Sünger Yatak 90 200

Tek kişilik sünger yatak ölçüleri genel olarak 90×200 yada 80×200 cm ebatlarındadır. Firmamız tarafından üretilen sünger yatakların en önemli özelliği sağlıklı, dayanıklı ve yıkanabilir kılıfa sahip olmasıdır. Yataklarımızda yay ve farklı demir aksanlar yoktur. Yani gerçek full ortapediktir.

Üretmiş olduğumuz sünger yatağın özellikleri:

  1. Sağlıklıdır
  2. %100 pamuklu kumaştan kılıf dikilmiştir.
  3. Fermuarlıdır
  4. Yıkanabilir (düşük derecede sadece pamuklu ve narin yıkama)
  5. Sert ve dayanıklı süngerden üretilmektedir
  6. İçinde yay yada farklı bir metal yoktur.
  7. Sünger elyaf ile sarılıdır.
  8. Üst kalite ve gerçek ortapediktir.

Aşağıdaki tabloyu kullanarak ölçünüze göre yatak fiyatı alabilirsiniz. (Kısa bir süreliğine %20 indirim kampanyamız başlamıştır.)

[SungerHesaplamaFormu tur=”Kılıflı”]

Oldukça hafif dokusu, kolaylıkla bir noktadan başka bir noktaya taşınabilme özelliği ile ön plana çıkan sünger yataklar; son dönemlerin en popüler ev tekstil ürünleri arasında yer alıyor.
Katlanabilir sünger yatak, üçe katlanabilir sünger yatak, tek kişilik ya da tek kişilik sünger yatak gibi farklı modelleri bulunan sünger yataklar; kullanıcılarına rahat bir uyku çekme imkanı tanıyor.
Diğer yer yataklarına nazaran daha hafif olan ve bu yönüyle daha kolay bir şekilde katlanabilen ve saklanabilen sünger yataklar; tamamen ergonomik ve ortopedik oldukları için kullanıcılarının bel ya da omuz bölgelerinde ağrı hissetmelerinin önüne geçiyor.

Sünger Yatak 80 200

Çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilme özelliği taşıyan, kolay takılıp çıkarılabilen yüzleri sayesinde temizliği oldukça basit olan sünger yataklar; aynı gün içerisinde kuruyabiliyor. Yani sünger yatakları dilediğiniz zaman kullanabiliyor; misafirlerinizin sizin evinizde rahat ve kaliteli bir zaman dilimi geçirmesine olanak tanıyabiliyorsunuz.
İç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da kullanabileceğiniz sünger yatak 80 200 ve 90 200 ölçüleri ile satışa sunulan bu ürünümüzün dolgu malzemesi tamamen süngerden oluşurken; ürünü satın aldığınızda ürün size çıkartılabilir ve yıkanabilir olan fermuarlı dış kılıfı ile birlikte teslim ediliyor.
Ürünün dış kılıfını dilediğiniz zaman çıkarma ve 30 C sıcaklıkta yıkayabilme şansınız da bulunuyor. Farklı renkleri bulunan sünger yatak 80 200 ve 900 200 modeli yatak olarak kullanabileceğiniz gibi yer minderi, şezlong, puf hatta koltuk olarak da kullanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir