Eyüp koltuk döşeme

218 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

EYÜP’ÜN KOLTUKLARINI YENİLEMEYE TALİBİZ

İstanbul’un birçok semtinde vermiş olduğumuz koltuk tamiri, döşeme ve kaplama hizmetini Eyüp halkının da hizmetine sunuyoruz. Eskiyen koltuklarınızı atmayın Eyüp koltuk döşeme ile bütün eskiyen koltuklarınızı yenilemeye talibiz. Eskiyen, göz zevkinizi bozan, bıktığınız koltuk döşemelerini de itina ile yeniliyoruz. Eyüp koltuk deyince biz, biz deyince koltuk akla gelir ve Eyüp halkı da hizmetlerimizden memnun kalır.

Eyüp koltuk tamiri işinizi de bize bırakabilirsiniz, eskiyen, boyası cilası kaybolan koltuklarınızı bizim tecrübeli ellerimize emanet ediniz. Eskiyen koltuklarınızı ister orijinal haliyle isterseniz de model değişikliği yaparak yensinden daha da yeni hale getiriyoruz. Eskiyen tamire ihtiyacı olan, döşemesi, kaplaması değişecek olan koltuklarınızı bizzat evinizden alarak iş bitimi tekrar evinize teslim ediyoruz, sizleri yormuyoruz.

eyüp koltuk imalat ve satış

Eyüp koltuk kaplama işinde de zengin desen ve renk kataloglarımızla hizmetinizdeyiz. Eskimiş ve sizin için manevi değeri olan, atmaya kıyamadığınız o eski koltuklarınız, işinin ehli elemanlarımız tarafından son model alet ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak eski haline getirilmektedir, hatta isterseniz farklı bir model veya döşemede yapılabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bugüne kadar kaliteli işçilik ve dürüstlüğümüzden ödün vermeyen firmamız tarafından Eyüp ilçesinde de halkımıza hizmet vermekten mutluluk duyacağız.  Amacımız, siz Eyüp’lü müşterilerimize layık, ekonomik ve uygun şartlarda kaliteli, daima en iyi hizmeti verebilmektir.

Siz Eyüp’lü müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. İşyerimize gelin, misafirimiz olun, çayımızı için. Elimizde yapılmakta olan işleri ve kullandığımız malzemeleri ve aletleri kendi gözlerinizle görün ve içiniz rahat olarak, sizin için değerli olan koltuklarınızı bize emanet edin.

Siz bize koltuğunuzu eski verin, biz size orijinal iade edelim.

Eyüp ilçesi koltuk döşeme ve diğerleri için hizmet vermekte olduğumuz mahalle ve semtlerin listesi aşağıdaki şekilde sıralanmıştır:

Ağaçlı · Akpınar · Akşemsettin · Alibeyköy · Çırçır · Çiftalan · Defterdar · Düğmeciler · Emniyettepe · Esentepe · Göktürk · Güzeltepe · Işıklar · İhsaniye · İslambey · Karadolap · Merkez · Mimarsinan · Mithatpaşa · Nişanca · Odayeri · Pirinççi · Rami Cuma · Rami Yenimahalle · Silahtarağa · Sakarya · Topçular · Yeşilpınar

Semtler: Edirnekapı · Kemerburgaz · Otakçılar · Rami

Eyüp ilçesinin bütün mahalleleri başta olmak üzere çevre ilçe ve semtlerin tamamı Marmara Koltuk tarafından hizmet alanı içinde olup, aşağıdaki hizmetlerin tamamı firmamız tarafından garantili şekilde sunulmaktadır.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Fatih koltuk döşeme başlıklı makalemizde fatih koltuk, fatih koltuk döşeme ve fatih koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz