koltuklarınızda oturmanın tadına doyamayacaksınız. Dekoratif dinlenme koltuğu modelleri, fiyatları Marmara Koltuk güvencesi ile hiç de çok değildir. Yaratacağı şıklık ve estetik güzellik karşısında ödenecek paranın azlığı sizi şaşırtmasın. Konuklarınız bile bu koltuğa uzanarak vakit geçirmek isteyeceklerdir. Kral ve kraliçelerin koltuğu olarak da biline n bu koltukların konforu sizi hemen etkisi altına alacaktır. Gelin bir göz atın ve ne demek istediğimizi anlayın….

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir