Koltuk Modelleri 2022 (%45’e Varan İndirimli Fiyatlar)

Anasayfa : Koltuk Modelleri 2022 (%45’e Varan İndirimli Fiyatlar)

Talebinize uygun en kaliteli ve garantili koltuk takımları tarafımızdan tamir edilir. Gerektiğinde hali hazırda kullandığınız koltuk takımlarınızın tamiratı da tarafımızdan yapılmaktadır. Aşağıdaki galeride örnek koltuk takımlarının fotoğrafları bulunmaktadır.
İstediğiniz model ve renkte kumaşlarla koltuk siparişi verebilirsiniz. Mecidiyeköy’de bulunan koltuk atölyemize bekleriz.

KUMAŞ MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Yeni modern spor koltuk takımları

Koltuk Takımı İmalatı

Her oda için aynı L koltuk modellerini tercih etmek pek gerekli olmayan bir seçimdir. Oturma odasında samimi olduğunuz ve ağır misafirleriniz için geniş ve yeteri kadar sipariş verirken, erkek yada kız çocuğunuzun odasına da bu şekilde düşünceler ile yaklaşmanız gerekir. İnsanın ruh halini yansıtacak ve olumlu bir atmosfer içerisinde girmenizi sağlayacak salon grupları arasında yer alan bu değişimden firmamız aracılığı ile yararlanmak ister misiniz? İster L şeklinde isterse köşe koltuk modelleri olsun evinizin her tarafı için koltuk imalatı yapan Marmara koltuk olarak bol seçenek, farklı modeller, tasarımlar, özel el emeği işlemeler ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Evlenecek yada evine ufak değişimleri getirmek isteyenler için dekorasyon konusunda titiz olunması önemlidir ve bunun için çok sayıda üretim yaparak evinizin en değerli dayanıklı ev eşyalarını üretmek anlamında yardımcı olmak istiyoruz.

Koltuk döşeme ve imalat hizmeti veren firmamızdan Koltuk modelleri seçiminde aile bireyleriniz ile gelerek ürünlerimizi görebilir ve istediğiniz tasarımlara ait seçimler yapabilirsiniz. Burada ufak bir ayrıntı ise sadece görsellik olarak değil, sünger sertliği, rahatlığınız ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için gerekli tüm özelliklere sahip bir ürünü de aynı zamanda inceleyecek olmanızı vurgulamak istiyoruz. İşten geldiğiniz zaman kanepede TV keyfi yada çay, kahve molası gibi istekleriniz için uzun seneler boyu kullanmak isteyeceğiniz özelliklere sahip kaliteli işçilik ile üretilen koltuk döşemeli modellerimiz de dahil olmak üzere farklı zevkler için tasarımlarımızı firmamızca üretmiş bulunmaktayız.

Ev dizaynına önem veren ve modern mimari ile bir miktar süslemek amacıyla farklı ve güzel tasarımlar arasında kendinize göre seçim yapmak ve bu senenin trend renklerini evinize getirmek için uygun fiyat ile satışlarımız devam ediyor olup, koltuk kaplama ve diğer tüm hizmetlerimizle Marmara koltuk olarak firmamızca yapılan tüm çalışmaları takip edebilirsiniz.

Firmamıza özel sipariş vererek koltuk takımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz öncelikle aşağıdaki kategorilerden talep etmiş olduğu koltuk modelini seçebilir. Gerek tekli koltuk, kanepe, spor modeller ve gerekse köşe takımları gibi ürünlerde beğenmiş olduğunuz ürüne tıklayarak alt kısmında bulunan panelden bize yazabilir, fikir alabilirsiniz. Firmamızın ilgili departmanı size en kısa zamanda dönüş yaparak bilgi verecektir. Üretmiş olduğumuz koltukların tamamı çok kaliteli olup sorunsuzdur. İskelet kısmında gürgen/kayın malzeme kullanılmakta olup kumaşların bir çoğu dokumadır. Aşağıdaki modellerin dışında özel tasarım ile koltuk siparişi de verebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.