Koltuk üretimi i̇stanbul

Koltuk üretimi tamamen bir sanat işidir. Ona en güzel şekilde biçim vermek, renk seçeneklerini ayarlamak estetik olarak göze hitap eden bir şekil vermek zanaattır. Bu da iyi bir döşeme ustası demektir. Koltuk üretimi eskiden beri Türkiye’nin ileri gelen sektörlerinden biridir. Ağırlıklı olarak , Bursa ve Kayseri gibi illerde koltuk imalatı aktif rol oynamıştır.

Fakat son senelerde hızlı üretim ve fabrikalaşma, yani atölyeden fabrikala modeline geçme süreci koltuktaki estetiği bitirdi. Bundan 15-20 sene evveline gittiğinizde, sokak aralarında koltuk iskeleti yapan ustalar gördüğünüzü hatırlarsınız. Ve o ustalar sabahtan akşama kadar ellerinde alet adavatla ağaçlara şekil vererek çeşitli mobilya motifleri üretirlerdi. İşte yazımızın başında bahsettiğimiz koltuk üretmek bir sanat ve sanatçı işidir cümlemizden kastımız da budur. Peki o sanat eskilerde mi kaldı? Aslında biraz öyle oldu. Bu tür çalışmalar yapan ustalar yine var. Yok değil. Fakat sayıları oldukça az. Üstülik bu tür sanat adamları zor geçim sağlıyor. Ne kadar hazin bir durum değil mi?

koltuk-uretimi-istanbul

Son senelerde fabrikalaşan koltuk üreticileri Türkiye’de sayılarını artırıyorlar. Bununla beraber Türkiye koltuk ve mobilya imalatı konusunda genişleyen bir sektöre sahip. İhracat rakamları günden güne artış gösteriyor. Özellikle araplar koltuk piyasasında aktif müşterilerden.

Koltuk firmaları 2018 yılında yeni ürünlerini sergilemeye devam ediyor. Her geçen gün farklı desen ve renkte değişik ebatlarda yeni koltuk tasarımlarıyla karşı karşıyayız. Aslında koltuk modellerinin artması bir yönden avantaj iken diğer yönden de dezavantajdır. Çünkü model ve renkler çoğaldıkça insanların karar vermesi zorlaşıyor. Fakat yeni koltuk tasarımları oldukça sade ve şık görünüyor. Marmara Koltuk olarak da bu yıl yeni koltuk, sedir ve minder modellerimizin tasarımlarını tamamladık. Şu an ziyaret etmiş olduğunuz web sayfamızda yeni koltuk takımları ve koltuk köşelerini yayınladık. Yüzlerce modern, avangart ve klasik model seçenekleri arasından tarzınıza uygun en güzel koltuk modelini seçebilirsiniz. Koltuk takımı modellerimizle hedefimiz müşterilerimizi hem kalite ve hem de konfor açısından memnun etmek. Köşe koltuklar, kanepeler, josefin ve berjer modelleri dahil olmak üzere tüm koltuk takımları eviniz için hem bir dekor malzemesi hem de misafirlerinizi ağırlayacağınız mobilyalardır. Koltuk takımlarımızı inceledikten sonra firmamızı arayarak fiyat alabilirsiniz.

Yazımızı sonlandırırken biraz da kendi firmamızdan bahsedelim. Marmara Koltuk, İstanbul’da koltuk üretimi yapan ve hala atölye tarzında çalışan imalatçı bir firmadır. Her türlü koltuk, kanepe, tekli koltuk, jozefin, sandalye imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. İstanbul Şişli‘de bulunan imalat ve satış yerimiz size bir telefon kadar yakın. Dilediğiniz zaman irtibata geçebilir, özel sipariş verebilirsiniz. Evinizi ölçüsüne göre, istediğiniz ebatlarda, zengin kumaş kartelası seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Koltuk üretimi yaparak servis ve hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdaki gibi listelenmiştir.

İstanbul’da koltuk tamiri ve döşeme hizmeti verdiğimiz ilçeler aşağıdadır.

Adalar ilçesi, 
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi, 
Avcılar ilçesi, 
Bağcılar ilçesi, 
Bahçelievler ilçesi, 
Bakırköy ilçesi, 
Başakşehir ilçesi, 
Bayrampaşa ilçesi, 
Beşiktaş ilçesi, 
Beykoz ilçesi, 
Beylikdüzü ilçesi, 
Beyoğlu ilçesi, 
Büyükçekmece ilçesi, 
Çatalca ilçesi, 
Çekmeköy ilçesi, 
Esenler ilçesi, 
Esenyurt ilçesi, 
Eyüp ilçesi, 
Fatih ilçesi, 
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi, 
Güngören ilçesi, 
Kadıköy ilçesi, 
Kağıthane ilçesi, 
Kartal ilçesi, 
Küçükçekmece ilçesi, 
Maltepe ilçesi, 
Pendik ilçesi, 
Sancaktepe ilçesi, 
Sarıyer ilçesi, 
Silivri ilçesi, 
Sultanbeyli ilçesi, 
Sultangazi ilçesi, 
Şile ilçesi, 
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi, 
Ümraniye ilçesi, 
Üsküdar ilçesi, 
Zeytinburnu ilçesi

Marmara Koltuk olarak İstanbul Şişli’de bulanan imalat hanemizde sizler için en güzel koltuk takımlarını üretmekteyiz. Koltuk modelleri ile ilgili fikir ve fiyat almak için lütfen beğenmiş olduğunuz ürünü seçerek alt kısımda bulunan panelden sorunuzu bize yazın. Müşteri temsilcilerimiz yoğunluk durumuna göre size dönüş yapacaklar.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN İLGİLİ MODELİ SEÇEREK ALT KISIMDA BULUNAN PANELE YAZINIZ

İstediğim ölçüde koltuk yaptırabilir miyim?

Evet. Evinizin ölçüsü ne ise istediğiniz koltuk takımını vermiş olduğunuz ölçüler doğrultusunda yaparak evinize teslim ediyoruz. Ölçü alma konusunda bizimle irtibata geçerseniz size yardımcı oluruz.

İstediğim modeli yaptırabilir miyim?

Evet. İstediğiniz koltuk, berjer, kanepe, köşe takımı, dinlenme koltuğu gibi çeşitli oturma gruplarının görselini bizimle paylaşmanız yeterlidir. Koltuk imalatçısı olduğumuzdan dolayı istediğiniz modeli yapar evinize teslim ederiz.

koltuk tamiri şişli

İstanbul dışına koltuk sevkiyatınız var mı?

İstanbul dışında bulunan bütün illere koltuk sevkiyatımız var. Bunun dışında Türkiye dışında bulunan ülkelere de koltuk satışımız bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken sitemizden bir model beğenerek bize göndermeniz. Müşteri temsilcilerimizin vereceği termin tarihinde koltuğunuz size teslim edilecektir.

Koltuk tamiri hizmetiniz var mı?

Evet. Koltuk tamiri ve onarımı, genel bakım, iskelet tamiri ve yeniden boyanma işlemi ve bununla beraber koltuk yüzü yada minder kılıfı değişimi hizmetimiz de bulunuyor. Bu konuyla ilgili şöyle bir çalışma şeklimiz var; Siz tamir olacak koltuk takımının fotoğrafını bize gönderiyorsunuz. Yapılacak işlemi bize bildiriyorsunuz. Bunun neticesinde size koltuk döşeme fiyatını veriyoruz.

Koltuk döşeme ve koltuk imalatı nerede yapılıyor?

Koltuk atölyemiz İstanbul Şişli Mecidiyeköy’dedir. İstanbul’un her tarafından metro, metrobüs, otobüs gibi toplu ulaşım araçları mevcuttur. Kolay bir şekilde firmamızı bulabilirsiniz. Açık adresi iletişim kısmından alabilirsiniz.

Koltuk imalatı yada koltuk tamiri ne kadar zamanda yapılıyor?

Termin ile alakalı olarak sipariş vereceğiniz zaman firmamızın yoğunluğuna göre tarih değişiklik göstereceğinden dolayı, muhakkak telefon ile tarih almanızı tavsiye ederiz.

Aldığımız koltuk takımının süngeri çöker mi?
Hayır. Bütün modellerde kullandığımız süngerler 32DNS olduğundan dolayı yapmış olduğumuz koltuklara çökme yada deforme olma konusunda garanti vermekteyiz.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN İLGİLİ MODELİ SEÇEREK ALT KISIMDA BULUNAN PANELE YAZINIZ

İstanbul’un en meşhur koltukçu markalarından biri olan Marmara Koltuk aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Koltuk tamiri,

Koltuk yüzü değiştirme,

Koltuk kaplama,

Koltuk imalatı,

Koltuk kılıfı dikimi,

Koltuk döşeme,

Sandalye minderi dikimi,

Berjer ve tekli koltuk döşeme ve tamiri

Josefin döşeme ve kaplama

Koltuk takımı imalatı

Köşe koltuk, L koltuk imalatı

Spor kanepe imalatı

Klasik kanepe döşeme

Modern kanepe kaplama

Modern köşe koltuk,

Sandalye kaplama

Minder dikimi,

Renkli minder,

Spor minder dikimi,

Modern şark köşesi minderleri,

Bahçe mobilyası,

Bahçe mobilyası minder dikimi,

Klasik koltuk döşeme

Modern koltuk döşeme

Avangart koltuk döşeme ve kaplama hizmeti,

Cafe koltuk imalatı,

Ofis koltuğu imalatı

Puf koltuk imalatı

Köşe minder imalatı

Özel koltuk yapımı

Çoğumuz eskiyen koltuk takımlarımızı yenisi ile değiştirmeye kıyamayız veya yenilemek bizi maddi anlamda külfete sokacağı için yüzlerini değiştirmekle yetinmek isteriz. Buna karar verdiğimiz zaman da en büyük şikayetimiz koltuklarımızı kime tamir ettirip yüzlerini değiştireceğimiz konusu olur. Kaliteli işçiliklerinden taviz vermeden çalışan firmaları ararız, üzülmeyin hizmeti ayağınıza kadar getirdik Koltuk döşeme ve tamiri konusunda kimse elimize su dökemez.

Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır
Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır

Koltuklarınızda istediğiniz model değişikliklerini yapar, en kaliteli süngerleri kullanarak onları eskisinden de güzel hale getirebiliriz. Koltuk döşeme ve tamiri dendiği zaman akla bizim gelmemiz çok normal zira sektörün en iyi firması biziz. Seçtiğimiz kumaşlar kir tutmaz, terletmez niteliklerdedir, kolay silinme özelliklerine sahiptir, bütün bu güzelliklerin yanında fiyatlarımız da çok uygundur.

Bundan sonra bize online olarak internetten de ulaşabileceksiniz, firma olarak sizler için varız ve istekleriniz bizim için emirdir, tamir edilecek koltuklarınız varsa hemen bize ulaşın, evinize gelelim koltuklarınızı alalım onarıp size getirelim. Koltuk döşeme ve tamiri işinde uzman kadrolarımız emirlerinizi bekliyor.

Özel Koltuk hizmetleri için firmamıza bekleriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: fopen(gh-cache/241107fae982963cf3798431bf9ffbf6): failed to open stream: No such file or directory in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 93

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 94

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/marmarakoltuk/public_html/index.php on line 95