Köşe Koltuk Takımı Fiyatları

389 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Evlerimizin huzurla dolmasına ve gönüllerimizin ferahlamasına neden olan dekorasyonun kalitesi köşe koltukları ile ortaya çıktı. Son derece modern ve şık bir görüntü için salonlarımızın baş köşesine yerleştirdiğimiz köşe takımı fiyatları satın alırken sizleri zorlamayacak derecede düşüktür. Firmamız kaliteden taviz vermeden ürettiği kendi imalatı olan köşe takımlarını çok uygun fiyat seçenekleri ile satmaktadır.

Köşe koltuk modelleri kalitesi ve işçiliğine göre fiyatlanır. 1500 TL-5000 TL arasındadır genel fiyatlar. Fiyatı düşük modellerin kalitesinin de düşük olduğunu unutmayın. Köşe takımı almadan önce indirim ve kampanyalı fiyatları inceleyerek fırsatları değerlendirin. Böylece hem ucuz ve hem de kaliteli mobilya alırsınız.

Dayanıklı, kaliteli ve çok hoş bu takımlar sizin hayatınıza renk katacak kadar güzeldir. Köşe takımı fiyatları düzenlenen günlük veya aylık kampanyalar ile alt seviyelere taşınmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Renklerini seçerken kumaşların kalitesi sizleri şaşkına çevirecek ve bu fiyata bu kalitede köşe koltuğu alabildiğiniz için sevinçten havalara uçacaksınız.

Salonlar için ideal kullanım rahatlığı sağlayan ve gerektiği zaman üzerinde yatabileceğiniz kadar konforlu olan köşe koltuklarınız hayata bakış açınızın değişmesine neden olacaktır ve evde konfor ne demekmiş anlayacaksınız. Köşe takımı fiyatları sizi üzmeyecek ve ödeme sırasında sıkıntıya sokmayacak düzeylerdedir, ilkemiz kaliteli ve ucuz mobilya satmaktır.

Köşe koltuk fiyatlı:

Standart köşe koltuk metre fiyatı 600 TL

Lüks köşe koltuk metre fiyatı: 700 TL

Dekoratif köşe koltuk metre fiyatı: 800 TL

Fiyatlarda KDV dahil değildir. İndirim ve kampanya dönemlerinde fiyatların değişebileceğini unutmayın.

Her sezon yenilene çizgileri ile akıllarımızı başlarımızdan alan köşe koltukları, modern tasarımları ile dikkat çekiyorlar. Her firma kendi modelini yaratmak ve öne bir adım daha fazla çıkmak için uzun uğraşlar vermekte ve kendini kanıtlamaya çalışmaktadır. Bizim çok geniş bir müşteri potansiyelimiz vardır ve kaliteden ödün vermeden çalıştığımız için sıkıntı çekmiyoruz. Fiyatlarımızda piyasa fiyatlarının çok altındadır. Köşe koltuk fiyatları model ve dayanıklılığı ile doğru orantılıdır.

Salonlarımızın baş tacı, vazgeçemediğimiz köşe koltuk takımları, kataloglar halinde internet sayfalarında sizin ziyaret etmenizi bekliyor. Görsel anlamda zengin bir skalaya sahip olan köşe koltuk fiyatları el yakmaz, bütçeleri sarsmaz. Taksit ile aldığınız zaman 9 aya kadar varan vadeler yapabiliyoruz.

Kapıda ödeme şartı ile satın aldığınız köşe koltuklarınız en kısa zaman dilimi içinde evinize teslim edilecek ve hemen konforundan yararlanmaya başlayacaksınız. Köşe koltuk fiyatları dediğimiz gibi sizi sıkmayacak, ödeme aşamasında zorlanmanıza imkan vermeyecektir. Her eve bir köşe koltuğu takımı sloganı ile sizleri köşe takımı sahibi yapıyoruz .

REKLAM REKLAM
Yorum Yaz