Ahşap sedir modelleri

Kafe sedir ve minder modelleri Marmara Koltuk tarafından üretilmekte ve satılmaktadır. Eğer sizin de bir kafeterya, nargile cafe yada çay bahçeniz gibi ticaret haneniz varsa ve bu dükkanınıza cafe sedirleri, şark köşeleri yada minder modelleri almak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Sedir Modelleri

Sedirler kafe ve çay bahçeleri için en uygun mobilyalardır. Neden diyecek olursanız bunun bir çok sebebi var. Birincisi bu tarz ortamlara sıcak hava verirler. Sıcak bir sohbet ortamı oluştururlar. İkincisi ekonomik eşyalardır. Eğer normal bir sedir yada koltuk benzeri bir ürün almış olsanız çok daha fazla maliyetli olacaktır. Bu ürünlerin bir diğer özelliği de taşıma ve rahat dekor yapabilme özelliğidir. İstediğiniz anda dekorunuzu değiştirebilirsiniz.

sedir mobilya modelleri

Nargile kafe, çay bahçesi, bahçe sediri ve kafe sedirleri ile ilgili olarak kumaş seçeneklerimiz de mevcuttur. Bu mekanlarda kullanacağınız minderlerde sünger kalitesinde de çeşitli alternatifleriniz var.

 

 

Kafe sedirleri fiyatları hakkında bilgi verecek olursak, bu tarz ürünlerin metre fiyatı 100 lira ile başlayıp 300 lira arasında seyr eder. Kalite farkı, vernik-boya, minder modeli, minder kumaşı, nakliye gibi değişik maliyetler doğrultusunda fiyatlar değişiklik gösterir.

yataklı şark köşesi

Cafe sedir modelleri konusunda fotoğrafta gördüğünüz standarttır. Fakat özel sipariş vererek da farklı ürünler yapabilmemiz de mümkündür. Sizin yapmanız gereken tek şey sipariş vereceğiniz ürünle ilgili karar vermeniz ve kaç metre ürün alacağınızı tesbit etmenizdir.

Oymalı sedir fiyatları

Nargile kafe, çay bahçesi yada kına gecesi, düğün tarzı organizasyonlarda  ve bunun gibi mekanlarda kullanmak üzere sedirlerin yanında, çeşitli şark köşeleri, tabureler ve sehpa modellerimiz de mevcuttur.

Bu yazımızda kafe sedir modelleri hakkında bilgi verdik. Benzer içerikleri arşivimizde bulabilabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.