Döşemelik Sünger Fiyatları

Anasayfa : Döşemelik Sünger Fiyatları

Kullandığınız koltuk ve oturma gruplarında içerik olarak en önemli konumda olan malzeme tabi ki süngerdir. Kendi içinde birçok sınıf ve kaliteye ayrılan ve hammaddesi poliüretan olan polyester ve polieter maddelerdir. Bu sünger çeşitlerinin kalite detaylarını anlayıp ayırt etmesi de pek mümkün değildir. Koltuğunuzu yenilettiğiniz atölye hangi süngeri kullanıyorsa, size hangisini tavsiye ederse sizlerde onu kabul etmiş oluyorsunuz mecburen. Biz sizlere burada kısaca süngerlerin cins, kalite ve fiyatlarından bahsederek bu konuda kısaca bilgilendirmek istiyoruz. Sünger nerede satılır? şeklinde ararken firmamızı buldu iseniz doğru adrestesiniz demektir. Web sayfamızda hem sünger fiyatları hakkında ve hem de genel kılıflı minder, kılıflı sünger yatak, bebek beşik yatağı gibi bir çok konuda bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Yataklık sert sünger

Yataklık sert sünger  Gri sünger, poliüretan içerikli olup orta kalite ve kalitesi düşük süngerlerdir ve genellikle koyu renkte (gri) olarak üretilmektedirler. 15 dansite (sünger kalitesindeki yoğunluk ölçüsü) ile 32 dansite arasında değişen sünger çeşididir. Bir koltuk takımının yapımında veya yenilenmesi esnasında kullanılması gereken süngerin yoğunluğu en az 32 dansite olması tavsiye edilir.

Sert sünger ise, adından da anlaşıldığı gibi, yoğunluğu (dansitesi) arttırılarak sertleştirilmiş sünger çeşidine verilen addır. Arttırılmış bu yoğunluktan dolayı sert süngerin ömrü daha uzundur. Bu sünger çeşitleri genelde koltukların sırt ve font bölümlerinde kullanılmaktadır.

Gri sünger

Döşemelik sünger fiyatları dansitesine göre değişmekle birlikte her ailenin kolayca alabileceği fiyat aralığındadır.  Kullanıldığı yere ve mobilyanın cinsine göre değişen ve en çok kullanılan döşemelik sünger ölçüleri de birbirinden farklılık göstermektedir. Koltuk döşemelerinde kaliteli sünger kullanılmalıdır. Koltuklar sürekli kullanılan bir mobilya türü olması nedeniyle kalitesiz sünger seçimi sizi zor durumda bırakabilir. Doğru sünger kalitesi tercihi ile koltuk, minder ve yataklarınızın daha sağlam ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Sert sünger

Firmamızdan alacağınız süngerler ile sinema yada müzik odasına ses geçirmeyen kaplama yapabilirsiniz. Kalın ve ince olmak üzere özel ölçü sipariş de verebilirsiniz.

Gri sünger

🎯 “Hangi süngeri almalıyım?” “Sünger Kaç Dansite Olmalı?” Detaylı bilgi için bağlantıyı tıklayın 

Yukarıdaki bağlantıda vermiş olduğumuz bilgileri okumadan karar vermeyin. Bazen gereksiz şekilde yüksek para ödeyebilir, bazen de düşük kalite sünger alabilirsiniz. Hangi süngeri nerede kullanmalısınız? Minder yada yatak için kaç dansite sünger almalısınız? Bu tür konularda bilgiler içeren yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

🎯 Şark köşesi sedir ve minder modelleri için tıklayın..

DÖŞEMELİK SÜNGER FİYATLARI

Ürün fiyatları perakende satışlar için geçerlidir. Toptan (sadece kamyon bazı) fiyatlar için özel fiyat alınız. Sert sünger fiyatları, yumuşak sünger fiyatları için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

🎯 32 DNS SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

🎯 28 DNS SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

🎯 24 DNS SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

🎯 22 DNS SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ
  • Lütfen sipariş detaylarını dikkatli şekilde doldurunuz. Özel bir detay varsa açıklama kısmına yazabilirsiniz.
  • Ödeme yapılmadan oluşturulan siparişler silinmektedir.
  • Bilgi almanız için web sayfamızda yeterli bilgiler mevcuttur. Lütfen sünger, yatak yada minder hakkında bilgi almak için telefon açmadan önce yayınladığımız bilgileri okuyunuz. Yeterli bilgiye ulaşamadığınız taktirde telefon, whatsapp yada mail ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Kredi kartı kullanmadan EFT yada havale yaparak da siparişinizi aktif edebilirsiniz.
  • Özel ölçü siparişle iade alınmamaktadır. Lütfen ölçüleri dikkatli giriniz.
  • Kargoda meydana gelebilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.
  • 100 TL ve üzeri siparişleri için kargo ücreti firmamıza aittir. Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilir.
  • Ürünü firmadan teslim alacak müşterilerimiz adres yerine “Firmadan Alınacak” notu düşmesi yeterlidir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.