TV Baba Koltuğu Fiyatları – Kitap Okuma – Televizyon Koltuğu

Evde sinema odası yapıyorsanız modern ve rahat bir TV koltuğuna yada yuvarlak berjer modeline ihtiyacınız var demektir. Yumuşak ve adeta içine gömüleceğiniz konforlu bir baba koltuğu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Dinlenme koltuğu imalatı yapan firmamız, kaliteli ve garantili olarak televizyon koltuğu satışı yapıyor. Genel olarak ülkemizde geçmişten günümüze vazgeçilemeyen konulardan birisi de televizyon koltuğu modelleri olarak dikkatleri çekiyor. Evlerde keyif yapmak, yorucu iş hayatının vermiş olduğu sıkıntılardan biraz uzaklaşmak için herkesin hayali rahat bir şekilde televizyonun karşısına geçmek ve gündemi takip etmektir. Bu tip koltuklar genel itibari ile evin en büyük tarafından tercih edilen ve sevilen koltuk modellerinden birisidir. TV koltuğu imalatı konusunda Marmara koltuk olarak sizlere en iyi hizmeti sunduğumuzu öncelikle belirtmek istiyoruz. Kısa vadede sizlere en iyi örnekleri en kaliteli malzemeler ile geliştiriyor, en uygun fiyatlar ile kısa zaman içerisinde tedarik edebilmeniz için çalışmalarımızı detaylandırıyoruz. Ürettiğimiz bazı örnekler aşağıdaki resimlerde sizlere sunuluyor.

Baba Koltuğu Modelleri

 

Televizyon koltuğu baba koltuğu fiyatları genel itibari ile değişiklik gösterir. Markalardan almak istediğiniz zaman genel olarak normal fiyatının üzerine bir de marka bedeli biner ve sizler de çok ciddi ücretler ödemek durumunda kalırsınız. Ancak bizden alacağınız tüm ürünlerde en uygun fiyatlar sizlere sunuluyor ve herhangi bir sorun yaşamamanız için en iyi hizmet sağlanıyor.

 

Kitap Okuma Koltuğu Özellikleri

  • Müşterinin tercihine göre kumaş seçenekleri.
  • Müşteri tercihine göre sert-yumuşak sünger
  • Yıkanabilir minder ve yastık
  • Üst kalite iskelet, sünger ve kumaş.
  • İsteğe göre özel ölçü.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Baba Koltuğu Fiyatları

  • 100×100  1000 TL (Kısa bir süreliğine kampanya fiyatı. )
  • 110×110 2800 TL
  • 120X120 3800 TL
  • 140×140 5800 TL
  • (Kollarda bulunan aksesuarlar ve nakliye fiyata dahil değildir.)

 

 

Evde sinema keyfi için deri yada nubuk konforlu televizyon koltuğu modelleri son birkaç sene içerisinde önemini yitirmiş gibi görünüyor. Deri koltuklar genel itibari ile kış aylarında insanların çok da fazla tercih etmediği koltuk türlerinden birisi olarak da nitelendirilebilir. Dolayısı ile seçimlerinizde bu gibi ince detayları çok daha göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

 

 

İstanbul televizyon koltuğu satışı konusunda firmamız ile birlikte sizlere hizmet veren daha farklı birçok firma vardır. Uygun fiyatlı ancak bir o kadar kaliteli, rahat ve göze hitap eden baba koltuk modelleri arayışı içerisindeyseniz sizlere en iyi örneklerimizi yukarıda sunmuş bulunuyoruz.

 

Kitap okuma koltuğu modellerinde genel itibari ile iyi bir hediye olarak da nitelendirilebilir. Aile büyüklerinin ayaklarını rahatlıkla uzatabilecekleri ve keyif alacakları bir deneyimi onlara sunmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki resimler ürünlerimiz ile alakalı olarak fikir sahibi olabilmeniz için en iyi örnekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ya da konu ile alakalı olarak görüşlerinizi aşağıdan bizlere iletebilirsiniz.

 

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: fopen(gh-cache/96e3e626e020c6c7e66265c4e2516012): failed to open stream: No such file or directory in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 93

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 94

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 95