Döşemelik Sünger Fiyatları & Sert Gri Koltuk Süngeri

Anasayfa : Döşemelik Sünger Fiyatları & Sert Gri Koltuk Süngeri

Kullandığınız koltuk ve oturma gruplarında içerik olarak en önemli konumda olan malzeme tabi ki koltuk süngeridir. Kendi içinde birçok sınıf ve kaliteye ayrılan ve hammaddesi poliüretan olan polyester ve polieter maddelerdir. Son kullanıcının minder süngeri çeşitleri ve kalite detaylarını anlayıp ayırt etmesi de pek mümkün değildir. Koltuğunuzu yenilettiğiniz atölye hangi süngeri kullanıyorsa, size hangisini tavsiye ederse sizlerde onu kabul etmiş oluyorsunuz mecburen. Biz sizlere burada kısaca süngerlerin cins, kalite ve fiyatlarından bahsederek bu konuda kısaca bilgilendirmek istiyoruz. Sünger nerede satılır? şeklinde ararken firmamızı buldu iseniz doğru adrestesiniz demektir. Web sayfamızda hem döşemelik tabaka sünger fiyatları hakkında, hem özel ölçü sünger fiyatı hakkında ve hem de genel kılıflı minder, kılıflı sünger yatak, bebek beşik yatağı gibi bir çok konuda bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Koltuk Süngeri

 

Sünger fiyatları

Piyasada satılan yaylı yataklar için üretilen süngerler  beyaz ve gri sünger olarak iki kısımdır. Yayların arasına konulan bu süngerler poliüretan içerikli olup orta kalite ve kalitesi düşük süngerlerdir. Genellikle koyu renkte (gri) olarak üretilmektedirler.

15 dansite (sünger kalitesindeki yoğunluk ölçüsü) ile 32 dansite arasında farklı yoğunluk ve kalitede sünger çeşitleri bulunur. Bir koltuk takımının yapımında veya yenilenmesi esnasında kullanılması gereken süngerin yoğunluğunun 32 dansite olmasını tavsiye ederiz.

Sert sünger ise, adından da anlaşıldığı gibi, yoğunluğu (dansitesi) arttırılarak sertleştirilmiş sünger çeşidine verilen addır. Bu sünger çeşitleri genelde koltukların font bölümlerinde kullanılmaktadır. Sırt kısımlarında ise genelde yumuşak sünger tercih edilir.

 

# İlginizi Çekebilir:

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Gri sünger

 

Döşemelik sünger fiyatları dansitesine göre değişmekletedir.  Kullanıldığı yere ve mobilyanın cinsine göre değişen ve en çok kullanılan döşemelik sünger ölçüleri de birbirinden farklılık göstermektedir. Koltuk döşemelerinde kaliteli sünger kullanılmalıdır. Koltuklar sürekli kullanılan bir mobilya türü olması nedeniyle kalitesiz sünger seçimi sizi zor durumda bırakabilir. Doğru sünger kalitesi tercihi ile koltuk, minder ve yataklarınızın daha sağlam, sağlıklı ve daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sert sünger

 

Firmamızdan alacağınız süngerler ile sinema yada müzik odasına ses geçirmeyen kaplama yapabilirsiniz. Kalın ve ince olmak üzere özel ölçü sipariş de verebilirsiniz.

 

# İlginizi Çekebilir:

 

Evde Koltuk Süngeri Değiştirme Nasıl Yapılır?

 

Gri sünger

 

🎯 “Hangi süngeri almalıyım?” Sünger Kaç Dansite Olmalı?” Detaylı bilgi için bağlantıyı tıklayın 

Yukarıdaki bağlantıda vermiş olduğumuz bilgileri okumadan karar vermeyin. Bazen gereksiz şekilde yüksek para ödeyebilir, bazen de düşük kalite sünger alabilirsiniz. Hangi süngeri nerede kullanmalısınız? Minder yada yatak için kaç dansite sünger almalısınız? Bu tür konularda bilgiler içeren yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

 

# İlginizi Çekebilir:

🎯 Şark köşesi sedir ve minder modelleri için tıklayın..

 

Döşemelik Sünger Fiyatları

Ürün fiyatları perakende satışlar için geçerlidir. Toptan (sadece kamyon bazı) fiyatlar için özel fiyat alınız. Sert sünger fiyatları, yumuşak sünger fiyatları için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Yatak süngeri ve döşemelik sünger çeşitleri:

🎯 32 DANSİTE SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

🎯 28 DANSİTE SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

🎯 24 DANSİTE SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

🎯 22 DANSİTE SÜNGER FİYATI İÇİN TIKLAYIN

 
Yataklık sert sünger
SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ
  • Lütfen sipariş detaylarını dikkatli şekilde doldurunuz. Özel bir detay varsa açıklama kısmına yazabilirsiniz.
  • Ödeme yapılmadan oluşturulan siparişler silinmektedir.
  • Bilgi almanız için web sayfamızda yeterli detaylar mevcuttur. Lütfen koltuk süngeri fiyatları sünger, yatak yada minder hakkında bilgi almak için telefon açmadan önce yayınladığımız bilgileri okuyunuz. Yeterli bilgiye ulaşamadığınız taktirde telefon yada mail ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Özel ölçü siparişler iade alınmamaktadır. Lütfen ölçüleri dikkatli giriniz.
  • Kargoda meydana gelebilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.
  • Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilir.
  • Kargo firmasının alıcıya ulaşamadığı durumda, iade olan (geri gelen) kargonun ücreti alıcıya aittir.
  • Ürünü firmadan teslim alacak müşterilerimiz adres yerine “Firmadan Alınacak” notu düşmesi yeterlidir.