Çalışma hayatında insanlar pek çok kriterin bir arada uyumluluk sunması ile beraber verimli çalışma sahaları oluşturulabilmektedir. Dekorasyon işlevsellik, konfor ve estetik kazandığında uyum sağlayabilecek ve bu şekilde oluşturulan çalışma ortamları çok daha huzurlu zaman dilimleri ile başarılı çalışma ortamları elde edilmiş olabilecektir. Büro koltuk fiyatları bu özellikleri içeren seçeneklerde biraz daha yüksek aralıklarda bulunabilecek ancak satın alacağınız kalite uzun yıllar sağlıklı ve verimli şekilde kullanabileceğiniz mobilyalar olarak geri dönecektir.

Firmalarda bulunan yönetici odaları en kârlı antlaşmaların yapıldığı, en başarılı işlerin temelinin atıldığı alanlar olmakta ve bu alanlarda yapılan dekorasyonun her ayrıntısında mutlaka firmanıza özel ayrıntılar olmalı ve prestij kazandırmalıdır. Ortapetik, konforlu ve işlevsel özellikleri ile de dikkat çekebilecek büro koltuk takımları arasında siyah ve beyazın uyumu vazgeçilmez mekânlar için ideal bir tercih olabilecektir. Bordo, kahverengi ya da sade beyaz seçeneklerde tarzınıza göre benimseyebileceğiniz takımların ana profilini ortaya çıkaran renkler olarak karşınıza çıkabilecektir.

Ofis Koltuk Takımları

Ofis koltukları için doğru adrestesiniz

Özellikle kahve ve beyaz tonlarla kombine edilmiş masa, sandalye, sehpa ya da tercihe bağlı olarak kullanılan oturma grupları çok şık, çok modern mekânlar oluşturabilecektir. Seçilebilecek eşyaların kalitesi de bir o kadar önemli olmakta, konfor daima kaliteli seçimlerde ortaya çıkan bir özellik olmaktadır. Takımlarda ahşap ayrıntılarda spor modellerde estetik ve kullanışlı ofis koltuk takımları oluşturmakta kullanılacak alana göre ek seçeneklerde takımlara ilave edilebilecektir. Masa, yönetici koltuğu, sehpa, oturma grubu tam takım ürünleri olarak kullanım alanlarına göre tercihler arasında yer alacaktır.

Seçenekler üzerinde karar vermeden önce tarzınızı belirlemeli ve konfor, estetik, işlevsellik gibi özellikleri inceleyerek tercihler yapılmalıdır. Firmanızı bir anlamda konuşmadan temsil edecek bu tasarımlarla çalıştığınız firma temsilcileri üzerinde farklı etkiler bırakabilecek ve her alanda başarınız için sağlam bir profil kazanmış olabileceksiniz. Büro koltuk takımları seçenekleri arasında klasik modeller daha çok sade renklerde ve standart ölçülerde oluşmakta modern anlamda tercihlerinizde ise sıradan hiçbir ayrıntıya yer verilmemektedir.

Özellikle koltuklarda ortapetik özellikler sürekli oturan ofis çalışanları için sağlıkları adına yapılmış en ideal tercihler olacaktır. Tse ve Iso kalite belgelerine sahip ürünler tercih edilmeli hayatınızı kazanmak için gittiğiniz iş yerinde sağlığınızı da korumaya almalısınız. Klasik tarza olan mobilyalar her alanda daha uygun seçenekler olarak karşımıza çıksa da ergonomik tasarımları ile modern seçenekler daha fazla sağlık, kalite ve estetik sunabilecektir. Makam odaları gibi işyeri bölümleriniz firma profilinizin oluşmasında etkili olabileceği düşünülerek ofis koltuk fiyatları alanında tercihler yaparken ekonomik, klasik seçenekler yerine modern, kullanışlı fiyat aralığı özellikleri oranında daha yüksek meblağlardaki ürünleri seçmek daha doğru olabilecektir.

Ofisler için köşe koltuk modelleri
Ofisler için köşe koltuk modelleri

Zamanınızın büyük alanını geçirdiğiniz bürolar hem konfor hem sağlamlık sunmalı, göze hitap eder özellikleri ile de antlaşma yapmaya gelen firma yetkililerini daha fazla etkileyebilme imkânı bulabileceksiniz. Bu açıdan Ofis koltuk fiyatları araştırmaları yapılırken sağlamlığının yanında işlevselliği ama en çok da estetiği önemli kriterler arasında yer alacaktır.

BAŞARILI BİR İŞ HAYATI İÇİN BÜRO KOLTUK MODELLERİNİZ SİZİ YANSITSIN

İş hayatı yıpranmaların en fazla oluştuğu yaşam alanlarıdır. Bu yüzden konfor elde etmek adına dekorasyonda kullanılan her ayrıntı bu etkiyi daha fazla azaltabilen bir seçenek olarak karşımıza çıkabilecektir. Farklı alanlarda hizmet veren firmalar büro koltuk modelleri alanında farklı beğenilerle özel alanlar oluşturabilmekte ancak her alanda günümüzde modern ilaveler yapılarak daha sıradanlık olabildiğince ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır.

Lüks Ofis Koltuk Fiyatları

Ofis Koltuk Fiyatları

Büro koltukları genel olarak suni deri yada nubuk tarzı kumaşlardan döşenmektedir. Bu noktada firmamız tarafından üretilen ofis koltuk takımlarının fiyatları 2500 TL’den başlamaktadır. Chester büro koltuk takımları için fiyat alınız. Vermiş olduğumuz fiyat modele göre değişkenlik göstereceğini, kampanya ve indirim dönemlerinde fiyatların düşük olacağını, KDV ve nakliye gibi maliyetleri de hesaba katarak fiyat almayı unutmayın.

Genellikle modeller arasında kullanılan ürünler deri kaplamalarla oluşmakta özellikle siyah renkli tasarımlar hiçbir alanda taviz vermeyen insanlar için hep ilk tercihler arasında yer almaktadır. Kullanılan çizgiler arasında kahverenginin farklı bir havası bulunmakta ofisler için ideal seçenekler arasındadır. Ancak modern tarzlarda sunulan büro koltuk modellerinde pek fazla renk sınırlaması bulunmamakta bu da verim alanında önemli bir etken olarak kullanılabilecek bir alan olmakta çalışma alanında estetik ve konfor bir arada sunan ürünler ilk sıralarda tercih sebebi olabilmektedir.

Özellikle mobilya seçimlerinde dekore edilecek alanda önemli olmakta alana göre mobilyalar çok geniş olup bütün alanını kaplamamalı ya da çok küçük olup yetersiz işlevleri ile size ayak bağı olmamalıdır. Ofis koltuk takımları seçenekleri arasında firmanızın tarzını ortaya koyabilecek seçenekler incelemeli ve muhakkak ortapetik özellikli ürünlerden yana tercih kullanmalısınız. Estetik seçtiğiniz mobilyaların firma profili alanı olarak önem taşıyacak sandalye, oturma grubu, sehpa gibi takımlar arasında tercih yaparken uyumlu seçenekleri bir arada kullanmaya da özen göstermeliyiz.

Büro ve ofisleriniz için her türlü bekleme ve misafir koltukları üreten deneyimli ustalarımız size hizmet vermek için sabırsızlıkla beklemektedir.Firmamız bünyesinde her tarz mobilya grubuna yer verildiği gibi ofis çalışanları için de kaliteli ofis koltukları üretilmektedir. Çalışma ortamında rahatlığın iş gücüne olan etkisi yadsınamaz, bütün gün rahatsız bir iskemle tepesinde oturan bir çalışan ile rahat ofis koltuğunda oturan bir çalışanın randımanı elbette ki aynı değildir. Büro koltuk modelleri bu ayrıntılar hesaplanarak üretilmektedir.

Genellikle döner koltuk şeklinde tasarlana ofis koltukları kolçakları ve sırt dayanakları ile bütün gün oturarak çalışmak zorunda kalanlara rahatlık sunmaktadır. İş yeri koltuk modelleri arasında deri ve kumaş kaplı olan modeller oldukça popülerdir ve renk seçenekleri olarak da daha çok kir kaldırmaları açısından koyu renkler tercih edilmiştir.

İsteğe bağlı olarak renk ve modellerini değiştirebileceğimiz Büro koltuk modelleri yurdun her tarafından gelebilecek siparişlere cevap verebilecek boyutlardadır. Geniş servi ağımız sayesinde en kısa sürede kapıda ödeme koşulu ile ofis koltuklarımızdan dilediğiniz kadar satın alabilir ve rahat ve konforlu bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Ofis koltukları burada üretiliyor
Marmara Koltuk olarak uzun yıllardan beri koltuk imalatında markalaşmış bir firmayız. Ev ve iş yerleri için ürettiğimiz koltukları Türkiye’nin bütün illerinde pazarlıyoruz. İstanbul‘da olan firmamız büro ve ofisler için üretmiş olduğu bekleme koltukları, misafir koltukları ve dinlenme koltuklarını yine İstanbul’un bütün ilçelerine servis etmektedir. İstanbul dışında bulunan ve ofis koltukları tedarik etmek isteyen müşterilerimiz içinde ambar firmaları aracılığı ile hizmetlerimiz devam ediyor. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmanız ve müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurmanız. İstediğiniz renkte ofis koltuğu ve özel koltuk sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Yine aynı şekilde büro koltuğunuzun ölçülerini de siz belirtebilirsiniz. Burada bulunan koltuk modellerin dışında müşterilerimizin talep ettikleri ofis koltuk modelleri de özel olarak yapılmaktadır. Gerek çizim ve gerekse görsel olarak hazırlanmış ofis ve büro koltuk resimlerini ustalarımıza göstermeniz yeterli olacaktır. Size düşen ise sadece verilen termin tarihinde koltuğunuzu teslim almanız ve güle güle kullanmanız olacaktır. İstanbul sınırları içinde ofis koltukları yaptığımız ve teslim ettiğimiz ilçeler şu şekilde sıralanmıştır:

Adalar ilçesi,
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi,
Avcılar ilçesi,
Bağcılar ilçesi,
Bahçelievler ilçesi,
Bakırköy ilçesi,
Başakşehir ilçesi,
Bayrampaşa ilçesi,
Beşiktaş ilçesi,
Beykoz ilçesi,
Beylikdüzü ilçesi,
Beyoğlu ilçesi,
Büyükçekmece ilçesi,
Çatalca ilçesi,
Çekmeköy ilçesi,
Esenler ilçesi,
Esenyurt ilçesi,
Eyüp ilçesi,
Fatih ilçesi,
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi,
Güngören ilçesi,
Kadıköy ilçesi,
Kağıthane ilçesi,
Kartal ilçesi,
Küçükçekmece ilçesi,
Maltepe ilçesi,
Pendik ilçesi,
Sancaktepe ilçesi,
Sarıyer ilçesi,
Silivri ilçesi,
Sultanbeyli ilçesi,
Sultangazi ilçesi,
Şile ilçesi,
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi,
Ümraniye ilçesi,
Üsküdar ilçesi,
Zeytinburnu ilçesi

İş yerleri ofis ve bürolar dekore edildikleri zaman göze daha hoş, daha zarif ve şık görünürler. Çalışma masaları, sehpalar, bilgisayar ve telefonlar için hazırlanmış olan diğer gereçlerin yanı sıra asıl önemli olan koltuklardır bürolarda, zira çalışanların uzun süreli oturmalarında sıkıntılar oluşabilir. Bu sebepten dolayı koltukların çok konforlu olmalarına titizlikle uyulmalıdır. Büro koltuk modelleri klasik anlayıştan vazgeçmeden ufak tefek detaylarla farklılaştırılmış olup, asıl amacına yönelerek rahatlık ön planda tutulmuştur.

Deri kaplı veya kumaşlarla döşenmiş olan ve genellikle de döner şekilde dizaynları yapılmış bu koltukların arka kısımları bele destek verecek şekilde kalınlaştırılmıştır. Sağlam kolçakları ile gün içinde çalışırken kollarınızı dinlendirebilir ve kendinize dayanak sağlayabilirsiniz. Büro koltuk modelleri firmamızın en son çalışmaları ile yenilenmiş olup çok da uygun fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Mobilya sektöründeki kalıcı yerimizi sağlamlaştırmak için her geçen gün yeniliklere kapılarımızı sonuna kadar açarak büro mobilyaları da üretmeye başladık. Büro koltuk modelleri diğer firmalarınki ile kıyaslanamayacak kadar mükemmeldir.