Sünger minderler hem oturma minderi, hem sırt minderi ve hem de yatak minderi olarak da kullanılabiliyor. Üst üste konularak sedir haline de getirebilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan bir dekorasyon tarzı gelişti. Ahşap paletler üzerine minder takımları konularak güzel ve rahat bir oturma grubu yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey, marketlerden ücretsiz palet talep edebilirsiniz. Yada firmamıza sipariş verebilirsiniz.

🎯 Sünger Kaç Dansite Olmalı? (Detaylar İçin Tıklayın)

Minderler genellikler 10 cm kalınlıkta oluyor. Fakat dilerseniz 12cm, 14 cm yada 20 cm hatta 40 cm kalınlıkta da minder yapabiliyoruz. Minderlerin en büyük avantajı, sağlıklı ve kullanışlı olmasıdır. Fermuarlı olarak ürettiğimiz minderler yıkanabilir kumaştan yapılıyor. Bu sebeple kirlendiği zaman rahatlıkla çıkarıp yıkayabilirsiniz. Minder fiyatları ölçü, kumaş kalitesi ve sünger kalitesine göre belirleniyor. Ekonomik bir minder takımı almak istiyorsanız, uygun fiyatlı kumaşları tercih edebilirsiniz. Fakat şunu belirtelim ki, çok uygun fiyatlı minder yada süngerlerin kalitesi çok düşük oluyor. Kalitesiz süngerler hem omurilik sağlığını bozduğu gibi bir müddet sonra çökeceği için ekonomik olarak da sizi zarara uğratıyor. Kaliteli sünger ve kumaşlar hem daha sağlıklı ve hem de daha uzun ömürlü olduğunu unutmayın.

Yukarıdaki fiyatlandırma tablosunu kullanarak 10 cm’lik sert süngerden kılıflı yatak fiyatı da alabilirsiniz. Hepinizin bileceği üzere yaysız, sırf süngerden üretilmiş sert yataklar en sağlıklı ve kullanışlı yataklardır. Sağlıklı olmasının sebebi öncelikle sert olması ve içinde metal ham madde bulundurmaması. Kullanışlı olmasının sebebi ise, ürünün fermuarlı olup yıkanabilir olmasıdır. Minder ve yatakların kılıflarından kaliteli ve sağlıklı pamuklu dokuma kumaş kullanmaktayız. Uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız bu sünger yataklar 90×190 tek kişilik, 140×200 cm ölçülerinde üretiliyor genellikle. Kalınlıkları 10 cm olan kılıflı yatakları siparişe özel daha kalın da üretebiliyoruz. Standartların dışında farklı ölçülerde sünger minder, yastık ve yatak siparişi verebilirsiniz.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kılıflı Minder Fiyatı Hesaplama

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

  • Lütfen sipariş detaylarını dikkatli şekilde doldurunuz. Özel bir detay varsa açıklama kısmına yazabilirsiniz.
  • Ödeme yapılmadan oluşturulan siparişler silinmektedir.
  • Bilgi almanız için web sayfamızda yeterli bilgiler mevcuttur. Lütfen sünger, yatak yada minder hakkında bilgi almak için telefon açmadan önce yayınladığımız bilgileri okuyunuz. Yeterli bilgiye ulaşamadığınız taktirde telefon, whatsapp yada mail ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Kredi kartı kullanmadan EFT yada havale yaparak da siparişinizi aktif edebilirsiniz.
  • Özel ölçü siparişle iade alınmamaktadır. Lütfen ölçüleri dikkatli giriniz.
  • Kargoda meydana gelebilecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Siparişinizi teslim almadan önce mutlaka gerekli kontrolü sağlayınız ve gerekirse kargo için tutanak tutturunuz.
  • 150 TL ve üzeri siparişleri için kargo ücreti firmamıza aittir. Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilir.
  • Ürünü firmadan teslim alacak müşterilerimiz adres yerine “Firmadan Alınacak” notu düşmesi yeterlidir.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN 🎯